Кралски работи и клюки - 5

  • 24 147
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
ми той май няма, като изключим , че чат пат жълтата преса го изкарва гей
жена му и направиха капан вестникарите и беше разправяла на преоблечен като шейх журналист разни неща за семейството
както и да е, говори се, че кралицата е най-близка именно с нея и прекарва най-много време с техните деца

И двамата бяха обвинявани, че използват положението си, за да финансират бизнесите си. При нея топ-издънката беше при разговорите с "шейха", при него - когато снима в колежа, в който учеше (май) непълнолетния му тогава племенник. И двамата се отказаха от "работата" си същата година.
Не че са били бог знае какви издънки, но на фона на засилените антимонархически настроения се забелязаха.
Иначе се очаква принц Едуард да наследи титлата на баща си, херцог на Единбург, след смъртта му.  

# 721
  • Мнения: 43
А защо навремето Чарлс и Камила не са се взели,като толкова са се искали?

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
А защо навремето Чарлс и Камила не са се взели,като толкова са се искали?
Не била девствена Simple Smile

# 723
  • София
  • Мнения: 30 142
А защо навремето Чарлс и Камила не са се взели,като толкова са се искали?

Май имаше нещо общо с потеклото й май  newsm78

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
А защо навремето Чарлс и Камила не са се взели,като толкова са се искали?

Май имаше нещо общо с потеклото й и с брака й май  newsm78
Тя се е познавала с Чарлс преди да се ожени.

# 725
  • София
  • Мнения: 30 142
А защо навремето Чарлс и Камила не са се взели,като толкова са се искали?

Май имаше нещо общо с потеклото й и с брака й  newsm78
Тя се е познавала с Чарлс преди да се ожени.

Поправих се. Знам, че я намирали за крайно неподходяща, ама защо ......... Tired

Тук има откъс от книгата за тях  Peace

Излиза, че заради глупави традиции, кралският двор е съсипал живота на трима души- Чарлс, Камила и най-вече на Даяна  Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 4 519
И аз мисля, че Ди е изтеглила късата клечка с брака си с Чарлз. Sad Но пък какви симпатични деца са резултат от този брак! така че каквото е имало да се случва, случило се е. Мир на праха ѝ на Даяна.

# 727
  • Мнения: 2 592
Момичета ,искам да си извадя клипа,как Уилям излиза с бебето и Кейт и се качват в колата,
той лично шофира и тръгват към двореца..ако има и как пристигат в Двореца,бихте ли ми помогнали,
от толкова информация точно този момент не го намирам Praynig newsm78

# 728
# 729
# 730
# 731
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
А защо навремето Чарлс и Камила не са се взели,като толкова са се искали?

Май имаше нещо общо с потеклото й и с брака й  newsm78
Тя се е познавала с Чарлс преди да се ожени.

Поправих се. Знам, че я намирали за крайно неподходяща, ама защо ......... Tired

Тук има откъс от книгата за тях  Peace

Излиза, че заради глупави традиции, кралският двор е съсипал живота на трима души- Чарлс, Камила и най-вече на Даяна  Rolling Eyes

Kогато Чарлз и Камила се срещат и влюбват, тя е била сгодена за бъдещият си съпруг. Разделя се с него, но година по- късно се събират и женят. Това, че е била с друг, е било немислимо за бъдещата съпруга на престолонаследника и Кралицата казва твърдо "Нье" на женитба между двамата. Можели са да имат любовна връзка, но не и брак. Най- вероятно са събрали Камила с бившия й годеник година по- късно, за да накарат злите езици да замълчат, а и с надежда времето и ангажиментите им да ги разделят. После избират младата и невинна Даяна за съпруга, но всички са знаели, че голямата любов е Камила и че връзката продължава. Никой не е очаквал, че любовта им ще оцелее. Според мен и Даяна е знаела за връзката, но се е надявала, че все някога чувствата им ще угаснат и тя ще заеме мястото на Камила в сърцето на съпруга си. Когато това не става и тя загубва надежда, започва извънбрачна връзка с иконома. И, понеже времената се менят, лека- полека бракът им тръгва към своя очакван край.

# 732
  • софия
  • Мнения: 1 305
И на мен ми харесва името. Като гледах клипа за изписването, Кейт ми се стори доста нервна, подрусваше бебето някак странно, разбираемо е разбира се. Таткото доста професионално сложи бебето в колата сякаш го е правил много пъти. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт