Евтините неща, от които сме доволни - 19

  • 67 903
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 22 913
*Silver*, тук в темата за тази марка продукти е имало много добри отзиви. Сигурно и душ геловете са добри. Но всеки си има изисквания и предпочитания все пак. Simple Smile

# 721
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Моля за мнение за някои от тези душ гелове!

Скрит текст:


Имам последния заедно с лосиона за тяло и са доста свежи.Определено синия не е за всеки... трябва да подушите  Mr. Green

Ще правя нова тема, който иска да допълня нещо в първия пост да пише  Peace

# 722
  • Мнения: 254
Здравейте! Включвам се да споделя нещо, което не знам дали някой е пробвал, моята кръстница като бях дете ми го препоръча и вече мнооого години го имам винаги в банята - едно бурканче със смесени равни части сода и сол. Изтривам колена, лакти и местата, където излизат подкожни косъмчета, отстрани на краката обикновено става по-груба през зимана кожата, действа прекрасно!

# 723
  • Мнения: 6 214
 Grinning
Здравейте! Включвам се да споделя нещо, което не знам дали някой е пробвал, моята кръстница като бях дете ми го препоръча и вече мнооого години го имам винаги в банята - едно бурканче със смесени равни части сода и сол. Изтривам колена, лакти и местата, където излизат подкожни косъмчета, отстрани на краката обикновено става по-груба през зимана кожата, действа прекрасно!
Grinning И аз го имах дълги години в банята. ползвах го и за лице даже. СЕга ползвам разните му там ексфолианти и четка за лице. Да ме питаш защо.  newsm78

# 724
  • Мнения: 9 991
Не ви ли гори кожата от солта? Особено за лицето .

# 725
  • Мнения: 6 214
Не ви ли гори кожата от солта? Особено за лицето .
Не, пък и не търкаш повече от 1 минута.

# 726
  • Мнения: 254
Лицето съм търкала едно време,когато ми се появяваха пъпки, в по-младежките години, сега по-рядко, но за тялото е супер! Изпича страхотно и прави толкова мека кожата...  Crazy

# 727
  • Мнения: 296
Искам да похваля и да препоръчам горещо този скраб-маска за лице:
http://www.starcorp.bg/productbg/233
Прави ми кожата уникално гладка, сияйна и след измиване мирише на кафе. Много съм доволна! Не знам в София къде може да се намери обаче...
Здравейте ! Чета Ви от известно време насам и е много полезна темичка  поне за мен  bouquet  Аз също използвам продукти на Мелитис- кристалите за коса и маслото за тяло също за много хубав и евтин вариант
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 728
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030

Общи условия

Активация на акаунт