ФЕВРУАРИ е далече, но те чакаме с трепет мъничко човече ! Тема 2 !

  • 22 824
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Здравеите и от мен днес.Нямаше ме няколко дни бях на изпити които минаха зле. На мен коремчето ми личи и една доцентка ме скъса само защото тя не харесва бременни изобщо незнам как ще си взема изпитите септември. Уча в Русенски университет право 4 курс. Моя огромна гешка, че се преместих в този университет. Бременна тази преподавателка ме убижда поне 15 мин. Излязах разтрепрена ужасена плачеики и коремчето ме заболя. Днес съм по добре но като си представя че пак трябва да се явя при нея коремчето ми се свива. Иначе като махна това хапвам вече по 5- пъти дневно.  Wink

# 16
  • Мнения: 30
Здравеите и от мен днес.Нямаше ме няколко дни бях на изпити които минаха зле. На мен коремчето ми личи и една доцентка ме скъса само защото тя не харесва бременни изобщо незнам как ще си взема изпитите септември. Уча в Русенски университет право 4 курс. Моя огромна гешка, че се преместих в този университет. Бременна тази преподавателка ме убижда поне 15 мин. Излязах разтрепрена ужасена плачеики и коремчето ме заболя. Днес съм по добре но като си представя че пак трябва да се явя при нея коремчето ми се свива. Иначе като махна това хапвам вече по 5- пъти дневно.  Wink
офф ,ненормалници.....пълен игнор даваш и това е Hug

# 17
  • Мнения: 19
Опитвам се но г-жата си влезе с пепелника с цигарите и кафето и пушеше докато изпитваше!

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 31
Здравейте момичета,


Аз днес бях на преглед. Има си сърчице, ръчички и крачета и се движеше доста Simple Smile

Еvelina Ivanova Честито мила и добре дошла в отбора ! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. След малко ще те добавя на 1 страничка  Hug

Stelico Днес лекарката ми обясни, че е по-добре да направя 4D ултразвук, а БХС е по желание. Та си записах час за 4D за 25.07 в частната клиника на д-р Марков при д-р Павлова. След това ще правя ФМ в 20г.с. и така.

ataselimche ще очакваме инфо от теб и дано всичко е наред  Hug Hug

desi_89 Съжалявам да чуя, че в България има такива "болни мозъци" като тази доцентка. Но луди винаги ще има. Горе главата и ако смяташ, че можеш да се бориш със системата - дерзай, но едва ли си заслужава нервите точно сега !

Хубав ден на всички от мен !

# 19
  • Архави (Турция)
  • Мнения: 8
Опитвам се но г-жата си влезе с пепелника с цигарите и кафето и пушеше докато изпитваше!

Има си декан  Wink на университета, отиваш и казваш колко "кеф ти става", когато преподавателят се държи в случая арогантно. Ако тя не харесва бременни и ти не харесваш пушачи  Laughing Отиваш и си казваш, иначе септември ще го вземеш изпита Simple Smile Стискам и палци  Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Благодаря за хубавата нова тема!!!   bouquet

# 21
  • Мнения: 19
Благодаря за подкрепата особенно за пушенето! Днес ми се дояде готвено за 2-път от както сам бременна. Какво точно се пави на феталната морфология някои знае ли? Какви изследвания се правят ? Аз съм на 19-ти притеснено ми не мога да отрека.

# 22
  • Мнения: 398
Tan4e, браво за новата тема!   bouquet

Аз честно казано също мисля да пропусна БХС, ама да видим какъв акъл ще ми дойде до тогава. В четвъртък тази седмица съм при док и разбира се ще се посъветвам и с нея. Ужасно много комерсиализация има, а БХС-то е чисто и просто изследване на няколко хормона с напълно неясно крайно становище.

# 23
  • Мнения: 11
Здравейте мамчета,

Записвам се и аз в новата темичка, благодаря ти tan4eto_bg , за което!
Искам да попитам момичетата от Варна, някой смята ли да ходи за първата ФМ при Балев?! Аз натам съм се насочила, тези дни ще се опитам да се докопам до час.
Към останалите, смятате ли че първата ФМ е най-важна или втората?

# 24
  • Мнения: 19
Според мен е важна една моя позната подцени това изследване и после я караха да прави мед.аборт защото бебенцето милата душичка било с Даун. Това за нея бе голяма трагедия, а и беше в 6-месец. Да пази Бог от такова нещастие!

# 25
  • Мнения: 13
 С първата бременност не съм пускала БХС, и сега не мисля. Струва ми се излишно притеснение, феталните морфологии според мен са достаъчни, ако са правени от допър специалист с добър апарат.
 Таня, моля да запишеш и мен на 1-ва страница с термините, моят е на 17-ти февруари, от Стара Загора съм. Хубаво оформление на темата си направила, поздравления. newsm10

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 31
Milanova123 вече си на първа страничка !

Вие с мама Ивелина Колева сте с еднакъв термин и двете сте от Стара Загора !

# 27
  • Мнения: 57
Здравейте,момичета!Отдавна не сам писала,но ви чета редовно!При мен нямаше нищо ново до днес-преди малко се върнах от преглед,имаме си сърчице и термина ми е на 18.02,на 30 години съм,втора бременност.
 tan4eto_bg  страхотна темичка и честито ви сърчице! Hug 
Добре дошли и на всички нови мами-лека и безпроблемна бременност ви желая! Hug
Това е от мен за сега- лек и успешен ден,момичета! Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Искам да попитам момичетата от Варна, някой смята ли да ходи за първата ФМ при Балев?! Аз натам съм се насочила, тези дни ще се опитам да се докопам до час.
Към останалите, смятате ли че първата ФМ е най-важна или втората?
Как стоят нещата с часовете при Балев? Последно чувах, че се чака рано сутрин за час за деня, но това е инфо от преди 4 години.
Смятам да направя и трите морфологии. Има една и през 32 г.с

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и благодаря за хубавата тема!Поздрави на всички и дано да я напълним само с хубави новини!

Общи условия

Активация на акаунт