Нови придобивки и тенденции пролет-лято 2006

  • 55 702
  • 947
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 629
Не съм много сигурна, но имаше разни блузи с ярки цветове  Simple Smile

Аз ще си поръчам тогава от сайта им, където със сигурност го има

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 21:56 от Bambi

# 61
  • Мнения: 4 629

Аз тук ги видях обувките. Страхотни са! Със здраве да си ги носиш

# 62
  • Мнения: 7 837
По-добре мини на място. Доста пуловери са пуснали сега и някои материи изобщо не ми харесаха.
А и след малко тръгваме към мола, та ако не успееш да отидеш днес, ще ти докладвам  Grinning Тоя път ще гледам по-внимателно  Grinning

# 63
  • Мнения: 4 629
Мерси Кейси, ще чакам инфото, че наистина незнам дали ще успея днес да се класилам до Олд Нейви   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 393
Аз ще со поръчам тогава от сайта им, където със сигурност го има

На сайта със сигурност го има, сутринта го гледах: http://www.oldnavy.com/browse/product.do?cid=5444&pid=361237 … mp;scid=361237002

Другият вариант е да вземеш инвент. му номер от страницата и да се обадиш в най-близкия до теб Олд Нейви, те ще ти кажат дали го имат (ще ти го и запазят, ако поискаш  Wink )

# 65
  • Мнения: 5 622

 Уф, Чоколина и твоите снимки са на бг фото и пак няма да видя нищо.Тоя сайт въобще не ми зарежда!  Confused

Тук отваря ли ти се?

ДА!
Обувките са СТРАХОТНИ!!!

Елегантни и едновременно секси! От къде ги купи?Дали във Варна няма да има такъв магазин(вчера бяхме в Бургас, ако съм знаела, че има такива страхотни обувки, да си бях купила  Wink). А колко струват?

# 66
  • Мнения: 877
Клеми, пак твоите неща ме впечатлиха. Много обичам такива обувки и си ги нося с кеф, все едно съм на уроци по балет  newsm19

# 67
  • Мнения: 4 629
Ето тук някои от новите ми придобивки:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/svobodaburns/album?.dir=/e6df

А тези обувки ги чакам да ми пристигнат другата седмица  Heart Eyes

http://www.zappos.com/images/937/7164937/1729-142174-p.jpg

# 68
  • Мнения: 2 529
Бамби, Бамби страхотни са тези розови обувки Party Другият линк не ми се отваря Confused

Ооох, аз още не съм започнала с пролетните покупки  Sad Най-вероятно ще пазарувам мощно другия месец, когато ще бъда в чужбина - установила съм, че най-успешните и изгодни покупки не съм ги правила в България Rolling Eyes

БУБА, както винаги чудесни придобивки   Sunglasses, а с Габриел с Leap Frog ли си играете? Семейна приятелка поръча по мъжа ми такава играчка за дъщеря си, та така и ние купихме Grinning Благодарна съм й, че ни отвори очите за нея!

# 69
  • Мнения: 4 629
Бамби, Бамби страхотни са тези розови обувки Party Другият линк не ми се отваря Confused


Мерси! Дано и на живо да са толкова готини както на снимката Hug

А така отваря ли се линка:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/svobodaburns/album?.dir=e6df

# 70
  • Мнения: 2 529
Сега да  Grinning

Да си ползваш всички придобивки със здраве! Sunglasses
Тази година, ако пак ми се отвори път към Щатите няма да правя грешката да си взимам много дрехи Laughing  Laughing  Laughing Ама преди това ще пусна тема за консултация какво откъде, де Mr. Green

# 71
  • Мнения: 4 629
Сега да  Grinning

Да си ползваш всички придобивки със здраве! Sunglasses
Тази година, ако пак ми се отвори път към Щатите няма да правя грешката да си взимам много дрехи Laughing  Laughing  Laughing Ама преди това ще пусна тема за консултация какво откъде, де Mr. Green

Мерси!
Дано да ти се отвори път насам  Hug Наистина ще ти трябва свободно място в куфарите на идване Wink

# 72
  • Мнения: 1 116

Тази година, ако пак ми се отвори път към Щатите няма да правя грешката да си взимам много дрехи Laughing  Laughing  Laughing Ама преди това ще пусна тема за консултация какво откъде, де Mr. Green
О, тази година ако имате път насам, само кажи че искаш да пазаруваш тук, насреща съм Simple Smile. Само кажи по-отрано кога идвате, да не сме забегнали нанякъде пак.

Ще взема и аз да си снимам покупките от миналата седмица(малко дрешки и за дебеланки да видите Simple Smile ), тази още не смея да препаря до мола, ама утре имам път натам и незнам.......

# 73
  • Мнения: 2 529

Тази година, ако пак ми се отвори път към Щатите няма да правя грешката да си взимам много дрехи Laughing  Laughing  Laughing Ама преди това ще пусна тема за консултация какво откъде, де Mr. Green
О, тази година ако имате път насам, само кажи че искаш да пазаруваш тук, насреща съм Simple Smile. Само кажи по-отрано кога идвате, да не сме забегнали нанякъде пак.

Ще взема и аз да си снимам покупките от миналата седмица(малко дрешки и за дебеланки да видите Simple Smile ), тази още не смея да препаря до мола, ама утре имам път натам и незнам.......

Още ме е яд, че не се видяхме, а сега си спомням, че на малкия търсихме дрешки точно в един мол, който беше до Белвю или в самото Белвю, абе със сигурност някъде около теб (ние гостувахме в Редмънд) Grinning Аз намазах само една блуза на Abercrombie & Fitch, която по някаква случайност е в тюркоазено, нещо такова: Sunglasses...Дано да идваме наистина, непременно ще ти се обадя, но още не се знае Simple Smile

Чакаме и твоите придобивки да видим Flutter

# 74
  • Мнения: 1 116

Още ме е яд, че не се видяхме, а сега си спомням, че на малкия търсихме дрешки точно в един мол, който беше до Белвю или в самото Белвю, абе със сигурност някъде около теб (ние гостувахме в Редмънд) Grinning Дано да идваме наистина, непременно ще ти се обадя, но още не се знае Simple Smile

Чакаме и твоите придобивки да видим Flutter

Цитат

Видях аз на снимките че сте били в Редмънд. Ние сме в Белвю, ама и магазините в центъра на Редмънд, и мола в Белвю са ми долу горе на еднакво рязстояние(10-на минутки), ей това са ни местата на всекидневните разходки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт