Януарче, я кажи, мъж или мома ще си

  • 22 166
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Близо до морето (200 м)
  • Мнения: 10
kokona20, все ми е тая какво си имала предвид! Да го беше уточнила, нямаше момичетата след теб да питат дали е вярно това. Да не би desita bonita, да се интересува от колички за близнаци?
И като "не се заяждаш" - не се заяждай. Аз пък много обичам понякога  Mr. Green

# 706
  • Мнения: 361
Тори- браво на вас. Аз още нищо не съм купила, пък и на дали ще купя нещо кой знае какво. Имам 3 шкафа с неща от каката.

Деска- радвам се, че те разсмях Simple Smile



Яни_Ди Hug

Кайлис- честито. Таткото ще се занимава. Аз поне така съм се разбрала с нашия ако е момче.

# 707
  • Мнения: 295
Аз преди час някъде се завърнах и с биби .... пък ако ще става нещо да става- тогава ще ги подаря на някоя мама , която няма възможност и така ... все ще се използват:))) Нооо удоволствието е направооо неописуемо  Heart Eyes Heart Eyes. Да ви кажа коремчето ми е все едно съм в напреднала бременност (поне така мисля де) 6-7м, и в магазините не ме смятат за луда , че купувам толкова рано - и не че ме интересува де ... Имам доста дрешки , но повече в Русе няма да се ходи, а дрешките са там у сестрата , която не иска да ме вижда и чува само защото може би ревнува ...  #Crazy тааа ще се кпуват наново доста нещица ...

# 708
  • Мнения: 1 677
Тори, стига с това "ще става нещо"....Пфуу, мисли положително, за да се случват хубави неща...Добре ще са принцесите, не се притеснявай...
А сестра ти не разбрах защо ти завижда и не иска да те чува и вижда, ама ако има желание може да ти върне всичко и без да се срещате - изпраща пратката с куриер...

# 709
  • Мнения: 97
Смейте се, не смейте, ама и мен май пишка ме чака Joy Joy Joy
Тори, и аз имам една сръдливка, само че тя ми е приятелка от детските години. Не ми вдига телефона и не се е обаждала от има няма 2 месеца, а исках да я поканя на сватбата ми Sad Откакто разбра че съм бременна се покри, вероятно ревнува, тъй като преди това и двете бебеправехме и си споделяхме, само че като научи че аз съм бременна нещо се нацупи.
Марион, не си търся количка за близнаци и ex-lander-aнаистина много ми допадна. Щом като има и напълно легнало положение нещата са ОК. Довечера с мъжо ще ги разглеждаме пък събота и неделя, като имаме повече време ще се поразходим и да ги видим на живо.
Кайлис, честит ти син щъркел!

# 710
  • UK
  • Мнения: 5 999
kokona20, все ми е тая какво си имала предвид! Да го беше уточнила, нямаше момичетата след теб да питат дали е вярно това. Да не би desita bonita, да се интересува от колички за близнаци?
И като "не се заяждаш" - не се заяждай. Аз пък много обичам понякога  Mr. Green

Marion-C

 #Shocked
Това как да го разбирам ooooh!
Маги_ м е бременна с близнаци, ако беше забелязала, коментара ти сегашния и предния, щяха да са напълно излишни! Peace
"Заяждай" си се иначе, ноооо си намери, някой друг и по-подходящ /обект/субект
Naughty

Тори Hug започна с покупките а, на мен Mr. Green ми подариха малко дрешки, има и розови hahaha Гледам ги, вадя ги и си ги душа, като хрътка Joy Joy Joy

# 711
  • Близо до морето (200 м)
  • Мнения: 10
Няма повече, маце, ако имаше смисъл - щях. Бай си там едно едно и също, не ми пречиш. Иначе, забелязвам и чета повече отколкото ти, повярвай.

# 712
  • Мнения: 326
Здравейте,момичета!
Да си кажа и аз мнението по въпроса за количките от наблюдения на мои приятелки:
1.адбор съм виждала на живо,една приятелка разкарва сина си все още в коша за новородено(той е на около 3 месеца) и като гледам количката е удобна,широка,не съм огледала как е багажника,но е сравнително добър избор.
2.Бертони имаше една приятелка и едва изтрая да мине година и половина от раждането,за да я махне с облекчение. Количката бе триколка и лесно засядаше и в малки дупки по тротоара,беше казала,че е доста неудобна.
3. X Lander от почти 9-10 месеца има друга приятелка,гумите са големи и удобни,и като я гледам кара количката с една ръка. Не съм питала дали има напълно легнало положение,но като я гледам,тя е доволна от покупката си.
4. Аз съм се ориентирала към Бейби Дизайн Лупо,видях я на живо и съм очарована,само ме притеснява това,че гумите са помпещи.
За тези,който мислят и се колебаят между няколко колички-влезте в темата за количките в нашият форум и там момичетата ще ви кажат мнение от личен опит.На мен ми беше полезно,надявам се и на вас да е!
П.П. На всички разбрали пола-Честито!
Пандичка,да ти е жива и здрава рожденничката( малко на патерици,но вчера не бях във форума),много да те радва!  Hug
Тори, честити ти покупки,да си ги ползвате със здраве.  Peace

Момичета,пожелавам ви една прекрасна вечер! Peace

# 713
  • Мнения: 1 677

4. Аз съм се ориентирала към Бейби Дизайн Лупо,видях я на живо и съм очарована,само ме притеснява това,че гумите са помпещи.


