Мечтата си от Искам бебе сбъднахме, в мадами с прелестни кореми се превърнахме

  • 20 781
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 167
Здравейте!
Прахче ,честит ти рожден ден!Да си жива и здрава!Предполагам си и най щастливата и още по след няколко месеца с едно здраво и ревливо бебче.Весел празник!
Нели честит син щъркел.Другия щъркел ще е розов  Peace ,важно е че сте добре.
Авренче почивай си,ще се справите  Praynig .Май както Зуз е писала ти остава Майчин дом ,но дано не се налага.Аз там съм обиколила всичките отделения няма което не съм и съм доволна от всичко за тези 6-7 г. които там ходя за.Живот и здраве пак съм там ноември.

Ние цял ден обикаляме и търсим детска стая, да свиква малката вече отделно ,че година и половина спи при нас не иска в кошарата.Аз бях харесала повече от половин година един вариант, обаче не се вързва.Или като модел не ни устройва или пък финанасово .С две легла търсим ,аз ще спа там заедно с кошарата.Поръчахме една, но май много не ми харесва нещо вече.Моя ме разубеди да не даваме много пари защото след 5-6 години ще я направят на нищо докато са малки и ще се купува друга.
 

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Нелка, добре дошла в отбора на сините гащета  Hug
Момичета, няма да пътувам, надявам се да не съжалявам. Не ми стига другото, ами и бебо е седалищно и така ме рита в шийката, че не е истина, от 1 месец е така и чувството е отвратително  Crazy
Кучо, какво ти е нормалното кръвно попринцип ? Пий повече вода според мен ще ти помогне  Peace
В " Майчин дом " няма смисъл да лежа, дали там на системи или вкъщи все тая. Когато немогат да овладеят контракциите ги пращат пациентките в АГ, разпитали сме  Peace

# 722
  • shumen
  • Мнения: 18 161
Арвенче,споко.Всичко ще е наред до край.
Нелка,честити сини гащи.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 307
Вава, идеята ми за линейката не беше, че ще друса по-малко, а че Арвен може да полегне, пък и може да й се пусне система ако се наложи  Rolling Eyes
Във всеки случай си мисля, че такова пътуване е нож с 2 остриета, във Варна също има добри медици и не съм сигурна, че рискът си струва
.....

Моля да ме извините, не схванах идеята, ама веднага ще се оправдая че мозъка ми изтича с кърмата  Mr. Green

Арвенче, смятам че добре си решила, пък и доколкото знам неонатологията на АГ-то е една от най-добрите в страната, заедно с тази в Майчин дом в София и в Плевенската болница. Стискам палци бебо да си седи на мястото поне до 36-та седмица  Hug  Heart Eyes

П.С. И Калина беше седалищно, знам за какво говориш  Hug

# 724
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Нели честити сини гащи , ще бъдеш 100% свекърва.
Арвен бъди спокойна и вярвай , че ще стигнеш до края .
Аз днес на 2 пъти хващам ниско долу топка , стягане и много се притеснявам увеличих но шпато 3 по 1 не ме болеше просто като легна по гръб и напипвам ниско долу това много ясно знам до къде ми е матката и колко е голяма . Имам тънка коремна стена , нямам никакви мазнини на корема и незнам дали не усещам заради това. Мислех си за магнезий обаче той най рано след 14 седмица , аз карам сега 7 . Спомням си и със Алекс към 10 седмица на преглед при доктора ми стана така и много ясно се видя и тогава ми изписа Магнерот . Ох дано не е нещо застрашаващо а само по чувствителна матка.

# 725
  • Мнения: 1 073
Арвеннче, с вас сме  Praynig


Нелка, момченце а? Каква изненада  Mr. Green  Да се роди живо и здраво, на термин  Hug А кой ли ни е наръсил със син прашец. Доста заразен ще да е бил  Thinking

Днес имах много хубави усещания. За кратко, но малкия така ми се разходи по паласките Grinning Това преувеличено, разбира се. Някъде в страни се беше мушнал. И като си сложих ръката го усетих. Неописуемо е. Все още рядко го усещам... или слабо. И като се обади и ми е голям кеф.

# 726
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро! Глад ме е обзел.  Mr. Green
Скрит текст:
Нели Честито момченце. stork-boy
Кучо Много си е добре кръвното. Peace Явно си засякля преди това някакъв инцидент. От горещините е нормално. Супер за багажа за болница. Heart Eyes Сигурно нямаш търпение да гушнеш Пумпалка. Hug
Арвенче Сетих се за болницата в Добрич. Моят док практикува там и знам, че имат много добри специалисти в  АГ отделение. Аз лично се убедих когато ме бяха прибрали за един ден. Peace
Лилка Късмет с пренареждането на детската. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Чери Мисля, че няма страшно в тези болки. Взимай повече но-шпа и се успокояват нещата.  Peace
Тоничка Честито подритване. Heart Eyes

Момичета къде сте правили БХС във Варна? Никак не съм фен на този вид статистика,ама да имам идеи на ум. Още нищо не съм подготвила, но искам да се срещна моят док и тогава вече да решаваме. Peace

# 727
  • Мнения: 7 118
Добро утро Mr. Green

Нелка, честити сини гащури  Laughing

Флауърче, БХС във Варна се прави само на едно място - в Терапията (Св. Марина), на втория етаж, но за номера на кабинета ще питаш долу на информацията (питай за кабинета на д-р Константинова, май 253 беше или 235, мен краката машинално ме водят до там  Joy). Аз също не съм фен на статистиката, но да ти кажа не съжалявам, че го направих, защото така само щях да го мисля,а и е добре да се види как са плацентарния протеин и свободния бета ЧХГ. Съветвам те да го направиш и после да си свиркаш, 40 лв къде не сме ги дали. Hug





# 728
  • Мнения: 2 843
Добро утро  Hug
Нелка, честити сини гащури  Hug
Чери, нормални са тия болки, повече си почивай  Hug
Обаче каква синя вълна е навлязла, Зузи и Цветето ако може така да ни отсрамите с розово  Mr. Green
Хубав ден на всички ви  Hug

# 729
  • Мнения: 0
Здравейте! Ако може и мен да ме включите в мартенската графичка!  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 730
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Аз също забелязах синя вълна ами при толкова син прашец да видим какъв съм ссъбрала. Днес направо едвам седя толкова ми се гади , чувствам се спокойна като усещам тези признаци.

# 731
  • Мнения: 931
Здравейте и от мен днес,
Нелка, честити сини гащета , да е добре момчето ви , пък другото не е важно.
Сандре и аз да се повторя с другите момичета че си ОК с БХС, моите стойности бяха почти като твоите.
Арвен , не съжалявай че няма да пътуваш за София , бъди сигурна че всичко ще е наред , вярно е че много се изтормози и все си на тръни , но вярвай в добрия край. Много гуш и от мен  Hug
Тони и моя бебок , рядко се усеща и обажда, но миналата вечер даже подмести ръката на ММ , беше вълнуващо и мн мил момент, надявам се да стават все по чести тия моменти.

Хубав ден от мен , аз отивам на фризьор и обещавам , после да се документирам с новата глава  Mr. Green

# 732
  • NE
  • Мнения: 10 999
Кокосче Ха дано е бил заразаен розовият ти прашец!  Hug
Аз обаче мисля, че ще сме в синият отбор. Да е живо и здраво, другото не е важно. Praynig
Чери Добре дошла в отбора на  Sick. На мен много успокоително ми действаше, че всичко е наред. Peace Сега като намаля и се чудя какво се случва. newsm78
Пепитка Честито първо ритниче на твоят мъж. Hug
Слънце Добре дошла и лека бременност. Hug
Зузи Благодаря ти. Hug Имам време и ще се организирам. Peace
Маги Как си?

Аз съм много доволна, че днес няма болка в кръста. Майка ми вика, че се разтягам, което е напълно възможно, понеже не съм от най-широките. Peace

# 733
  • shumen
  • Мнения: 18 161
Добър вечер!
Ехе,някой е ръсил само със син прашец.Хайде сега дано е ред на розовия.
Слънце,добре дошла.Лека и безпроблемна до края.

# 734
  • Мнения: 718
Добро утро и хубава неделя на всички за нас днес е палачинков ден и се изстрелвам да ги приготвям Laughing
Тони мдаааа някой май хубаво ме е наръсил със синия прашец Laughing
Арвенче мила вярвам че всичко ще е наред и ти стискам палци Laughing
Слънце добре дошла Laughing

Общи условия

Активация на акаунт