Магията на изтока - 22

  • 40 006
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Обаче съм забелязала, че при японците  това го няма. Там сякаш оставят децата "да се носят по течението" и само се стараят да подкрепят изборите им, което си е похвално. Така би трябвало да се държи нормалния родител.

Няма, а и трудно ще го видиш в дорамите им. Ама да не започвам да ги хваля, че и те си имат кусури, но друг тип... Макар и да са комшии - японците и корейците са много различни като манталитет.

Аз за корейските аджуми съм така... Изпушвам всеки път.



Да споделя, че вчера започна новата дорама на Ямапи - Summer Nude, но е такава скука, че едва не заспах. Ямапи явно и с тази дорама няма да го бъде. Бавно и мудно се развиваше действието, което ме учуди. Зарязох веднага дорамата, няма да я следя, исках само да видя какво ще е, но не е за мен.

Обаче пък Starman - Kono Hoshi no Koi започна много добре. Коментирах го в Спирита, така че няма да се повтарям и тук.

Asiatorrents при мен работи, нямам проблеми.

# 31
  • BG
  • Мнения: 4 456
Не мога да отворя Azia Torrents, дали е само при мен проблема или и други не могат? ooooh!
При мен се отваря, но аз пък не мога да отворя сайта на Алианс за онлайн гледане вече трети ден, ще се пробваш ли да видиш дали е само при мен пък този проблем?

# 32
  • Мнения: 6 764
Азията работи, Алианс и при мен не се отваря.

Дорамата с Ямапи и аз я погледнах, но без субтитри не се впечатлих кой знае колко.

# 33
  • BG
  • Мнения: 4 456
Meрси, 2в1, дано да го оправят скоро, само да не са го спрели  заради закона за интернет пиратството, даже се чудя дали да не изтегля колкото се може повече сериали от рускините, обаче като почна да се чудя кое по-напред да е и се отказвам.

# 34
  • Мнения: 9 193
Toва ли е Алианс ?

Кравичката без Джи в The Berlin File Shocked,но пък с Ha Jung Woo и Ryoo Seung Bum Mr. Green
Екшън,трилът и оооо драма Flutter,ако няма някой ден случайно не видя драма като жанр в корейска продукция много ще се чудя.
Филмът става,бързо се развива действието,общо взето няма излишни моменти,темата е актуална.   

# 35
  • BG
  • Мнения: 4 456
Toва е форума, и при мен се отваря, но там където са филмите и сериалите за онлайн гледане не може http://online.alliance-fansub.ru/

# 36
  • София
  • Мнения: 562
Благодаря на всички, вече се оправи азиатския , но и при мен не работи   руския онлайн сайт Hug
Нощен гост, когато преди време също се чу , че ще затварят сайтове, си купих компютър със записвачка и тогава записах около 50 диска с филми и сериали. Дали да не повторя процедурата с по- нови?

За "добро утро" - песен!



Изгледах 12-ти епизод на Barefoot Friends , беше много забавно с тези скокове Laughing.

# 37
  • Мнения: 6 764
Проблемът с Алианс и някои други руски сайтове за онлайн гледане е технически и докато го оправят временно са ограничили достъпа от чужбина. Поне за сега не се говори за затваряне или нещо подобно.


Отново в цивилния живот Simple Smile

# 38
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
За добър ден от мен погледите на редник Пак Хьонг Шик и Чанг "Супермен" Хьог в новия 13-ти епизод на A Real Man, който описах преди броени дни. Така отнесено гледаха и двамата, когато пред тях излязоха да танцуват момичетата от новата корейска група 2eyes. Погледите им говорят достатъчно, хаха.



И тъй като вчера отворих думата за аджумите с риалитито Mamma mia, а си изрязвам откъси от участията на господин 2АM-китара в тях, едно и един кратък клип отново с него, как се забавляваше, нахилен, танцуваше с една аджума, в епизода, в който ходиха на пикник. Джин е прекрасен, но мама-Джин явно здраво го държи, хаха.



Международната версия на We Got Married с двойките Хонг Ки-Мина и Тек-Гуи Гуи (май така й беше името на тайванката) приключва в петък, както споделих и наскоро с 15-ет епизода. Ще го "развеждаме" вече Хонг и отново ще е свободен. По-добре и за Мина, че нещо екранният й съпруг взе много да криви от пътя и май изпушва. Семейният живот не му понасяше на Хонг в последните епизоди.

# 39
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 wavey ей ме на  Hug. На туй му казвам сериозна дружина. Съвсем кратка пауза си дадох а имаме вече нова тема и страници за четене.  Hug.
Следва четене и наваксване поне с текущите и новите такива  Laughing, но по ред. Обаче като отварях тези дни само за да надзърна за миг видях че се обсъжда нещо за нет права, закони и от този род, което  Close ме, така че внимателно ще се актуализирам.

