Болки в Зъв

  • 484
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здр,имам странен проблем.Болеше шести горен от ляво,но ме болеше само като смучех или в мн редки случай когато дъвчех нещо меко,но при почукване или при студена вода нямаше проблем.Отидох на зъболекар и ми извади корените на предния(пети) зъб.но продължи да ме боли,болката не се знаеше каде  е точно.Направих си снимка и ми каза че е започнал да работи между 5-6 каза.Първо каза че имало джоб.Както и да е,след снимката ми извади корена и на 6-тия,разбра се че е от този зъб защото сега не изпитвам тази болка,но той ми сложи някакво лекарство и каза да отида след 7-8 дена да затвори зъба,хубаво но сутринта си миех зъбите и след като ги изплакнах с вода направа имах чуството че някой ме удари с бухалка в главата.Сега като го изджабура ме боли страшно мн,но като ям на него не усещам болка,въпреки че като го почукна с нещо ме боли и сега при стискане ме боли,Помагайте какво да права.Зъба пак казвам е отворен още,но има останало някакво лекарство,има ли място за притеснение или си е нормално това?

# 1
  • София
  • Мнения: 599
ако можете ми пратете снимката на лично съобщение да я видя и ще ви кажа какво мисля.

Общи условия

Активация на акаунт