Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006

  • 55 688
  • 947
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 798
Радвам се , че ви харесват, блузката я взех онзи ден, но имат разпродажба и мисля, че беше последната  Wink.

# 31
  • Мнения: 5 140
Клеми изобщо не мога да ти видя придобивките Rolling Eyes, а така бих желала  Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 6 798
Клеми изобщо не мога да ти видя придобивките Rolling Eyes, а така бих желала  Wink
Нямам идея защо не ти ги отваря на тебе? newsm78

# 33
  • Мнения: 2 922
Клеми изобщо не мога да ти видя придобивките Rolling Eyes, а така бих желала  Wink
И аз не мога да ги видя. А на Valeria ми се отварят наполовина - поне придобих представа  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 6 798
А по принцип бг-фото отваря ли ви се? сега кликнах върху линка,на мене ми се отваря след редакцията. Какво ви изписва? Грешка  или....?

# 35
  • Мнения: 1 393
Убихте ме с този вариант на тюркоазеното!!!
Аз все си го представях по в зелено!  Embarassed

Ето в такива нюанси:
.


Абсолютно си права! Това тук е много повече тюркоазено, другото което е показано досега е по -скоро нюанс на синьо. Да не говорим че и не знам откъде я взимате тази информация за пролетно-летните модни тенденции, аз където и да съм гледала никъде не виждам, че тюркоазеното ще е някаква спец. тенденция newsm78
А иначе, че е хубав цвят- хубав е и е винаги интересен и свеж, особено през лятото, в комбинация с бяло, кафяво или коралово оранжево.

# 36
  • Мнения: 4 371
Мисля, че цвета, който Спака показа е тюркоазено Thinking
Онова, което вие показвате май си е синьо newsm78

# 37
  • Мнения: 2 922
Клеми, ами нищо не ми изписва
по принцип бг-фото ми се отваря много трудно  newsm78

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Клеми изобщо не мога да ти видя придобивките Rolling Eyes, а така бих желала  Wink
И аз не мога да ги видя. А на Valeria ми се отварят наполовина - поне придобих представа  Laughing

И при мен е така Sad

А за това кое е тюркоазено?!Може би всичко между синьо и зелено,дали светло или тъмно няма значение,не знам newsm78

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Клеми,  червената обувка и червената блузка са убийствени, грабнаха ме веднага. Викаш последната била блузката, аз в събота ще се разходя на там да видя дали няма да се сдобия с нещо интересно.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 798
 
Така не се виждат много добре, но все пак е нещо.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Втората блузка на Валерия и червената на Клеми са страхотни! И изобщо придобивките ви!
А това за модното тюркоазено откъде го подочухте, че и на мен ми стана любопитно?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ееее,видях ги най-сетне. Simple Smile Наистина червената блуза е трепач Peace и обувките също Peace.Страхотно тоалетче в комбинация ще е. Wink

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Klemy, страхотно комплекче!
Още едни глас за блузката!

# 44
  • Мнения: 2 922
Браво, Клеми, супер са!

Общи условия

Активация на акаунт