Днес искам да благодаря на...

  • 253 546
  • 951
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 114
Искам да благодаря на Бабилия  bouquet  bouquet  bouquet,

която вече не е сред нас , за всичко, което ни е дарила тук като ум, разум, хумор, присъствие и пр.

Леко да и е там, където е!

Да си спомним за нея!


Да благодаря за мъжа ми за прекрасния подарък!  

Да благодаря на Господа за всичко, което съм получила и получавам като закрила в тежки моменти !

# 436
  • Мнения: 609
Благодаря,че имам едно голямо,щастливо семейство,което ме подкрепя безусловно . Heart Eyes

# 437
  • Мнения: 347
Днес искам да благодаря на Бог, че сме здрави аз и моето семейство, защото това е най-важното!  Hug Hug Hug txtloves newsm76 Simple Smile

# 438
  • София
  • Мнения: 478
Днес искам да благодаря на Бог и на служителите в БТ Възраждане, че не създадоха проблем от мой глупав пропуск.

# 439
  • Мнения: 2 760
Благодаря на две съфорумки за леко провокативното и подигравателно отношение, което ме накара да си припомня неща, учени преди години в университета и да се заинтересовам допълнително от новостите в лингвистиката, за да мога да отговоря адекватно на техните въпроси.

# 440
  • Мнения: 1 610
Благодаря на живия живот!!!

Затова че имам възможност да видя природата/живота,
да почувствам природата/живота,
да се насладя на всичките и красоти и варианти...

Благодаря ЖИВОТ!!!   bouquet

# 441
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Благодаря на мъжа си и сина си, защото още сутринта почистиха основно апартамента   bouquet докато аз се занимавах с многобройни, но дребни, домакински задачки. Сега вкъщи свети от чистота. И ми е хубаво, ще почнем новата седмица без нищо, което да дразни погледа.

# 442
  • Мнения: 2 199
Днес искам да благодаря на руските войници борили се за освобождаването ни, БЛАГОДАРЯ!

# 443
  • Мнения: 2 114
Днес искам да благодаря на руските войници борили се за освобождаването ни, БЛАГОДАРЯ!

+1
Вечна слава на героите !

Леко да им е, където и да са !

https://www.youtube.com/watch?v=0Dkg9Kqdy3A

# 444
  • Мнения: 3 826
Днес искам да благодаря на руските войници борили се за освобождаването ни, БЛАГОДАРЯ!

за какво наше  освобождение пък са се борили руснаците  във втората световна война ?!?!

# 445
  • Мнения: 933
Днес искам да благодаря на Бог, че спаси съяруга ми. Благодрение на него, той не е бил в първия бус, а във втория. А на починалите му колеги лека им пръст. Цял ден плача от безсилие

# 446
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
На моята съвестна половинка, която в 12 часа ходи да ми купува сладко, за да задоволи прищявката ми. Преди цикъл винаги съм една идея по-зла и не посмя да ми откаже  Mr. Green

# 447
  • Мнения: 57
На моята съвестна половинка, която в 12 часа ходи да ми купува сладко, за да задоволи прищявката ми. Преди цикъл винаги съм една идея по-зла и не посмя да ми откаже  Mr. Green
Ами след цикъла му благодари подобаващо

# 448
  • Мнения: 72
Днес искам да благодаря на пощальона, че редовно ми носи толкова хубави вести!    bouquet

Имах чудесен ден!

# 449
  • 1st floor
  • Мнения: 9 113
Искам да благодаря на всички добри души, които помогнаха да се съберат пари за апарата за дишане за детето на Мама Раче. Остана още до пълната сума, но поне се пораздвижиха нещата.
ПП: Ако има желаещи да помогнат, темата е закована на първа страница в Клюкарника.

Общи условия

Активация на акаунт