Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 96

  • 48 035
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Бях решила да не пишя повече ,но уви...не ме сдържя,а и имам нужда от помощ ooooh!Немога да гледам сериите от 1 сезон с превод????Ако може някой да се смили над мен и да ме светне кво да напраим Praynig Praynig Praynig newsm78
Бойче Hug що не пишеш?Виж на 1-ва страница има един торент и ги тегли. Друг начин няма. Peace

# 751
  • Мнения: 18 578
Бойче, здравей, мило! Аз ги гледам в бокса. Има ги и в Кейфито, ама нещо от няколко дни изчезнаха субтитрите, дано го оправят този проблем.
Госпожата  Heart Eyes е как да не е властна Зейнеп? Аз не говоря затова, как се е държала с Кузей, а по принцип. Как командореше през цялото време Джемре...за мен поне характерчето и е отвратително  Joy Joy Joy Кога пък Джемре е тропала с крак newsm78 А го нарече страхливец, защото си беше така, никога не посмя да се обърне директно към Гюней и да му заяви, че обича това момиче и иска да е щастлив. Не че я оправдавам, ама така си беше. Едва на края се осмели да каже на Гюней в прав текст какво мисли.

# 752
  • Мнения: 5 267
ок.Много мерси-сега ще се пробвам PeaceЗА влюбването на Кузей в Зейнеп да кажя,че такова нещо аз не съм видяла или усетила... PeaceЗатова започвам да гледам отначало -може и да съм изпуснала нещо... Peace

# 753
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
То пък остана и на края Кузей да не каже на Гюней. Joy Joy Joy
Не, че нямаше желание да си ожени почти тайно, ама така и така се разбра, требваше да тръсне ушаците. Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт