За бързата помощ в чужбина ?

  • 1 016
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23094.0;all
ето и една по стара тема по въпроса  Wink

# 16
  • Мнения: 676
Още малко инфо от Канада.
Преди година ми се наложи да викам Бърза помощ (911) за Раян защото беше паднал лошо с удар по глави4ката.
Обадих им се и веднага запо4наха да задават въпроси как е детето в какво състояние, дали се е отпуснало да спи, дали пла4е и т.н. а през това време ленейката е хвър4ала към вкъщи, защото дойдоха за 5 мин. (а на мен ми се видяха цяла ве4ност). Заведоха ни в спешното, там прегледаха Раян веднага и му направиха снимка на глави4ката.
След това разбирасе ни пратиха сметката от $45 за линейката Grinning, но това изобщо не ме интерисува след като имах БЪРЗА ПОМОЩ когато се нуждаех от нея.

# 17
  • Мнения: 80
Гледам, че никой не е писал за Германия.
Лично аз съм възхитена Grinning Grinning Grinning. Наши приятели се обадиха в болницата да предупредят,че съм със силни контракции и, че ще ме закарат с кола до болницата. От там категорично казаха, че линейка тръгва да не ме карат с частната кола. Докато ни се обадят приятелите да ни кажат какво са казали от болницата линейката след 2-3 минути беше в къщи, а хората вече тичаха с чантите по-стълбите нагоре,проверяваха пулс и останали подробности. За секунда не съм останала без внимание и задаване на въпроси от сорта дали съм добре, лошо ли ми е и т.н.
Лично аз съм страшно доволна и са страшно бързи.Действието се развива в градче на 52 км.от Хамбург. Незнам как е в градове на Германия. Ако има някоя маминка да сподели.Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт