Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 97

  • 48 046
  • 745
  •   1
Отговори
# 315
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Поканата е за всички, без оглед на възрастови, полови, религиозни и фенски принадлежности ! Grinning  Hug
Ще се радвам да се организираме и да се видим, време има достатъчно, затова и от рано го съобщавам !  Peace

Зизу, мисля, че съм се изразила ясно !  Peace

Разбира се, че ще има съобщение за час и място, давайте и вие предложения за заведение . Peace
Госпожа, Hug благодаря!  bouquet
Там съм! Peace където кажете....обед ме устройва.

# 316
  • Мнения: 18 604
Е, щом е така ... не знаех, че е съобразена датата, съжалявам. Peace Лудостче, тогава другия път, мило!  bouquet Госпожата  Heart Eyes а ти къде ще мааш гащи, мило? В Истанбул ли отиваш? Че не помня за кога ми каза, че ще пътувате. На мен лично ми е все едно в кое заведение ще се срещнем, разчитам на твоя вкус, мило.
А що се отнася до Джемрето  hahaha знам, че няма да променя мнението ти, а и не искам. Никога не съм писала, че ти си казвала, че тя се омъжи за Баръш заради парите му, но имаше и такива, които го твърдяха, нали? Омъжи се от глупост, то е ясно ...а иначе можеше много повече да се възползва от парите му, ама нейсе ... А това, че той горкия е бил унизен... моля ти се. Той много ясно си каза какво е очаквал от този брак, не го съжалявай толкова. Е, че не го оцени като мъж  hahaha явно го вбеси, ама какво да се прави, като има такава конкуренция в лицето на Кузей  Joy Joy JoyВиждаш, че нито една от жените му не успя да го забрави. hahahaдаже и Симай.

Последна редакция: пн, 08 юли 2013, 15:22 от queen_fenka

# 317
  • Мнения: 3 371
Е, щом е така ... не знаех, че е съобразена датата, съжалявам. Peace Лудостче, тогава другия път, мило!  bouquet Госпожата  Heart Eyes а ти къде ще мааш гащи, мило? В Истанбул ли отиваш? Че не помня за кога ми каза, че ще пътувате. На мен лично ми е все едно в кое заведение ще се срещнем, разчитам на твоя вкус, мило.

Охххх, още малко ще стискам зъби за Истанбул !  Heart Eyes
На РД в провинцията съм тогава, мило . Peace
Истанбул - август, ама тези дни съм решила да навестя агенцията, че да видя как вървят нещата.
Ако си свободна, да те водя с мен, а ? Хем ще се разходим, ще направим един маркетинг на заведенията, които имам предвид за среща, че си е друго повече очи да гледат. Peace

# 318
  • Мнения: 18 604
Е, щом е така ... не знаех, че е съобразена датата, съжалявам. Peace Лудостче, тогава другия път, мило!  bouquet Госпожата  Heart Eyes а ти къде ще мааш гащи, мило? В Истанбул ли отиваш? Че не помня за кога ми каза, че ще пътувате. На мен лично ми е все едно в кое заведение ще се срещнем, разчитам на твоя вкус, мило.

Охххх, още малко ще стискам зъби за Истанбул !  Heart Eyes
На РД в провинцията съм тогава, мило . Peace
Истанбул - август, ама тези дни съм решила да навестя агенцията, че да видя как вървят нещата.
Ако си свободна, да те водя с мен, а ? Хем ще се разходим, ще направим един маркетинг на заведенията, които имам предвид за среща, че си е друго повече очи да гледат. Peace

Готово, когато кажеш, само утре и в петък не мога. Heart Eyes

# 319
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Госпожа, Hug мен ако питаш, Истанбул е най- красив пролетта. Когато цъфнат лалетата е великолепно. Аз винаги ходя пролетно време. Peace
Само така ти го казвам...не ме разбирай криво.   bouquet

# 320
  • Мнения: 3 371
Е, щом е така ... не знаех, че е съобразена датата, съжалявам. Peace Лудостче, тогава другия път, мило!  bouquet Госпожата  Heart Eyes а ти къде ще мааш гащи, мило? В Истанбул ли отиваш? Че не помня за кога ми каза, че ще пътувате. На мен лично ми е все едно в кое заведение ще се срещнем, разчитам на твоя вкус, мило.

Охххх, още малко ще стискам зъби за Истанбул !  Heart Eyes
На РД в провинцията съм тогава, мило . Peace
Истанбул - август, ама тези дни съм решила да навестя агенцията, че да видя как вървят нещата.
Ако си свободна, да те водя с мен, а ? Хем ще се разходим, ще направим един маркетинг на заведенията, които имам предвид за среща, че си е друго повече очи да гледат. Peace

Готово, когато кажеш, само утре и в петък не мога. Heart Eyes
Ок !  Heart Eyes Ще ти звънна да се уточним !  Hug

Зизу,  Hug знам, че август не е най- подходящото време за Истанбул, но е единственото възможно за моето либе, а може и сега да не сколаса като гледам. Confused
Миналата пролет с Фенче Heart Eyes щяхме да пътуваме заедно, но майка ми се разбола тежко и така .
Важното е, че ще го видя, макар и за кратко, а съм сигурна, че ще се връщам много пъти там ! Все ще уцеля и лалетата някога !  Hug

# 321
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ку-куууу.... Mr. Green Laughing
Къде сте бе? Ей нема с кой да си обелим два лафа. Joy

# 322
  • Мнения: 18 604
Аз съм тук. Гледам ... вече съм на 50 серия. #Crazy И отново не разбирам ... защо Гюней му направи толкова мръсотии на брат си, от завист явно. Много му беше кеф да му е шеф, да е над него, винаги и във всичко.

Последна редакция: пн, 08 юли 2013, 19:16 от queen_fenka

# 323
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз съм тук. Гледам ... вече съм на 50 серия. #Crazy И отново не разбирам ... защо Гюней му направи толкова мръсотии на брат си, от завист явно. Много му беше кеф да му е шеф, да е над него, винаги и във всичко.
Фен, Heart Eyes ко' се чудиш мило....? Това е Гюней... Joy hahaha

# 324
  • Мнения: 18 604
Знам бе, мило, Heart Eyes ама и аз като Госпожата  Heart Eyes искам да разбера защо се промени така това момче, най-вече какво го промени ...Колко щастлив беше, когато брат му щеше да заминава за Германия ... аз защо казвам, че на тоя му пречи брат му, дори когато диша.

Последна редакция: пн, 08 юли 2013, 19:27 от queen_fenka

# 325
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Знам бе, мило, Heart Eyes ама и аз като Госпожата  Heart Eyes искам да разбера защо се промени така това момче, най-вече какво го промени ...Колко щастлив беше, когато брат му щеше да заминава за Германия ... аз защо казвам, че на тоя му пречи брат му, дори когато диша.
Е, как мило Heart Eyes няма да е щастлив...Има Кузей-има проблем, няма Кузей-няма проблем. Whistling
Аз отдавна се отказах да го разгадавам... Laughing

Байдъуей...пак попаднах на сериал...двама братя, една жена. ooooh! ooooh! ooooh!
Ама като гледам там...на брата му дреме за брат му. Joy

# 326
  • Мнения: 18 604
За кой сериал говориш Зиз ?

# 327
  • Мнения: 0
Извинете, че ви притеснявам, но може ли някой да ми разкаже накратко финала на сериала?

# 328
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
За кой сериал говориш Зиз ?
"Специални клиенти" с Дженифър Лав Хюйт. Joy

Екстра Hug
Бану се самоуби, Гюней влезе в затвора, Кузей и Джемре се ожениха и си биха камшиците в Холандия

Що не гледаш финала? Има линк на първа страница с преведените серии.

# 329
  • Мнения: 18 604
Благодаря ти, Зиз  Heart Eyes   bouquet  На Войо го гледаш , нали ?

Общи условия

Активация на акаунт