Защо те притеснява това? Според мен помпащите гуми са определено за предпочитане Simple Smile

# 714
  • Мнения: 190
Кайлис, честити сини гащи!!!

За количките - доста добро предложение е X Lander-а, обаче като му видях цената и свят ми се зави. Дори в Продавалника, втора употреба, държи цена от 700 лева!!!! Иначе изглежда супер удобна. Аз, освен на Хаук триколката с големите гуми, съм харесала и тези с големи гуми на Mother care. Има едни сайтчета за бебешки неща втора употреба, където някоя от вас може да си хареса количка, освен Продавалника като вариант-  okazion-bandido и okazion-yori. Все още не съм ходила по огледи, защото и е раничко, макар и треската да ме тресе из основи  Laughing Днес в аптеката едва се удържах да купя едни биберончета и шишета.....

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 20:14 от tonniny

# 715
  • Мнения: 326

4. Аз съм се ориентирала към Бейби Дизайн Лупо,видях я на живо и съм очарована,само ме притеснява това,че гумите са помпещи.


Защо те притеснява това? Според мен помпащите гуми са определено за предпочитане Simple Smile

Благодаря,Кайлис! Тогава аз вече съм готова с избора!
Ето я,да я погледнете:
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?cPath=61&products_id=463

# 716
  • Мнения: 295
Няма повече, маце, ако имаше смисъл - щях. Бай си там едно едно и също, не ми пречиш. Иначе, забелязвам и чета повече отколкото ти, повярвай.

 newsm09

Какво става тук? Мисля си , че тук е място да си споделяме, радваме, страдаме и други подобни .. . а то какво се случва  #Crazy newsm78

Кайлис Точно така - всичко ще е ок !!!  Hug

kokona20  hahaha Joy и аз си ги душа , милвам ... шшшшшт, тихо ... никой не знае- споко!!! Outta Joint

desita bonita Ох, много е кофти това!!! Тя си има 3 дечица ... 3 момченца, какво се случи не зная. Същият ден в койо са й казали за близначките тя изгонила баба ми и майка и не говори и само сумти и се мръщи ... пъртвата реакция е била да се нацупи и да попита:

" Аууу ама сега трябва да й връщам всички неща"

Ужас  Shocked срам ме е да говоря за това ... 33 годишна, не е нормално за върастта й просто ... Отначало го преживях доста , поревах си похълцах , ама сега всичко е 6 - гледам си в моята паница и знаеш ли -  от това по- хубаво нямаааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 18:45 от toridim

# 717
  • Мнения: 7 118
на Хаук летния кош е отвратителен..и на триколката и на Малибу-то Rolling Eyes От есен до пролет трябва да се уплътнява с нещо покрай бебето, защото просто си подвява, няма нищо, което отстрани да подплътява, както е при повечето колички. (не мога да го обясня, просто вижте в нета клипче на количката и ще видите как коша е само една проста права седалка). Освен това хич не ме кефи как с една платняна лента се застопорява летния кош, някак ми е една такава тази количка..сякаш са пестили от материал, не изглежда стабилна. Хубавото в нея е, че е с дълбок сенник Whistling

Относно помпащите гуми, аз съм твърдо ЗА, защото обират друсането и са супер подходящи за нашите хубави тротоари и дупки. До сега не съм чула приятелка, която е с помпащи гуми на количката, да е пукнала или помпала гуми  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 16
Хай,доста  се колебах дали да споделя нещо,но нали сме за това. Wink Wink
След снощното изпълнение  luvbed  имах едно зацапване,не беше  нещо фрапиращо ,но небеше и никак малко.Първона4ално се уплаших ,но нито болки  нито нищо,и днес нямам оплаквания.Не сме правили  нещо по разли4но от друг път,но явно ми е дошло  в пове4е,знам ли...
На някой да му се е слу4вало нещо подобно
Имам ли повод за притеснения или да не го мисля

# 719
  • Мнения: 295
vili_98 Мила, по- добре се обади на лекаря само и само да се успокоиш ... Аз по принцип съм страхливка и бих се обадила  Peace

Общи условия

Активация на акаунт