Отговори
# 90
  • Мнения: 1 080
На мен това ми се случи в Клиниката по гастроентерология .Тя явно не работи вече в "Детско здраве" ,защото в сегашния списък на гастроентеролозите я няма .Аз докато търсех инфо за него попаднах на тази тема .

# 91
# 92
  • Мнения: 87
Познавам шефката на МЦ"Детско здраве" - много симпатична жена, и клиниката уважавам. Казва се Албена Митева. Ето и нейния е-mail: albenakm@yahoo.com - който иска може да й пише, тя трябва да знае кой петни името й!!! Наистина такива боклуци като тая лекарка не си си струват  #2gunfire

# 93
Здравейте, имам нещастието да живея във въпросната жилищна кооперация! Ще започна от прословутото име доктор: Митев, който е предоставил помещенията си за ползване от този център, а също е и лекуващ лекар там.

1. Още когато се строеше въпросната сграда, майстор на съсед оставил крана на водата включен, при което на едно обща събрание Митев заплаши съседа, че ще го пребие от бой, защото човекът не искаше да му плаща исканата от него сума, а да му изпрати майстор да поправи щетите!
2. На входната врата на кооперацията ни имаше стъкло част от вратата, една сутрин стъклото бе свалено и на него поставена грозна, стара ламаринена пощенска кутия, въпросният Митев дори не си беше направил труда да попита съседите си дали може да съсипва общи части за лично ползване.
3.От общата каса взе 150 лв. уж  за да купи саксии, една нощ в 24.00 се събудих от странен шум, въпросният Митев мъкнеше стари и изпочупени керемиди, които слагаше на оградата до офиса си, когато го попитахме за саксиите той ни каза, че е купил нови керемиди за оградата. Парите бяха усвоени по типичния за него тарикатски начин.
4. Един ден уважаемия Митев си построи тежка конструкция на покрива на апартамента си-присвои по този начин от общите части, когато му казахме, че не е искал разрешение от съседите за построяване на подобна конструкция-съпругата му Албена Митева нагло ни излъга , че е събрала подписите ни, което ни наведе на мисълта, че част от подписите ни са фалшифицирани.
5. Всеки ден имаме проблеми заради паркиралите на пациентите му коли пред гаража ни, когато сме питали дали това са коли на негови пациенти, ни казва че не са, след 15 или 20 минути излизат мутри от клиниката му като нагло ни уведомяват, че ще чакама да си изкараме колите от собствените ни гаражи.
6. Господин Митев спокойно си реже клоните на дърветата (според закона, подобно деяние се наказва с 2000 лв глоба), за да може едно скъсано, мръсно знаме да посочва на пациентите клиниката му. Когато му направихме забележка, ни каза да мълчим.
7. Господинът Митев има 2-3 мазета, които прегради самоволно с врата, през тях минават различни кранове и при евентуален пожар нямаме достъп до тях.
8. 7 години от построяването на сградата всички съседи се чудим как се отопляват 240 кв. жилищна площ-клиниката, като сметката му за ток е 15 лв. а за парно 20. Дълго време този човек нямаше измервателни уреди,  когато го попитахме как се отоплява, той ни посочи слънцето. Изводите оставям на вас...
9. Страдаме от детския плач, който сме принудени да слушаме всеки ден, представете си ужасът от плач на дете, включително събота и неделя.
10. Отвори вътрешен вход към клиниката си, един ден видяхме около 10 роми да влизат спокойно във входа, друг човек в инвалидна количка се мъчеше да влезе в асансьора, лекарка от втори етаж ни каза да се пазим, защото има дете болно от шарка-съседът ни 40 годишен мъж след този случай се разболя от шарка, няколко пъти сме виждали кървави тампони по стълбите.
11. Решихме да сменим "Бруната" тъй като имаме съмнения, че има връзки там, той е единственият, който не желае да смени абоната, когато съсед отиде да го уведоми за назначено общо събрание, той го е заплашил че ще прати хора да го пребият и да спре да предприема инициативи в сградата.
12. За съмненията за корупция в тази клиника и неплащане на данъци, чрез нерегистриране на пациентите няма да пиша... тъй като нямам преки доказателства,  а само думите на 2-3 мои познати, попаднали на това място.

