ОКТОМВРИЙКИ - Тема 13

  • 23 455
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 360
От лубопитство погледнах калкулатора и ми се видяха доста ниски цените-това частна болница ли е или не

# 691
  • Мнения: 316
Да, частна е. Цените в калкулатора са за здравно осигурени- все пак има нещо което се поема , но има и такива за неосигурени  Hug
Аз съм се подготвила психически за планово секцио /мисля че е задължителен избора на екип в случая/ и за сума от порядъка на 1200-1500лв. Ако евентуално се наложат допълнителни лекарства за мен или бебче които не се поемат от ЗК, сумата ще се увеличи  Crazy

# 692
  • Мнения: 190
Привет, драсвам набързо 2 реда и се връщам към работата  Mr. Green
Джейн,  Hug радвам се за добрите новини! Това с връщането до София от морето и аз го мисля, ако, не дай Боже стане нещо и сме там. Ама още не знам дали ще се престраша. Пък то и моята болница затвори за август  Shocked и сега се чудя къде бих могла да си направя една консултация след 15ти newsm78 приемам предложения /и цени, ако е възможно/.
Не ми пречи много бременността, искам да си изкарам и трите месеца до края на октомври!!!  Laughing пък после пак ще си спинкам по корем, макар, както някъде бяхте показали с карикатура - след това май и права ще мога да заспивам  Mr. Green
хубав петък на всички и много усмихнат уикенд   bouquet

# 693
  • Мнения: 91
Биляна, стискам палци положението да се задържи така. Неприятно е това с неправенето на нищо, но пък бебето е най-важно сега. Зареди се с книги и филми Wink Какво ти разрешават да правиш?

Джейн, браво за добрите резултати Hug

За интимните и хигиенни грижи: справям се засега, помня, че миналия път имах затруднения накрая, но успявах Laughing Единствено на тръгване за родилния дом ми помогнаха с ботушите Mr. Green Иска ми се да не ангажирам мъжа ми с такива дейности не защото ми е неудобно, а защото съм на мнение, че в тези отношения трябва да се запазва малко интимност, магията един вид  Laughing Flutter

# 694
  • София
  • Мнения: 297
Слънчице, аз съм пристрастна, ама щом ти се ходи на преглед, ако искаш и да се позабавляваш с готино чувство за хумор, отиди при Сигридов в Надежда (40 лв. е прегледа), но трябва сега да запазиш час, че са заети до 6-ти септември (вчера успях за 5ти да си запазя) Simple Smile Не разбрах дали искаш за около 15 август (тогава няма да има свободни) или около 15 септември... newsm78 Ако все пак отидеш, си запиши въпроси на листче, че като влезеш може да блокираш като мен  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 148
 Мамчета,знаете ли нещо за Аничка и бебчо - как са?

# 696
  • Мнения: 1 088
Биляна, стискам палци положението да се задържи така. Неприятно е това с неправенето на нищо, но пък бебето е най-важно сега. Зареди се с книги и филми Wink Какво ти разрешават да правиш?
Нищо  ooooh!
Без спорт, плуване, секс, вдигане на тежко. Изясни ми безкрайно ясно, че трябва да съм колкото е възможно повече хоризонтирана и всяка вечер освен магнезий и прочие слагам свещички прогестерон за задържане.
Скрит текст:
Незнам как ще ми се получи това неправене на нищо, вече съм полудепресирана. Имам почти тригодишна дъщеря и мъж скаран с домакинските задължения, помощ никаква.

# 697
  • Мнения: 91
Да, това пропуснах да напиша - дано има кой да ти помага. Ще се справите, бързо ще минат 3 месеца;-)

За разширените вени и тежестта в краката си купих това: http://bilki.bg/product/1043/asam-krem-za-kraka-s-div-kesten-i-lozovi-lista.html
Много ми го похвалиха, напълно натурално е, да видим.

# 698
  • Мнения: 85
sol y arena и аз си взех същото мазило преди 2,3 дена Simple Smile

# 699
  • Мнения: 190
Биляна, стискам палци! много неприятно.
Джейн, благодаря за предложението. Септември вече ми отваря болницата Praynig, но си мислех за средата на август - май ще разчитам на старата ми АГ, ако си е тук, и на ФМ, която е в сряда, на 7ми. Ох, дано всичко е ок, днес направо не са спряли контракциите от сутринта Rolling Eyes чакам да ми свърши работния ден и се прибирам да си полегна.

Сол и Арена, това кремче само по интернет ли може да се поръча или го има и якъде по аптеките?

# 700
  • Мнения: 91
Аз го взех от Ремедиум в Иван Вазов, 5.10 лв

# 701
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Здравейте
За интимната грижа съм напълно съгласна с  sol y arena
 bilyana333 малко остава така че слушай доктора,аз не лежа постоянно,но ми казаха повечко да лежа и това е от 4-ти месец,готвено ям ако си купя тъй като ММ няма време,а на мен ми става лошо от миризмите.Забраната за секс ми е още от началото на бременността  Crazy ....е още не съм откачила така че не се притеснявай и не се депресирай-приеми че правиш най-доброто за теб и бебчо  Peace

# 702
  • Мнения: 190
Аз го взех от Ремедиум в Иван Вазов, 5.10 лв
  bouquet благодаря!

# 703
  • Мнения: 70
Обмислям вариант за ето такъв слинг, който ми се струва да съчетава повече опции, как мислите дали ще е удобен?
http://www.mothercare.com/Wilkinet-Baby-Carrier-in-Twill-Cotton- … 5,default,pd.html

# 704
  • Мнения: 91
Фермина, този слинг наподобява кенгуру. Не съм сигурна, че ще е удобен за монтиране Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт