"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~6

  • 46 693
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 36 757
Този Ресул голям душманин...да предаде сина си  smile3511

Много ми хареса Мериемдже как охаректеризира Гюлизар с правилата....Даже има правила и за дишане  Joy Joy Joy Joy Не ходи със списък, защото ги измисля в момента....

Джерен за пръстена  newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74 newsm74

Меджит сега се замислил за децата на чичо си...Изобщо не му вярвам и на него....Какъвто бащата такъв и сина....Прикачат се към някое богато семейство, дали ще е на Асланбаш или на Самур ага....каква е разликата...Просто стават сателити......

# 211
  • Мнения: 4 381
Мелих ...отнесе един у корема...сгафи, горкият... обхвата му..отиде по дяволите! hahaha Joy Joy Joy
Здравейте и аз..гледам...вече! newsm78

# 212
  • Мнения: 2 116
А така...Халил говори за Мерал -Джерен....Джерен изобщо не се притесни...


Според мен беше притеснена, но в случая наистина нямаше какво да направи...както каза на Юмер-мога само да ти съчувствам.

# 213
  • Мнения: 5 723
....оплескаха с Халил всичко , а сега се извинява ...пфууууу

# 214
  • Мнения: 36 757
За Дияр и Мелих утре....Много ми хареса Дияр - държа се подобаващо  Peace Peace Peace Peace Жалко, че ще й отнеме време да прогони страха на Мелих..... Знам, че ще го направи  Peace

# 215
  • Мнения: 36 757
А така...Халил говори за Мерал -Джерен....Джерен изобщо не се притесни...


Според мен беше притеснена, но в случая наистина нямаше какво да направи...както каза на Юмер-мога само да ти съчувствам.

Сигурно е така...може би не съм видяла...

# 216
  • Мнения: 4 381
Оная, па..искала да си хортува с Юмер Асланбаш....Джерен, как гледаше  Thinking....язък, за момата...зарязаха я...язък и за Мелих... hahaha hahaha

# 217
  • Мнения: 5 723
Певицата е Фунда Арар ...супер ...в дует с Кърач са ....

# 218
  • Мнения: 4 381
Тука ще има танц, дами....бАаааААААааВен танц, нали се сещате  hahaha Embarassed Embarassed Mr. Green Heart Eyes.....чекай да си намерим...колажа от този момент! newsm78

Последна редакция: пн, 15 юли 2013, 22:05 от KraLeva66

# 219
  • Мнения: 4 381
Колко тъжно...си спомнят, какво детство са имали....харесаха се, определено....двете.. newsm78

# 220
  • Мнения: 4 381


Юмер: Толкова е хубаво, че не искам да свършва.. Heart Eyes Heart Eyes Embarassed Embarassed Embarassed Mr. Green

# 221
  • Мнения: 36 757
Браво чудесно завърши епизода  Peace Peace Peace Peace Peace Peace
Много любов   loveuuu  loveuuu  loveuuu  loveuuu, много щастие Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts....Дано за на прадие само хубави неща да се случват  Praynig

# 222
  • Мнения: 5 723
....до 42:25 мин на оригиналния 19 епизод и част от !8-ти ...нямаше клъц,клъц..

Ахаааа, и Омерджим излъга  / за Мустафа и Мериемдже

Последна редакция: пн, 15 юли 2013, 22:08 от sofia26

# 223
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 821
От толкова реклами ,ако трябва да кажа какво стана, като събития в тази серия ще ми стигнат две изречения.Разбира се без "дисекция" на героите.Не бе реклама не бе чудо... #Crazy

# 224
  • Мнения: 36 757
....до 42:25 мин на оригиналния 19 епизод и част от !8-ти ...нямаше клъц,клъц..

Ахаааа, И Омерджим излъга  / за Мустафа и Джерен

Не само, че излъга, дори го хванаха, ама замаза положението...В тази еуфория едва ли Джерен е забелязала...но може и да е...Ще разберем утре вечер...тя нали всичко казва на Дияр...

Общи условия

Активация на акаунт