 Уважаеми дами и господа, за мен това не е лекар , а чудовище в човешки образ, печалбар и тарикат, който няма страх да Ви заплаши или пребие от бой. Ако имате и други оплаквания от въпросната клиника и искате да ги уличим в корупция или неспазване на Закона пишете ми!

# 94
Е, такава идиотия има само в Бг. Никъде другаде човек не може да си представи да отиде на преглед с нередовни документи и виновен да е този, който спазва правилата. Има ред и той трябва да важи за всички включително за въпросната майка. Все пак преглед е извършен и това е компромис от страна на лекаря. Безкрайно много са случаите на обещани и непредставени направления. А и наглостта и съветите за оплакване са показателни, защото нищо не е нарушено освен, че майката не е представила направление (нередовно такова е равносилно на липсващо). Прочетете етичния кодекс на лекаря и там единственото морално задължение за безотказна помощ е при спешни животоспасяващи състояния. Коректното отношение означава такова и от страна на пациента. И далеч не всички, които не считат, че си струва да плюят тук са съгласни с изложеното. И още- не познавам въпросната лекарка, дори не живея в София.

# 95
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  марге,не знам кой или коя си,но...Аз отидох в тази клиника /при друг лекар/ със съвсем редовни документи и записан час.Наложи ми се да чакам 1ч.15 мин. за да вляза /защо ги раздават тези часове/ с четири месечно бебе на ръце и изнервена до крайна степен тригодишна кака.На няколко пъти излизаха да ми се карат каката да не вдигала толкова шум и да си седне на дупето. Rolling EyesМалкото огладня,аз се изнервих и накрая претупаха прегледа.Е няма да отида втори път там.Още повече,че е толкова тясно,та като застанат да чакат повече хора става адски задушно и притеснено.

# 96
  • София
  • Мнения: 12 554
Е, такава идиотия има само в Бг. Никъде другаде човек не може да си представи да отиде на преглед с нередовни документи и виновен да е този, който спазва правилата. Има ред и той трябва да важи за всички включително за въпросната майка. Все пак преглед е извършен и това е компромис от страна на лекаря. Безкрайно много са случаите на обещани и непредставени направления. А и наглостта и съветите за оплакване са показателни, защото нищо не е нарушено освен, че майката не е представила направление (нередовно такова е равносилно на липсващо). Прочетете етичния кодекс на лекаря и там единственото морално задължение за безотказна помощ е при спешни животоспасяващи състояния. Коректното отношение означава такова и от страна на пациента. И далеч не всички, които не считат, че си струва да плюят тук са съгласни с изложеното. И още- не познавам въпросната лекарка, дори не живея в София.

Знаеш ли какво ще ти кажа. Въпросната лекарка може само да се благодари, че аз не съм била майката, защото щях да омета коридорите на тъпата клиника с нея.  #2gunfire
Ако си беше направила труда да прочетеш петте страници както аз направих, щеше да разбереш, че тук майките са възмутени от ОТНОШЕНИЕТО на Пантелеева към майката. Никой не оспорва вината на майката, че е отишла с направление без печат. Но дори в такъв случай не можеш да се държиш все едно си бакалка на Женския пазар - да ме прощават бакалките.
Защото това е дете. И то болно. И ако е моето дете и ми държат такъв тон после ще се разправяме с прокуратури, защото ще изяде боя. Мърлата му с мърла.
Да не говорим, че в никакъв случай няма да я оставя да диша и да работи докато е жива. Щото ми писна в тази държава да се отнасят към децата ни по-зле от уличните кучета. #Cussing out

И не на последно място - що не вземеш да се регистрираш и да пишеш открито, а? А? Защото е много лесно да лаеш като куче из ръженица като ГОСТ.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт