Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006

  • 55 709
  • 947
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 803
Искате ли снимки на новите ми придобивки? Mr. Green Точно апарата е вкъщи, а мъжа ми го няма, идеалната комбинация за снимките!!! Laughing

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз го нося с кафяво,стои идеално. Peace
Тази комбинация ми е любима.Миналата пролет си купих тюркоазена блузка от Ninka , та значи пак ще съм в час. Laughing

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Искате ли снимки на новите ми придобивки? Mr. Green Точно апарата е вкъщи, а мъжа ми го няма, идеалната комбинация за снимките!!! Laughing
Искамеееее!

# 18
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Аз го нося с кафяво,стои идеално. Peace
Тази комбинация ми е любима.Миналата пролет си купих тюркоазена блузка от Ninka , та значи пак ще съм в час. Laughing

Язък че не се оборудвах по есенно-зимната кафява мода, сега ще трябва за копчето да купувам балтон  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 413
Деска, снимай комбинацията с кафяво, че не мога да си я представя...
аз ще се похваля с нов кафяв костюм-разкроена пола и вталено сако, кафяви bowuu много романтично, точно като за 30ти рожден ден.
Купих си и много готини боти-тесни, високи.
А за лятото имам тюркоазен панталон със сако бяло с тюркоазени цветя-уррррра...

# 20
  • Мнения: 2 922
Аз го нося с кафяво,стои идеално. Peace
Тази комбинация ми е любима.
И на мен любимата ми комбинация е с кафяво  Heart Eyes

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Преди няколко дена си купих 2 блузки и едни дънки. Блузките ще ви ги покажа, а дънките не, защото съм ги подносила вече. Едната е много странна комбинация между кафяво и розово, но стои добре и определено си я харесвам.
Блузка 1
Блузка 2

# 22
  • София
  • Мнения: 6 803
Ето:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=5286&AlbumId=40041
Валерия, блузките са ти много сладки!

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 15:47 от kopche

# 23
  • Мнения: 5 140

Е тук нищо не може да се види  newsm78

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Блузка 2 е много симпатична. Със здраве да си носиш и двете Laughing
 Тюркоазеното е много любим мой цвят, обаче вчера докато вчера докато бродих напред-назад и връхлетях първо в Benetton, а после и в Sisley - такъв цвят не видях. За сметка на което е пълно с цвят лилав във всякакви разновидности, цикламено и червено.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 494
Е тук нищо не може да се види newsm78
Редактирала съм го.

# 26
  • Мнения: 1 559
Много сладки придобивки имате момичета! А колкото до тюркоазеното, аз като върл фен на всички синьо сега се сетих, че имам рокличка в този цвят, а също и колие с тюркоазени кристалчета. Аз ли бъркам  или този цвят излезе на мода още предното лято?

# 27
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
И аз гласувам с две ръце за блузка Но2 на Валерия и за ей това http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=5286&AlbumId=40041 на Клеми.
Ама кафявото хич не ми е цвят, "не ми го вдига"  Laughing
'Пепи", и аз имам такива спомени, че тюркоазеното "се разхождаше" и мин. лято.

# 28
  • Мнения: 433

Klemy, страхотни са ти нещата. Много ми хареса червената блузка.

# 29
  • Мнения: 750
Убихте ме с този вариант на тюркоазеното!!!
Аз все си го представях по в зелено!  Embarassed

Ето в такива нюанси:
.

Клеми, блузката от ЕХХСО много ми хареса! Скоро ли я взе? Точно с издирвам нещо в червено да разнообразя гамата. Пък и има слух, че ярко червеното и ярко жълтото също ще са хит.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт