Отговори
# 330
  • Мнения: 441
Честито на проходилите!

Да се отчета и аз. Никол тежи 8400гр. и е 71см. Изправя се, но още не прави крачки. Като цяло не се спира. Имаме 4 зъбчета, но не иска да дъвче храна. От 1 месец сме си в Париж и тъй като тук захранването е по-различно, сме длъжни да се съобразяваме с някои неща. Не иска да пие и от чаша с накрайник, нито да си държи шишето сама. Мързелче голямо.

Най-много да въведеш артишока и синьото сирене Simple Smile
Може да пробваш с мек накрайник, много обичат да ги дъвчат.

# 331
  • Мнения: 1 622
Привет и от нас. Стефан е 9кг и 900, висок е 74 см. Не ходи, няма зъби и се кърмим все още по няколко пъти нощно време. Не ходим на кухня, може би след годинката, защото не ми е трудно да сваря няколко зеленчука с месо и да ги изяде в рамките на 48 часа, после пак варя. За кашите редувам ечемичена, ръжена, овесена, елда, ориз, просо, киноа-всичките аз ги варя, а последните няколко месеца и моята закуска е каша. Grinning. Имаме около 10-ина готови бурканчета на хип и ганчев, които съм купувала някога и така си стоят. Оказа се доста лесно аз да му приготвям храната. Все още сме с обувки с мека подметка, често губим едната))
Знам, че не е хубаво да стоят в проходилка, но на него много му харесва и му позволява по 15-20 минути да похвърчи из апартамента. Май нови храни не сме въвеждали последно време. С глутен беше захранен преди около две седмици и го прие добре.

# 332
  • Мнения: 45
Здравейте, да се похвалим най-накрая излезе това мъчително трето зъбче! Голям зор беше, а днес като проби в устичката на Влади имаше следи от кръв като малко вампирче. За първи път виждам такова нещо с баткото нямаше чак такъв зор. А като си представя колко зъби още ни чакат..... Crazy newsm45
Приятен и слънчев уикенд на всички

# 333
  • Мнения: 221
Моето сладурче проходи на 10м9дни-вчера щяхме да правим прощъпулник,но го отложихме за другата седмица,че тати го извикаха на работа в последния момент.Иначе имаме 8 зъбчета и ми се струва,че ще излизат още два горни-много е нервен и дупето му е червено.
Аз му готвя и си хапва добре.Но се притеснявам да не му е еднообразна храната,защото най-често готвя грах,з.боб,супички-това му е любимото.Вечер обича да хапва препекан хляб с масло,доматче,краставичка и сирене,а понякога му давам и варено месце да гризка.Вчера въведохме най-сетне и ние к.мляко и ще разнообразим малко менюто.
Зимна роза много ми хареса идеята ти за бисквитките от брашно и плод и смятам да направя.Чудя се дали може с овесена каша или елдата на Хип да ги забъркам  Thinking

# 334
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Честито и от мен на проходилите юначета  Hug
Самуил засега не дава признаци, че иска да ходи, но се изправя като му подам ръце, също и ако е хванат някъде. Крачки не прави.
И аз продължавам да си готвя всичко сама. Много ми е приятно. Пък и нали съм си вкъщи.

Морска сирена, предполагам, че и с каша ще стане. Нищо не пречи да опиташ  Peace Може да замениш част от брашното с каша.

Ето как изглеждат ябълково-брашнените бисквити (добре се вижда настърганата ябълка):
Скрит текст:

А като им се сложат канела и стафиди и се намажат с шоколад, става така:
Скрит текст:


С черен шоколад

Пак да кажа, че стават жилавички заради ябълката. Но пък заради това са чудесни за чесане на растящи зъбки, защото не се натрошават и стопяват в устата  Grinning
Шоколадовите ние ги ядохме, не съм ги давала на Сами. Ще почака доста докато хапне шоколад  Laughing

# 335
  • Мнения: 45
Зимна роза, страхотно изглеждат бисквитките. Със сигурност ще ги пробваме и ние и ще пиша за отзивите на Влади  Wink

# 336
  • Мнения: 221
Зимна роза, страхотно изглеждат бисквитките. Със сигурност ще ги пробваме и ние и ще пиша за отзивите на Влади  Wink
Особенно с шоколада са много съблазнителни Simple SmileА за бебчо и аз ще направя и ще споделя дали са се харесали.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 58
Привет и от нас ,  Hug Емили вече е на 11 месеца и 5 дни ,тежим 10,200 а сме високи 77 см. Проходи още на девет месеца и половина  , но от 10- тия месец взе да прави  по стабилни крачки и направихме прощапулник , сега си ходи  на всякъде където иска и белите станаха просто неизбежни Mr. Green . Говори си някакви нейни неща от които осъзнати - мама , на - ня като иска да сучи и да спи , маха за чао , а  като кажем браво пляска с ръчички много е сладка Heart. Това е за сега от нас хапва си всичко от кухнята и слава богу няма никакви алергични реакции до сега , имах притеснения за прясното мляко , но всичко е ок . поне за сега . Зимна роза  , бисквитките ти са страхотни !!!!

# 338
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Честито на проходилите!

Да се отчета и аз. Никол тежи 8400гр. и е 71см. Изправя се, но още не прави крачки. Като цяло не се спира. Имаме 4 зъбчета, но не иска да дъвче храна. От 1 месец сме си в Париж и тъй като тук захранването е по-различно, сме длъжни да се съобразяваме с някои неща. Не иска да пие и от чаша с накрайник, нито да си държи шишето сама. Мързелче голямо.

Най-много да въведеш артишока и синьото сирене Simple Smile
Може да пробваш с мек накрайник, много обичат да ги дъвчат.


Пробвам с мек накрайник, но само го дъвче, не иска да пие. Не иска и бисквитки да дъвче Sad Вчера изби 2 горен преден зъб - голям зор беше ... Тук наистина дават артишок, но не съм я пробвала още. Хубав ден.

# 339
  • Мнения: 1 569
Здравейте, мами! Аз съм от бъдещите мами-декемврийки 2013 и искам да ви попитам с какви дрешки изписвахте бебоците от болницата? Предварително благодаря!  Hug

# 340
  • Мнения: 42
Здравейте, мами! Аз съм от бъдещите мами-декемврийки 2013 и искам да ви попитам с какви дрешки изписвахте бебоците от болницата? Предварително благодаря!  Hug

Здравсей Simple Smile

Боди, чорапи, ританка блузка и един дебел гащеризон с пух отвътре, завита с одеало. Миналата зима обаче си беше бая студенко.
Подготви си преди да родиш повечко дрешки за детето, за да си подготвена за всякакви непредвидени ситуации. Аз например стоях 9 дена в болницата (дано не ти се наложи и всичко е наред с бебче) и всички дрехи, които накупихме се озоваха при мен. Даже нашите правиха спешно пране, сушене и гладене. Simple Smile

# 341
  • Варна
  • Мнения: 58
Здравей  ♥Пандичка♥ , ние  бяхме облечени с боди , гащиризонче , чорапки , шапка и ръкавички за ръчичките , че имат нокти и се драскат, като отгоре беше завита с дебела памучна пелена. А докато бяхме в болницата я обличах с боди , гащиризонче и чорапки като имах и една по лека пелена за завиване отгоре  Peace Леко раждане със сладко бебче на финала !!! newsm32

# 342
  • Мнения: 0
Аз купих готово комплектче за изписване, в което имаше: боди с дълъг ръкав, ританки, чорапки, шапка, одеялце (досега си го ползва), а отделно прабабата изплете вълнена пелена и в нея също я увиха (освен одеялото). Аз в болницата не съм обличала бебка, в Св. София повиват бебетата в пелени и ние давахме само памперси. Сега като се сетя какви пъшкулчета бяха... И толкова мънички, че мен ме беше страх първоначално да я гушна моята красавица Simple Smile

# 343
  • Мнения: 8
♥Пандичка♥, моят син беше с боди с дълъг ръкав, комплектче от 2 части, чорапки, шапчица и одеало.  Роди се на 29 ноември, но беше много студено.  Peace

# 344
  • Мнения: 441
Ние бяхме с боди, пижамка http://s1.static.c-and-a.com/Shop/ProductImg/FRONT_zoom2x/115176_1.jpg.

С такива дрехи го обличаха в болницата, и аз за по - лесно го обличах в същите следващите 4 месеца.

За навън сложихме космонафт и шапчица. Можеше и одеало, но колата беше спряна точно пред вратата на родилното и реално е бил навън за няколко секунди.

Колата ни е топла, а и в бебешкото столче е топло.

Докато го обличахме да си го водим вкъщи, сменяхме и памперс и не помня как стана, че опишка всичко и трябваше да вадим резервните дрешки  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт