Vichy - vol.1

  • 19 378
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 698
Здравейте, чудя се как се слага Виши идеалия лайф  серум.Трябва ли слагам крем след него или се използва самостоятелно предвид,че съдържа пигменти.
На мен в аптеката ми казаха, че ако кожата ти няма нужда от допълнително крем, не се слага. Но ако дори и след Идеалията кожата ти се нуждае от крем, тогава нямало проблем да се сложи. Аз лично мога и без крем, но си слагам, че някои участъци са ми доста сухи.

Надявам се и други да се включат с мнение.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте, чудя се как се слага Виши идеалия лайф  серум.Трябва ли слагам крем след него или се използва самостоятелно предвид,че съдържа пигменти.
На мен в аптеката ми казаха, че ако кожата ти няма нужда от допълнително крем, не се слага. Но ако дори и след Идеалията кожата ти се нуждае от крем, тогава нямало проблем да се сложи. Аз лично мога и без крем, но си слагам, че някои участъци са ми доста сухи.

Надявам се и други да се включат с мнение.

Да, така е. Първо слагаш серума и ако прецениш, че имаш нужда от допълнително овлажняване, поставяш и крем. Обикновено серумите нямат никакво хидратиращо действие и попиват веднага без да овлажняват /понякога имам чувството, че се мажа с вода, когато използвам серуми/. Използвам серума на Идеалия и сутрин, и вечер, като сутрин не слагам крем /нямам време да чакам по 10минути между серума, крема и ФДТ/, но вечер си поставям крем.

# 47
  • Мнения: 220
На мен Idealia Life ми беше перфектно хидратиращ, като кожата ми е дехидратирана, но не и суха (по-скоро комбинирана към мазна). Ето ревюто ми Simple Smile

http://maquilab.blogspot.com/2013/11/vichy-idealia-life-in-8-days.html

# 48
  • София
  • Мнения: 5 656
Серумът Идеалия Лайф е с доста гъста и плътна текстура и лично аз нямам нужда от допълнително хидратиране след него  Peace

# 49
  • Мнения: 48
Употребата на Idealia Life Serum се определя от типа на кожата. Ако кожата ви е нормална или комбинирана може да се ползва като самостоятелен крем, но ако е по-скоро суха трябва да се ползва под ежедневната грижа, която използвате.
Така подробно ми обясни консултантката в аптеката в МОЛ София!
Надявам се да съм била полезна  Peace

# 50
  • Мнения: 2
Серумът Идеалия Лайф е с доста гъста и плътна текстура и лично аз нямам нужда от допълнително хидратиране след него  Peace

И аз съм на същото мнение Simple Smile Бих казала, че след петия ден определен чувствам кожата си по-гладка и свежа. Изкушена съм от серума и някакакси май ще прежаля тези 70лв за опаковката от 30мл

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 172
Благодаря ви за отговорите.  bouquet

# 52
  • Мнения: 178
Изпробвах няколко мостри на серума, за мен е супер основа за грим. Може би заради бляскавите частици - на мен ми харесват на кожата ми- и заради силикона, който съдържа и който го има в останалите основи за грим. От друга страна, точно заради силиконите считам че не е добър вариант за грижа подхранване на кожата и ми се струва, че запушва порите.  Crossing Arms  За тези пари има по-добри варианти.

# 53
  • София
  • Мнения: 3 797
Бях в списъка за 8 мостри, но така и една не получих. Пълно разочарование.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз не останах очарована от серума, а го ползвах доста време. Дори при нанасяне ми излизат едни ситни пъпчици по бузите, които изчезват след известно време. Определено не бих дала 60лв за този серум.

# 55
  • Мнения: X
Бях в списъка за 8 мостри, но така и една не получих. Пълно разочарование.
PeaceАз също!Нито им получих мострите нито ще дам 70лв. за този серум,който все пак успях да пробвам от мостра във списание Грация и от кутията на Пинкс.....Този серум и 7лв. не стува....Силикони,пигменти,лъщящи частици и нищо друго.....

# 56
  • Мнения: 29
Аз ползвам крема за лице от серията лифт актив и определено съм доволна. ФД дерма бленд просто е супер

# 57
  • Мнения: 35 962
Идеалиа Серум - аз определно очаквах да е по-зле особено след като пострадах от един от кремовете в анти-ейджинг кутията, но не разбрах от кой, защото забравих кой точно бях мазала  hahaha

# 58
  • Мнения: 101
Момичета,днес бях в една аптека за да се консултирам за крема Виши от промоцията им 75мл на цената на 50мл,на 36 години съм и консултантката ми препоръча да взема Лифт актива(за смесена кожа) в първия момент се учудих,тъй като майка ми го ползваше преди години.Но и много бързах,платих го и тръгнах.Сега като влезнах в интернет,и то навсякъде пише че е за 40+ години.Направо ужас,значи толкова некомпетентни служителки.Незнам сега дали ще искат да ми го заменят,че и касова бележка мисля че не ми дадоха в бързината.
Дали наистина крема е за 40+ ето този http://apteka.framar.bg/30034606/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-%D0%BB … -75-%D0%BC%D0%BB-

# 59
  • Мнения: 1 110
Момичета,днес бях в една аптека за да се консултирам за крема Виши от промоцията им 75мл на цената на 50мл,на 36 години съм и консултантката ми препоръча да взема Лифт актива(за смесена кожа) в първия момент се учудих,тъй като майка ми го ползваше преди години.Но и много бързах,платих го и тръгнах.Сега като влезнах в интернет,и то навсякъде пише че е за 40+ години.Направо ужас,значи толкова некомпетентни служителки.Незнам сега дали ще искат да ми го заменят,че и касова бележка мисля че не ми дадоха в бързината.
Дали наистина крема е за 40+ ето този http://apteka.framar.bg/30034606/%D0%B2%D0%B8%D1%88%D0%B8-%D0%BB … -75-%D0%BC%D0%BB-

Да този крем наистина е за възраст 40 + подходящ е за дълбоки бръчки, каквито предполагам ти на 36 години нямаш. Опитай да го върнеш (замениш) в аптеката и отбележи, че си се сдобила с него благодарение на ''компетентната'' консултантка. Дори и като превантивна мярка не мисля, че трябва да го използваш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт