Помощ за набиране на средства

  • 1 555
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Привет. От дълго време следя форума и въпреки, че съм мъж(нали форума е главно за мами Simple Smile ) реших да си направя регистрация.
Имам нужда от вашата помощ. Търся някакъв начин да набера средства за един бъдещ фолклорен ансамбъл. Трябват ни носии и обувки. Имаме едни носии, но те почти за нищо не стават.
Трябват ни две граовски носии, цървули и още един вид обувки.
Трудно ми е, защото искам само по "онлайн" път да събера парите.


(Много красиви носии ако питате мен.) Трябват ни приблизително 600 лв. Мами, благодаря ви за отделеното време и се надявам да намерим начин да съберем парите Simple Smile.

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 00:56 от Folklorika

# 1
  • Мнения: 121
Трудно ще те е със събирането на средствата, още повече, че държите да ги събирате"онлайн".
Какъв ще бъде този ансамбъл?
Колко и какви носии ви трябват?

# 2
  • Мнения: 0
Необходими са ни две мъжки граовски носии, черни вълнени чорапи и цървули. Отделно ни трябват и скарпини/ботуши за другите носии.

# 3
  • Мнения: 121
Искате ли да застанете с името си зад тази идея?
Разбирам, че става въпрос за възрастни хора.Няма ли как да се набавят 600 лв. от някое участие?
Навремето даваха носии от читалищата и театрите, сега няма ли такава възможност?

# 4
  • Мнения: 0
Не искам да заставам с името си зад това. Просто искам без много слух в ансамбъла да събера пари и да купя носиите (всичко сам ще направя) и накрая да им ги дам Simple Smile

# 5
  • Мнения: 121
Е, да , но така сте обречен на провал.
Отидете сам до някое читалище, за да си ги вземете, а като съберете парички от участия ще им купите. Grinning

# 6
  • Мнения: 0
Извинявам се, но това не го разбрах. Шега ли беше?
Напълно съм сериозен и искам да помогна на децата!

# 7
  • Мнения: 6 323
Извинявам се, но подозирам, че нямате общо с Фолклорика, като използването на името в случая не приемам за коректно.
Набирането на средства без ясна легитимация - също.

Необходими са ни две мъжки граовски носии...

... искам да помогна на децата!

Какъв е този "бъдещ" фолклорен ансамбъл? Възрастни, деца?
И как още преди да е събран (щом е бъдещ) са необходими носии?
Колко скарпини са нужни и откъде смятате да ги поръчвате?

# 8
  • Мнения: 1 101
Тъкмо си мислех че би било по лесно да се намерят носиите...
но явно целта на Фолклорика са 600лв.
 Sunglasses

# 9
  • Мнения: 6 323
целта на Фолклорика ..

Е точно затова се ядосах за избраното потребителско име, защото Фолклорика нямат нищо общо с това.   Stop

# 10
  • Мнения: 0
Извинявам се за името ( не знаех, че има такъв сайт) и не това не ми е целта, евентуално ако могат да се намерят носиите, абсолютно никакви пари няма да искам. Подготвяме всичко за ансамбъла, затова имам предвид "бъдещ" и ни трябват два чифта ботуши и две граовски носии Simple Smile
Надявам се да не съм усъмнил някого, че просто искам да си събера пари за мене!

# 11
  • Мнения: 6 323
Фолклорика не е само сайт, а може би най-голямата школа и любителски ансамбъл за народни танци. Ако се занимавате с народни танци, трудно бих повярвала, че не сте чували за тях.  Wink

Що се касае до съмненията - да, определено породихте такива.
За жалост тук фалшивите призиви за помощ и събиране на средства са ежедневие и затова е изключително трудно да се повярва на апел за събиране на средства при използване на чуждо име, деклариране на нежелание за легитимация и объркваща информация.

По отношение на носиите - защо не взимате под наем само за участия?
Цените за носии под наем са съвсем поносими.

# 12
  • Мнения: 0
Извинявам се за името. Не знаех, че ще стане такъв проблем.
А за носиите- няма смисъл да се взимат под наем. Те са деца, всичко може да се случи. Ако има начин да се намерят, абсолютно никакви пари не искам.

Общи условия

Активация на акаунт