Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 97

  • 47 987
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 267
Аз пък си обичам Кузей....просто нямам нищо против той да обича ДЖЕМА.... PeaceЩом е щастлив... Hug Hug

# 736
  • Мнения: 18 550
Е, Кузей много ясно, че си го обичам най-много Бойче! И точно защото знаех, че без Джемс няма да е щастлив, толкова много исках да са заедно. И то се случи. newsm44 newsm44 newsm44

# 737
  • Мнения: 5 267
Да и аз съм така за щастливия финал.... PeaceНо пък съм така smile3511 smile3511 smile3511 smile3514 smile3514,че има финал..немога да се примиря с липсата на жадуваната сряда... Peace

# 738
  • Мнения: 5 267
Я кажете кво е тва за "чичкото"????Нещо съм пропуснала...-както винаги????

# 739
  • Мнения: 18 550
Ами имаше някакви слухове, че Ойкю я е уредил някакъв неин чичо в сериала. Ама дали е така  newsm78
Айде да се местим в хубавата ни нова тема!  bouquet

# 740
  • Мнения: 186
Аз  се влюбих в Йойку-Джемре от първата минута, в която я видях.
Просто перфектна и като визия и като игра.
За мен тя е откритието на този филм и я чакат още много бляскави роли.
Защото има характер, красота, талант.
Характерът го доказа. Мерве я избутаха в ъгълчето, защото Йойку се пребори за публиката.
Харесвана и обожавана от повечето фенове.
И  за мен сме важни тези, които я харесваме.
Останалите са малцинство, никога няма да я видят с моите очи, но не ме и интересуват.
Поне вече "отсвирване" няма, че беше гадничко на всяка страница.

# 741
  • Мнения: 5 267
Аз  се влюбих в Йойку-Джемре от първата минута, в която я видях.
Просто перфектна и като визия и като игра.
За мен тя е откритието на този филм и я чакат още много бляскави роли.
Защото има характер, красота, талант.
Характерът го доказа. Мерве я избутаха в ъгълчето, защото Йойку се пребори за публиката.
Харесвана и обожавана от повечето фенове.
И  за мен сме важни тези, които я харесваме.
Останалите са малцинство, никога няма да я видят с моите очи, но не ме и интересуват.
Поне вече "отсвирване" няма, че беше гадничко на всяка страница.
Ооо...да тва с отсвирването беше повече от досадно.... PeaceНякой хора не казаха дори довиждане...,но нищо...ДА МИ ЛИПСВАТ...,че темата се беше превърнала в кой е по-по-най... Peace

Последна редакция: вт, 16 юли 2013, 20:07 от Boika Boqnova

# 742
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз пък си обичам Кузей....просто нямам нищо против той да обича ДЖЕМА.... PeaceЩом е щастлив... Hug Hug

Е те точно така съм и аз, Бойче.
Ама и на мен много ми липсва хубавото му лице всяка сряда. Ние сме си направо като кучето на Павлов - създадоха ни условен рефлекс и сега сме абстинентни...

# 743
  • Мнения: 101
Здравейте на всички! Моля Ви, ако имате информация за 3-ти сезон на Север-Юг - събитията след сватбата на Джемре и Кузей, пишете. Никъде не го намирам, но ми казаха, че са го гледали. Ще чакам да пишете..

# 744
  • Мнения: 1 012
Здравейте на всички! Моля Ви, ако имате информация за 3-ти сезон на Север-Юг - събитията след сватбата на Джемре и Кузей, пишете. Никъде не го намирам, но ми казаха, че са го гледали. Ще чакам да пишете..

Ние сме тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=786834.0;topicrefid=4

Няма трети сезон  Peace

# 745
  • Мнения: 1
Здравейте! Моля някой ако знае къде мога да намеря сериала "Кузей Гюней" с бг субтитри а не с бг аудио да ми пише. Търся го много дълго време, но никъде не го намирам, а искам да го гледам отново никак не ми харесва с бг аудио. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт