Препоръчайте ми дълготрайно червило

  • 3 394
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Обожавам телесните,светло кафявите и розовите нюанси, особено са ми любими тези с по-наситени и ярки цветове Heart . Обаче не мога да си намеря червило, което да е хем дълготрайно, хем цветът му да не избледнява след като съм отпила глътка от кафето. Голдън роуз имат страхотни червилца, но изобщо не са трайни...писна ми да си давам парите на вятъра. Мислих да си купя фиксатор, но не ми харесва как стои самото червило след това...някак неестествено стои.
Препоръчайте ми някоя марка червило от която сте доволни/ с наситен цвят - за предпочитане са телесните и светли тонове,и розовите,и което да е лесно откриваемо тук, или поне да го поръчам от интернет.

П.С за да не правя нова тема, кажете за някой хубав неразмазващ се ,наситен и дълготраен черен молив за очи или хубава очна линия.

Последна редакция: пт, 19 юли 2013, 17:56 от baby993

# 1
  • Мнения: 178
на maybelline 14 hr lipstick
и на loreal стават, преди повече ги харесвах, сегашните ми миришат в повече.

а от по-скъпите съм ползвала на Ив Сен Лоран и на Estee Lauder и си бяха доста трайни.

 Peace

# 2
  • Мнения: 0
На Инглот (Inglot ) червилата са много трайни , на моя бал бях с такова и през цялата вечер ми се наложи да си сложа само още веднъж от него .

# 3
  • Мнения: 2
Не ги намирам тези на мейбалин и инглот...А някоя да е използвала  Revlon Just Bitten Kissable или Revlon Super Lustrous Lipstick? Има ли доволни и от червилата на флормар и есенс? Имат хубави лакове, но за червилата нямам представа..

# 4
  • София
  • Мнения: 9 472
Аз знам, че Флормар имат дълготрайна серия червила. Но дали ще имат твоят цвят, няма идея.

За телесен цвят погледни червилата на Римел в някоя ДМ или Лили дрогерия. От серията Кейт Мос за Римел. Погледни 03 и 26 номер. Peace Телесни -нюд и двата цвята. Едното с жълт подтон, другото с розов. За мен са много по-трайни върху устните от всичко пробвано до тук от Лорела, Макс Фактор, Мейбълин, Есенс, Ив Роше. По-сухи са като цяло но стоят дълго върху устните.
Другите червила, по формула са по-хидратиращи и затова по-кратко стоят на устните, поради по мазничката си формула. Wink

За очна линия и черен молив, зависи много къде искаш да ги ползваш. За водната линия и аз още търся този дълготрен, неразмазващ се никога молив. Wink Между другото, доста момичета тук споделят добри впечатления за черният каял. Голдън Роуз имат също такъв. Пробвай с подобно нещо за водната линия. За подвижният клепач е по-лесно. За там ти препоръчам Импала-новите силиконови моливи. Peace

# 5
  • Мнения: 2
kopche, търся си очна линия за под окото и горния клепач...всички черни моливи които съм използвала до сега се размазват ужасно и постоянно ми е замърсена роговицата на окото...за това предпочитам очните линии пред моливите.
Тези червилца на риммел не ги намирам в никой онлайн магазин...а харесах номерата, които си посочила. Единствено намирам rimmel london lipstic, но май нямат цветовете, които търся :S

# 6
  • Мнения: 802
Lipfinity Max Factor най-дълготрайното,което лично аз съм ползвала,състои се от течно червило и безцветен балсам,който може да слагаш през няколко часа,за да не съхне червилото.Понякога накрая на деня не мога да го изчистя даже,не оставя следи по нищо-вилици,чаши и тн.не е и скъпо,пробвай ако искаш нещо наистина,което няма мърдане.

Общи условия

Активация на акаунт