LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 288 515
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2
ooО чудесна идея ми дадохте и аз имам още малко кленов сироп в хладилника мисля че няма да му е минала годността, поне и него да опустоша Simple Smile

# 406
  • Мнения: 637
Странно защо и аз установявам, че не е като миналата година  Crossing Arms
От същата фирма ги поръчах, бяха онези белите шишенца...... тогава сякаш не изпитвах чак толкова глад, претъпяваше се някак си.....  сега нулев ефект, и съм си все гладна.

Миналата година за същия период вече бях 2 кила долу / става въпрос за две седмици /, а сега - май съм качила, а и съм на хранителен режим и яки ограничения   Thinking

# 407
  • Мнения: 5 892
Днес взех първото хапче  Rolling Eyes

# 408
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Странно защо и аз установявам, че не е като миналата година  Crossing Arms
От същата фирма ги поръчах, бяха онези белите шишенца...... тогава сякаш не изпитвах чак толкова глад, претъпяваше се някак си.....  сега нулев ефект, и съм си все гладна.

Миналата година за същия период вече бях 2 кила долу / става въпрос за две седмици /, а сега - май съм качила, а и съм на хранителен режим и яки ограничения   Thinking


До скоро пих друга добавка, но сега си поръчах едно шише от старите опаковки от "фалшивите" сайтове да видим как ще е  Peace

# 409
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
И аз забелязах, е новите опаковки нещо не ми действат изобщо. Грам не съм отслабнала, а ям много по-малко.

# 410
  • Мнения: 242
Странно защо и аз установявам, че не е като миналата година  Crossing Arms
От същата фирма ги поръчах, бяха онези белите шишенца...... тогава сякаш не изпитвах чак толкова глад, претъпяваше се някак си.....  сега нулев ефект, и съм си все гладна.

Миналата година за същия период вече бях 2 кила долу / става въпрос за две седмици /, а сега - май съм качила, а и съм на хранителен режим и яки ограничения   Thinking


До скоро пих друга добавка, но сега си поръчах едно шише от старите опаковки от "фалшивите" сайтове да видим как ще е  :peace
От къде си поръчахте старата опаковка? И аз бих пробвала.

# 411
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Странно защо и аз установявам, че не е като миналата година  Crossing Arms
От същата фирма ги поръчах, бяха онези белите шишенца...... тогава сякаш не изпитвах чак толкова глад, претъпяваше се някак си.....  сега нулев ефект, и съм си все гладна.

Миналата година за същия период вече бях 2 кила долу / става въпрос за две седмици /, а сега - май съм качила, а и съм на хранителен режим и яки ограничения   Thinking


До скоро пих друга добавка, но сега си поръчах едно шише от старите опаковки от "фалшивите" сайтове да видим как ще е  :peace
От къде си поръчахте старата опаковка? И аз бих пробвала.

От тук  Peace

# 412
  • Мнения: 242
val_s , Благодаря! Simple Smile  bouquet

# 413
  • Мнения: 637
Не "май", а наистина съм качила цели 3 кила  smile3514
Днес се премерих и ми идеше да се гръмна  #2gunfire

Определено този сайт нещо - оригиналния им дето - и те са почнали да предлагат боклуци.
Бях толкова доволна миналата година, невероятен ефект, препоръчвах ги на всички.......
Абе усетих си още първата седмица аз, че нещо не е наред.... че не са като миналогодишните  Crossing Arms

Момичета, не се лъжете. Явно да ни зарибят миналата година са вкарвали оригинални таблетки, сега вече ни пробутват боклуци.

# 414
  • София
  • Мнения: 3 680
Здравейте! Прави ми впечатление, че този Липовон в новите опаковки, няма същото действие като този от преди една година. Изобщо не ми действа. /не е менте/.  Дали някоя от вас има същите наблюдения и на какво може да се дължи това?
Незнам на какво се дължи, но и аз имам същите наблюдения....
И при мен така....от едно и също място съм поръчвала....
След прзниците и обилната хрна съм + 2 кг.....и реших да започна да пия през ден,бях си взела една опаковка да си имам...
Та наблюдавам следното
Сухота имам си...пия вода колкото преди...около два литра горе долу
Сърцебиене,световъртеж,замаяност нямам
Спя добре...преди имах малки проблеми в началото
Но....глада ми не се притъпява,както преди Tired...все съм си гладна....единственото положително е че не мога да ям големи количества...малко хапвам и ако продължа почва да ми се гади.....
И както преди имам запек
 ooooh!

# 415
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Значи освен опаковката е сменено и съдържанието така излиза  #2gunfire
Скоро ще докладвам как са нещата със стария си вид в старата опаковка.

# 416
  • Мнения: 17
Здравейте!От този сайт научих за Липовон,но малко се пообърках,кой е оригинален и кой не. Аз си поръчах от този сайт:http://www.lipovon-bg.com за 50лв. с доставка 3.50лв и на другия ден беше при мен. Аз имам за сваляне много,тъй като през бременността качих близо 30 кг, а бях ги свалила с Дюкан, и затова реших да пробвам с това,тъй като видях добри отзиви за тази добавка. Взех я главно заради това да ми се притъпи гладът за сладко. В понеделник ще се претегля и ще кажа дали има някакъв ефект,макар че  незнам и кога трябва да го почувствам този ефект.А и да кажа, опаковката е с червена капачка, а таблетките са бели. Усмихнат ден на всички!

# 417
  • Мнения: 637
Даааам, от същият сайт и повечето поръчваме, но тази година като всички - решиха да го ударят на печалба, и ни пробутват нови шишенца,  НЕ действащи таблетки  ooooh!
Резултат можеш да кажеш след месец, тъй като +/- 1 или +/-2 кила отклонение не са показател за разлика в теглото, ако си пийнала повече вода - и ето ти кило отгоре, но когато след месец видите -4кг., можете да почерпите  Hug

Жалко, че тази година аз не мога да почерпя  Cry
А за запека - да, и аз съм така, за това спасението ми / и миналата година бях така / - всяка вечер пия китайски зелен чай

# 418
  • Мнения: 94
Току-що поръчах 2 опаковки за мен и за майка ми. И сега чета, че не действал както преди.И сега какво, да отменям поръчката Sad
А този чай е толкова вреден и толкова много вреди на червата, че трябва да го забранят.Изобщо не го препоръчвай, а спри да го пиеш, ако не искаш да имаш цял живот проблеми със стомах и черва. Нормално е да има запек, когато няма прием на храна. Ще се нормализира и това.
 И все пак доволни от новия Липовон има ли или да отменям поръчката???

# 419
  • Мнения: 5 892
Сутрин закусвам 3-4суп лъжици кис мляко с 1-2 суп. лъжици сусамов тахан и ми е супер за закуска и ходенето до тоалетна.
Иначе винаги , когато съм повтаряла някакъв метод за сваляне на кг-ми(Дюкан, Лида)- втория път не е имало ефект.
Но пък вие сподяляте, че самите хапчета са различни.  newsm78 Аз чух за тях от една клиентка, която е свалила и продължава да сваля, купила ги е от Lipovon-bg.com  Peace

Общи условия

Активация на акаунт