Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 217

  • 62 264
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 097

Още един красив колаж за лека нощ на будните

# 31
# 32
  • Мнения: 23 275
 

Добро утро момичета !

Честит празник на празнуващите !

Нека денят ви да бъде слънчев, усмихнат и пълен само с положителни емоции !

Аз се ориентирам сега-засега към ...

Скрит текст:

# 33
  • Мнения: 849

За мен този кадър е сентенцията на сериала.

Когато има истинска любов, когато има подкрепа, вяра и доверие между два души, когато те вървят заедно ръка за ръка и пак заедно преодоляват трудностите които живота им поднася - тогава има смисъл всичко.

И борбата за каузата, и това да продължиш напред въпреки болката която си преживял.

"КВФ" - наистина ще остане единствен и незабравим сериал.

Чрез него открихме Енгин, преоткрихме Берен.

И дори да взе "Златна пеперуда" за ролята си на Бихтер в "ЗП" , въпреки касовият успех на сериалът и собствените думи на Берен, че Бихтер и е дала много - върхът на кариерата и е ролята на Фатмагюл / лично мнение /.

Фатмагюл - момичето от рибарското селце с обикновените рокли, момичето на което отнеха всичко и потопиха в мрак, момичето което се бореше  смело и отстояваше своята истина - лично на мен ми е много скъпо.  

Въобще не мога да сравня драмата на Фатмагюл с "драмата" на Бихтер - всъщност те са несравними.


 newsm10 smile3501 newsm51

Марта, благодаря за този пост. Прочетох собствените си мисли в него.
За мен тази снимка  на Фатмагюл и Керим е най-красивата  - окъпана  в светлина. След целия мрак в началото на техния семеен живот, накрая тази чудесна светлина на лицата им и наоколо всичко е осветено от слънцето. Бих нарекла тази снимка:-“ Светлият финал на КВФ“

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 34 125


Низипли е страхотен в 9 епизод. Свежите моменти са изиграни от Енгин/Низипли.

# 35
# 36
  • Мнения: 1 097

Ето ви първо една красота.След това бъдете здрави и усмихнати през целия ден и дано св.Илия ви закриля не само от гръмотевици, но и от всички злини

# 37
# 38
  • Мнения: 917




          Heart Eyes  Каквото и да коментирам тук ще е малко..., очите му сами говорят!  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 097


Хубави моменти

# 40
  • Мнения: 917




                       newsm03   А, в тези моменти имате ли нещо да добавите... newsm03

# 41
# 42
  • Мнения: 23 275

Nasıl ?

Един от свежите моменти - въпреки, че точно тогава бяха в затруднено положение .

Керим изпълняваше ролята и на бодигард, и на помощник.


Скрит текст:

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 405
Привет момичета !
Освен стари и хубави снимки се постват и други неща,новини ,мнения,размисли когато някой има какво да сподели. Simple Smile
Нов клип :

# 44

Общи условия

Активация на акаунт