Какви преимущества имаме като жени на 21 век ?

  • 2 435
  • 27
  •   1
Отговори
  • London
  • Мнения: 6 732

Попадна ми едно смешно текстче ! Simple Smile Освен него ще се радвам да споделите с какво жената на 21 век се различава от жените в предходните епохи.Какви са преимуществата и недостатъците й? И има ли място жената от 16 век в лоното на 21 век?


Жената на 21 век
 
Лъчко  хванал си е гадже ново - осакатена от съдбата откъм дар слово, средно-статистическа на вид и с интелект на морски сафрид. Възхитен от нея, я запитва нежно, думите изрича, в очите гледа я копнежно: „Как си, мило писе?", а пък тя отвръща романтично „Пика ми се...". Братовчедката на Лъчко, учтиво я заговаря, за наука и изкуство очите и ще отваря: „Има неща полезни, бих казала и твърде интересни, ако смяташ,  че ще ти е от полза, една книга ще ти дам..." „ А-а-а добре, че тия работи аз не ги знам! А и не искам да ги знам!" На съвремената жена не и се чете, уви,  твърде уморена е и много и се спи. Комуникациите и се свеждат до общуване в леглото, понякога и в такъв вид качества експонира се доброто. Всекидневно с тоалет различен, със счетоводителски усет - материален и паричен, звъни на вратата като приятна кокетка, но в душата за жалост е просто курветка.
Братовчедката се чуди, някой да я ощипе, белким се събуди. Гледа, че госпожицата все нещо се цупи: „Ами, искам Лъчко нещо да ми купи!" Еклери и блузи, малки екскурзии, утре иска и в чужбина воаяж, Лъчко, ти да не си и казал, че си богаташ?
„Да поговорим, хубавице, на друга тема!" Братовчедката учтива взе да я хваща мигрена. А приятелката на Лъчко - щастлива волна птичка, отговаря като синоптичка: „Навънка е топло, навън е горещо, искам Лъчко да ми купи друго нещо!" „Ама, той не ти ли купи нищо, създание добричко?" „Аз искам да ми купи ВСИЧКО, ВСИЧКО!" Стигнахме май до явление „Пази Боже!", какво да се прави? Жената на века просто толко си може!
 

# 1
  • Мнения: 170
Яяяя, тоя Лъчко ще е бил ощипан от малката кокетка, дето и предлага книга неговата братовчедка. И поради що, бре пиле шарено си тръгнал да дириш моме ненаядено, като братчедката има книги дебели и там пише за такива скумрии умрели. Ами братчедката умна и начетена да беше ти дала на теб книга непрочетена, че да беше я прочел и да беше поука си взел. Нищо му няма на момето, то не е расло на полето и не ще да работи и не ще да копае, само иска по моловете да се мае, а докато балъци има за такива като нея няма финансова зима да има, щото Лъчко вероятно малко грозноват е решил да се прави на богат. И когато гроздето взе да му киселее, и джоба му да празнее, стана момето от кокетка, една видна курветка. Че и обобщения взе да дава и по Форуми да се изявява как Жената днешна била една използвачка смешна и че толкова си тя може, че и О, пази Боже. Пази Боже от такива като Лъчко, дет с две леви ръце са несръчко, и вместо да си хване истинска Жена завъртял е на селската пръчка ума.

ПП Хайде да съм в тон и аз нали и да си направя текста настрани... Laughing Wink

# 2
  • Мнения: 12 664
Можем да си показваме циците.

# 3
  • Мнения: 3
Да си почиваме с компютъра! Grinning

# 4
  • Мнения: 1 907
Селскостопанската работа можем да я вършим и на плажа- да си оберем посевите във фермата, да нахраним кокошките и да им изчистим курника(който, незнайно защо, се нарича обор)- всичко това през телефона.
Ако имаше достъп по Андроид, Елин-Пелиновата Пенка още щеше да е жива, но може би бракът и с Никола нямаше да бъде особено продължителен... Naughty
 

Последна редакция: нд, 14 юли 2013, 18:31 от Елиас

# 5
  • Мнения: 6 365
Жените от предишни векове се възхваляват като чисти, слабички,
възпитани, но и от тях мъжете са си скубели косите. Днес имаме шанса
да сме по-отракани и наистина да разбираме мъжете. Според мен
в миналото жените дори са били по-големи материалистки, с повече
очаквания от мъжа. Поне на мен майка ми, а и баба ми, така са ми
натяквали- че мъжът няма извинение да не може да задоволи капризите
на жената, да я качи на пиедестал и да й спести всеки дискомфорт.

Жената на 21 век понася повече дискомфорт, и физически, и психически.
Мъжете не й го спестяват, а и невинаги е възможно. Предишните
поколения може направо да ни ожалят.

Но пък имаме шанса да станем напълно човеци, защото според доста
учени в миналото жената е гледана така, че да остане винаги леко
инфантилна, което се тълкува като чистота и непорочност, но всъщност
си е недорасъл характер, посолен с известна доза тренирана суета.

# 6
  • Мнения: 8
от всичко по малко в общи линии. повече самостоятелност, увереност, уважение към нас, перспективи за развитие. стоенето само вкъщи да гледаме децата и да готвим е в историята

# 7
  • London
  • Мнения: 6 732
Сега се замислих, че сме свободни да избираме партньорите си. В изминалите векове както знаем са уреждани от родителите и винаги се е гледало каква партия ще вземеш. Присещам се за Джейн Остин и нейната първа и единствена любов, който живеел от зестрата на чичо си и издържал голямото си семейство. Само дето Джейн била бедно момиче и чичото нещял и да чуе за брак с нея. Искал за племенника богата невеста. И така с любовта се свършило....

# 8
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Възможността да учим, каквото си искаме, да работим, каквото си искаме и да не сме финансово зависими от мъжете.

# 9
  • Мнения: 7 171
Можем да пишем глупости из форумите.

# 10
  • Мнения: 2 401
Преимущества - колкото щеш.  Дава ни се възможност да вършим хамалската работа. А ония да си драпат топките и обират овациите.  Десетилетия трябва още да минат, за да си дойдат нещата на мястото.

# 11
  • Мнения: 170
....Преимущества - колкото щеш.  Дава ни се възможност да вършим хамалската работа. А ония да си драпат топките и обират овациите.  ....
Laughing Laughing Laughing
Oh, Минз, страшно ме накефи! Wink Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 839
Преимущества - колкото щеш.  Дава ни се възможност да вършим хамалската работа. А ония да си драпат топките и обират овациите.  Десетилетия трябва още да минат, за да си дойдат нещата на мястото.

Право в десятката!   bouquet

# 13
  • Мнения: 3 122
Преимуществата са, че свободолюбивите и успешни жени биват наричани от мъжете "курви", "кучки" и "кифли'.

# 14
  • Мнения: 7 171
Преимуществата са, че свободолюбивите и успешни жени биват наричани от мъжете "курви", "кучки" и "кифли'.

Глупости.   Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт