За кърменето и формата на гърдите

  • 1 617
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
След 10 месеца и кусур кърмене не намирам някакви стряскащи поражения върху бюста си. Е, никога не е бил особено наперчен, че да го жаля сега. А и гърдите ни са дадени за кърмене, не за секс-играчки.  Grinning

# 16
  • Мнения: X
Може и ген да е,може и от грижите през бременността,но не мисля,че ми се е отразило негативно,макар това да ми е било последна грижа.Кърмих баткото 10 месеца,сега се каня поне толкова и Малчо да кърмя,а ако може повече-чудесно..,но но мисля,че най-важно е детето ,а не фасона на бюста-гърди винаги можеш да си направиш,но здраве на детето си-трудно ще купиш.

# 17
  • Мнения: 3 098
А и гърдите ни са дадени за кърмене, не за секс-играчки.  Grinning
Ти пък Laughing,като спреш да кърмиш да не би да си ги отрежеш,4е така се изказваш newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 164
Абе, генът си е ген, няма никакъв спор, еластичност на кожата и хидратация и прочие. Но - упражнения за поддържане, както и мазане с хидратиращи мазила, за да се чувства кожата добре, според мен също играят макар и малка роля.

 Ако съм цитирала правилно, напълно съм съгласна с мнението.

# 19
  • Мнения: 6 243
А и гърдите ни са дадени за кърмене, не за секс-играчки.  Grinning
Ти пък Laughing,като спреш да кърмиш да не би да си ги отрежеш,4е така се изказваш newsm78
Ти пък! Що да ги реже? Като се замислиш, предназначението им наистина е да изхранват младите индивиди, а това, че имат и други приятни функции, е само една допълнителна екстра. Приеми, че има жени, чиито приоритети не са като твоите и толкова!
(аз не съм толкова всеотдайна като Стейси и тайно стискам палци и след второто кърмене да си останат все така впечатляващи, ама каквото сабя покаже. И да увиснат, няма да си ги отрежа - нали така Wink)

# 20
  • София
  • Мнения: 291
Кърмих момичетата малко повече от 8 месеца, за голяма моя радост и удоволствие. Но не мога да си кривя душата - бюстът ми увисна. И това не е от самата бременност  Naughty По вероятно при мен се дължи на факта, че имах много кърма /първите месеци/, защото все пак всяко от децата си имаше гърда, т.е. полагаше им се мляко само от едната   Grinning, а количеството трябваше да е достатъчно и оттам гърдите ми буквално преливаха. Никога не съм имала голям бюст, напротив, но пък беше хубаво оформен и стегнат. Е сега нито е по-голям, нито стегнат, но съм отгледала две прекрасни и здрави момичета  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 2 164
Абе, генът си е ген, няма никакъв спор, еластичност на кожата и хидратация и прочие. Но - упражнения за поддържане, както и мазане с хидратиращи мазила, за да се чувства кожата добре, според мен също играят макар и малка роля.
Абсолютно съм съгласна с Бу   Hands Thumbsup

# 22
  • Мнения: 3 098
А и гърдите ни са дадени за кърмене, не за секс-играчки.  Grinning
Ти пък Laughing,като спреш да кърмиш да не би да си ги отрежеш,4е така се изказваш newsm78
Ти пък! Що да ги реже? Като се замислиш, предназначението им наистина е да изхранват младите индивиди, а това, че имат и други приятни функции, е само една допълнителна екстра. Приеми, че има жени, чиито приоритети не са като твоите и толкова!
(аз не съм толкова всеотдайна като Стейси и тайно стискам палци и след второто кърмене да си останат все така впечатляващи, ама каквото сабя покаже. И да увиснат, няма да си ги отрежа - нали така Wink)
Ами заЩото така написано от нея на мен ми прозву4а стряскаЩо.
Зъбите например функцията им е дъвкателна,но ние се грижим за тях да са здрави,бели,да ги запазим колкото може пове4е,нали?На всеки му е приятно когато може да се усмихне без притеснения.Ми така и с гърдите.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Мойта форма си е все същата след година и половина кърмене ThinkingМажа се с лосион за тяло след душ и толкова.Не бих казала обаче, че кожата е все така свежа и стегната, мисля че е от преразтягането и свиването после.Вярвам, че когато спра да кърмя и кожата се установи на някакво определено ниво, ще се оправи Peace
Освен това като приключа с кърменето окончателно/т.е. след второ-трето дете Wink/, може да ме огрее силиконче Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 457
Ето това му е лошото на кърменето - в първите месеци,когато имах много кърма, гърдите ми бяха едни голеееми, кръгли и пълни, абе направо мечта  Mr. Green. Сега, като ми понамаля млякото и те се посмалиха, и с тях и самочувствието, а така бях свикнала с тях...  Wink А за мъжа ми да не говорим  Joy

А, и за да се застраховам срещу криво разбрали ме фенки на кърменето, НЕ съжалявам, че съм кърмила и още кърмя, колкото мляко имам  Laughing

# 25
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Моите гърди утроиха, даже учетвориха размера си през време на бременността, така че и да не бях кърмила 1 година пак щяха да се съсипят, даже ако не кърмех сигурно още повече шяха да се съсипят. Самата бременност разваля бюста, не кърменето.

Общи условия

Активация на акаунт