# 40
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Шошулчо се завърна. Hug Радост за очите ми. Хайде, чакам те и на японските два клона.

Хичул от SuJu днес има рожден ден, става на 30-ет корейски години (29 наши) и добре, че беше Жокерът с публикацията си преди малко в Туитър, че щях да го изпусна, изключих, че е роден на 10 юли, само за Хироши Язаки си мислех днес.
Хайде, чакаме го от казарма следващия месец, да излиза, че много се застоя вътре. Рейн влезе 40 дни след него, но излезе преди, защото Хичу отбива военният си дълг в малко по-свободен режим, заради тежката операция и пирона, който има в крака си. За това и службата му е точно две години, а не 22-23 месеца като останалите.
На 1 септември 2011 г. само дето и аз не ревах, когато Хичу влизаше. Все едно беше вчера... Голямо изпращане имаше и каква мъка в коментарите, че аха-аха... Много мъчно ми стана, но скоро ще е навън и официално.

Това, което написа Жокера в Туитър, хаха

Sincerely congrats to Heenim (Heechul) birthday I might have been beaten if i told him that the present is me.

И еднo от любимите ми парчета на SuJu.

# 41
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Hug
Понеже се актуализирам и на ледения фронт а там тези дни има гала с участието на певицата AI а и в тон с темата за майките  Mr. Green поздрав с AI- Dear Mama
Тепърва ще си припомня кой ми е втория японски текущ клон. Woman e първия. Blush
По темата за далекоизточните родители ме размислихте дали корсериалния родител или корсериалния  knit са ми враг номер 1  newsm78. Проблемация  Laughing Mr. Green.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 55
2в1,   bouquet!

6o6ul4o, добре завърнала се! Съвсем навреме, че да си прокоментираме Сирано-то Simple Smile.

Скрит текст:
В 13-та серия фокусът най-сетне падна само върху главните действащи лица и разкриха повечето неща около тях, но е нормално, като се има предвид, че остават 3 серии до края. Аз лично с нетърпение очаквам 14-та с превод, да видя как персонала ще саботира шефа си, който самосиндикално реши, че не е подходящ за влюбената в него девойка, която работи в агенцията му. На-сетне ще имаме развръзка на "бомбата", която ни подхвърлиха преди 3-и серии.
Обаче тамън се радвах, че този сериал ще се размине без клишето с напиването на главната и после задължителното й носене на гръб, но не би. Пропуска ли се от сценаристите тази толкова важна сцена Laughing. Но като цяло съм доволна, успяват да ме изненадват, пък и споментата от Шоши липса на врещящи майки, свекърви и тем подобни роднини, го прави доста приятно заглавие. И о чудо, в гардероба на главната героиня почти липсват късите панталонки Laughing. Ходи си девойчето с полички и дълги панталони.

Гледах и първите серии на Kamen Teacher и Summer Nude. За съжаление и двата май няма да са кой знае какво, но ще гледам и със субтитри преди да реша окончателно дали ще ги продължа по-нататък или не. Тайске от невзрачен учител се превръща в супергерой, дето не го плашат и тълпи. За мое успокоение, поне Ямапи-то не се превзема и доста си хваща окото в това си сериалче Heart Eyes.
Прехвърлих и първа серия на Gekiryu~Watashi wo Oboete Imasuka? с английски суб. Трябваше да видя Кента и май ще надзърна и във втора серия. Заинтригува ме какво ще се случи по-нататък.

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 15:51 от dovede

# 43
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Започнах наваксването от някъде.

Сирано 13 изгледан.  dovede Hug. Голям  Joy, сега как се наредиха да се сватосват в индийска нишка. Двете момчета в Сирано са големи сладури, Тя също. Ще гледаме значи сеира на шефа  Joy. Очаквам нещо подобаващо от  knit. Мда, липсата на врага е съществена, остава ми лееекото пуфтене от клишето-първата възлюбена  Whistling.

# 44
  • Мнения: 9 193
OMG OMG
Гледам си трейлъра към новия филм на Киану Рийвс-Man of Tai Chi ,съвсем случайно ми попадна,пък и името му звучи вълшебно Flutter
Та си го гледам и ахкам,че искам наистина да го гледам и стигам до 1.34 и оооооо позната физиономия и то не тази на Киану,а на единствения индонезиец,който познавам (не лично)


Всъщност newsm78 двама индонезийци познавам Iko Uwais и Nicholas Saputra Crazy Flutter

Общи условия

Активация на акаунт