Евтините неща, от които сме доволни - 19

  • 67 974
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 991
Който има акне , да пробва да спре за поне седмица млечните продукти и да види дали има подобрение, при мен действа.

# 706
  • София
  • Мнения: 23 054
Относно акнето - не забравяйте, че враг номер едно на акнето е чистата кожа!

# 707
  • Мнения: 892
Относно акнето - не забравяйте, че враг номер едно на акнето е чистата кожа!
Какво имаш предвид?

# 708
  • София
  • Мнения: 23 054
Относно акнето - не забравяйте, че враг номер едно на акнето е чистата кожа!
Какво имаш предвид?



Когато кожата се поддържа чиста ежедневно! Така няма среда да се развиват пъпките. А не: днес ме мързи, утре ще се почистя лицето основно.......Използване на правилните продукти, хранителен режим.....

Последна редакция: чт, 29 авг 2013, 11:34 от nikolinanik

# 709
  • Мнения: 892
Относно акнето - не забравяйте, че враг номер едно на акнето е чистата кожа!
Какво имаш предвид?



Когато кожата се поддържа чиста ежедневно! Така няма сред да се развиват пъпките. А не: днес ме мързи, утре ще се почистя лицето основно.......Използване на правилните продукти, хранителен режим.....

Оох много съм зле! За момент се обърках, че имаш предвид обратното  ooooh!
Разбира се, така е.
Моля игнорирайте коментара и извинете за спама  Peace

# 710
  • Мнения: 160
Искам да похваля и да препоръчам горещо този скраб-маска за лице:
http://www.starcorp.bg/productbg/233
Прави ми кожата уникално гладка, сияйна и след измиване мирише на кафе. Много съм доволна! Не знам в София къде може да се намери обаче...

# 711
  • София
  • Мнения: 23 054
А ти от кде си го купувала? Grinning

# 712
  • Мнения: 160
От Свети Влас. Цяло лято съм тук и има магазини само с продукти от роза, има и козметични магазини, в които се предлагат такива продукти. Малко бях скептично настроена, но съм много доволна! Simple Smile Като гледам и по интернет може да се поръча. В София просто не съм обръщала внимание. Цената в този сайт е много добра. Аз от тук го взех за 4,50. В друг магазин видях, че се предлага за 6лв....

# 713
  • Мнения: 216
Аз съм много доволна от молива за очи на Алверде. Имам черен, но страшно ми харесва и ще си купя всички цветове.

# 714
  • Мнения: 2 216
Elitta, в темата на Лидл зимата много го хвалеха този крем, но аз така и не съм го виждала в магазина Embarassed Къде е сложен и има ли го целогодишно?

Аз си го купих преди седмица някъде. Стои където са лакочистителите, мокрите кърпи, до козметичните неща. Има и други видове кремове за ръце.
Благодаря ти много! Днес го открих и си го купих

# 715
  • Мнения: 0
Да похваля с 2 ръце и 2 крака кремчето за крака на афродита  с  екстракт от алое,ромашки,ментол и вит.Ф!струва 90 стотинки и е невероятен!попива за 2 мин!



И от къде може да се закупи това кремче?

Ако си от София-в дружба 1 има денонощен магазин Макс-аз от там го взех.Мисля,че го бях мяркала по левчетата,но не съм сигурна!

# 716
  • София
  • Мнения: 23 054
Сонатра(soniichka),много благодаря за отговора! От София съм.   bouquet

# 717
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
Моля за мнение за някои от тези душ гелове!

Скрит текст:

# 718
  • Мнения: 36 134
имам първия, ароматът му не е обичайната плодова бъркоч и може да не хареса на всеки; на мен обаче много ми допада и като аромат, и като душ-гел; планирала съм да се сдобия и с още варианти, само да поизхабя всичко натрупано у дома

# 719
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
Точно първия мирисах и ми допадна много.
 bubanka    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт