Отново заедно с "Aşka Sürgün", проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги '24

  • 64 407
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 188
Може и за това да е Танче,аз видях че пише за Берен и го метнах в темата.
Сега  ме вълнуват Аслъ и Теоман,аз ли ги разделих без да искам или са ме изпреварили Joy
Кески Hug ти да видиш на нас ако ни падне Махсун какво ще стане.
И брат му Хазар да дойде няма да може да го спаси.

Скрит текст:
Момичета тази снимка виждали ли сме я?
Коя е Зюлейха ханъм?
MAHSUN kırmızıgül ve Zuleyha hanim

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:04 от вили-72

# 691
  • Мнения: 141
Вили аз снимката съм я виждала, но коя е Zuleyha hanim newsm78
И не се коси за Аслъ и Теоман - ей ти ги един до друг Laughing


А Тара Hug има и по-добри специалитети от мен Laughing

Лека нощ smile3524

Последна редакция: вт, 09 юли 2013, 23:19 от vousetmoi

# 692
  • Мнения: 188
Ани аз за сефте я виждам тази снимка.Не знам коя е ханъмата ама Махсун много хубав на снимката.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:04 от вили-72

# 693
  • Мнения: 1 117
Добър вечер, скъпи гъзелки! Kissing Heart
Хубавите Мидятски епизоди! Hug



Вили, харесвам го на тази снимка http://sinema.mynet.com/images/gallery/sanatci/021805/mahsun-kir … zigul_7180824.jpg Според мен така изглежда сега. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 09 юли 2013, 23:37 от Tara41

# 694
  • Мнения: 188
Тара не знам от кога е снимката,и аз го харесвам на нея.
Има и други по-стари които съм виждала.
http://sinema.mynet.com/galeri/sanatci/mahsun-kirmizigul/21805/9
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 00:25 от вили-72

# 695
  • Мнения: 1 117
Щастливи заедно! Hug


Вили, за теб и всички, които гледат Имението. Peace
Скрит текст:

# 696
  • Мнения: 188
А Тара,Сеймен ага си ни довела на гости.
Лека нощ от мен и от този Убавец

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:05 от вили-72

# 697
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Добро утро!
Лек и успешен ден! Peace



И нещо хубаво и весело, което да ми помогне да изкарам деня, че вчерашният дъжд май си оказа влиянието (вдигнах температура през нощта и сега съм нещо сополива и с възпалено гърло).


# 698
  • Мнения: 901
Добро утро  Hug
Иве  Hug бързо да се оправяш  Heart Eyes за целта твоята любима песен
http://www.youtube.com/watch?v=vKbi6sDId5A

Усмихнат ден на всички  Hug Hug Hug

# 699
  • Мнения: 188
Добро утро

Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:06 от вили-72

# 700
  • Мнения: 69
Хей, хей добро утро или май вече е добър ден! Аз ви пожелавам да е хубав!

Вили, музикалния поздрав с Мустафа Сандал ме върна в онази история която ви разказвах, за Али Чехъла, точно тази беше песента. С тези танци много ми напомня на Таркан, но слава богу, си има красива и талантлива жена, с още по-сладко сандалче.  Laughing

Ще се върна да попрочета старите странички, че вчера не успях всичко да прегледам. Има и хубав пъстроцветен пост от Милена, който ме заинтригува. Поздрави и до после!

# 701
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
 Диди, мерси!  Hug

# 702
  • Мнения: 0
Здравейте, Щастливки  Hug
Ди, ким е този филм от клипчето, че Гуги ме праща в "Османски времена" newsm78 Главната героиня newsm78 позната ми се струва ....
Миленче  Hug, радост за очите ми и удоволствие за ушите ми!  bouquet Каква палитра от новинки си ни предоставила - на всекиго според вкуса и интересите! Hug Джандан Ерчетин за пръв път я чух в темата за "Листопад". Нейна песен /мисля че и по едноименен албум/ звучеше във 2-ри сезон на филма, казва се "Elbette", също като тази е хубава. А подаръците от теб, дори и на 2 патерици, винаги са ми специални и оригинални, а и Танцът на любовта е нужен за всеки човек, какво по хубаво пожелание от това за рд-то ми. Hug Сега се замислям за ФЕ - ролята на Фериде ще и приляга, но Камуран в оригинала беше с мустаци, този Бурак с мустаци /не ми е най-любим Heart Eyes/, пък и са почти връстници с Фахрие  newsm78 Божкеее, тези сценаристи вече да започнат да ни четат... Joy Joy
Вили Hug, тази снимка на МК със Зюлейха ханъм нова ли е? Страшно свежа визия има тук МК, затова питам. Тя обаче не ми харесва, КЪШ Crossing Arms Ох, и тоз Сеймен  Heart Eyes Изгледах с удоволствие "Сърдечна рана". Главният герой Халил не играе ли и в "Опасни улици" newsm78
Иве, бързо да минава, нещичко специално за теб Heart Eyes
Скрит текст:

Масажиста е по предпочитание! Hug
Дея  Hug, благодаря ти, любимото ми стихче, веднъж го бях споделила с Ивето 49. И никога не е късно за....доброто. Peace  bouquet

Желая Ви една топла Сряда, както Вилито ни е "казала" пълна с усмивки!
  love001

Алооуу, хазяйката Ди, кога ще има нова тема, че... newsm78 Heart Eyes

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 11:10 от real inima

# 703
  • Мнения: 188
Силве Халил от "Сърдечна рана" го гледахме в "Любов извън закона" по БТВ или както е оригиналното заглавие-Hırsız Polis/гледах го няколко пъти/
За Опасни улици не съм сигурна мисля че го бъркаш с някого.
Снимката мисля че не е нова но не бях я виждала.И на мен Махсун много ми харесва на тази снимка.
Ди аз най-вече заради танците постнах клипа,и да наистина напомня Таркан с тези кълчения.
 

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 16:06 от вили-72

# 704
  • Мнения: 0
 wavey
Ето ме и мен Simple Smile. Вече нямате изчитане! Peace
Иве, взимам си кафе и закуска Hug
Рая, приятно гледане на сериала, но поглеждай и тук. Като спомена Езел, се сетих за въпроса на кески за жените около Махсун. Пак негова стара любов е русата мацка от Езел.
На снимката с тази КЪШ /по Силвето/ МК е много готин. С така нехайно сложена ръка в джоба стои много мъжки и много чаровно. По същия начин влезе в стаята си, когато Зилян не спеше и го чакаше там, за да му държи сметка "КЪДЕ БЕШЕ!".
Иве, Диди вече е почнала лечението с нашата любима песен. Бързо оправяне!

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 15:14 от Iva49

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт