Внимание некачествени стоки в LC Waikiki

  • 45 044
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
И аз да се включа. Имам тениска купувана преди 25-26 години. Не съм я носила толкова години, но наскоро я намерих и да ви кажа честно не се е променила почти. Има и картинка. Още тогава ми нарпави впечатление, че не се деформира при пране и не е избеляла.

# 16
  • Мнения: 888
Не съм попадала на некачесвени стоки там, напротив много са хубави дрехите.
Преди се коментираше, че тъмните дънки пускат боя, но то вече на почти всички марки - скъпи и евтини, тъмните дънки пускат боя.

# 17
  • Мнения: 1
Първо всяка дреха е добре да се пере преди да се облече. Ако ще и Вврсаче да е.
И второ в Турция има страхотно производство и Уайкики не прави изключение за ценовия клас на който отговаря. Това е евтина ежедневна мода. Пък и честно казано аз не съм имала проблеми. Дори не искам да коментирам за какво става въпрос в ''марковите' магазини в центъра на Бургас.

# 18
  • Мнения: 410
Откакто стана турска собственост, марката падна през няколко нива в доста по-нисък качествен сегмент спрямо преди, докато цените се запазиха същите. Т.е. неестествено високи за ниското качество на артикулите. Тук имам предвид прежди, конци, тъкани, аксесоари, изработка, изобщо всичко, което участва в една дреха. Дори на пръв, непрофесионален поглед и опип личи, че в ръцете си държите дрипа, а не изделие от марката, от която сте свикнали да получавате високо качество и удоволствие от носене.
Дори да станат по 1 лв, дрехите им пак ще са скъпи, заради парцаляка, който представляват.

# 19
  • Мнения: 1 110
Минах (буквално "на вентилатор") предната седмица в магазина им Гранд Мол Варна. Ами ... боклуци са си. Нищо не взех на детето.

# 20
  • Мнения: 1
МОМИЧЕТА ВИЕ НАИСТИНА САМО СЕ ОПЛАКВАТЕ ОТ ВСИЧКО. ЕДНО ХУБАВО НЕЩО НЕПРОЧЕТОХ ПО КОЯТО И ДА Е ТЕМА. Thinking  bouquet Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 78
В интерес на истината преди, в началото когато се появиха в България имаше доста по-добри неща, като съотношение цена и качество, в смисъл добри неща на сравнително ниски цени. И аз съм купувала много.
Напоследък обаче се разочаровах, особено преди Коледа, имам чувството, че се опитаха се да ни пробутат застояла и некачествена стока. Така и нищо не харесах да купя.
Това важи за съжаление и за други марки в моловете.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз да се включа. Имам тениска купувана преди 25-26 години. Не съм я носила толкова години, но наскоро я намерих и да ви кажа честно не се е променила почти. Има и картинка. Още тогава ми нарпави впечатление, че не се деформира при пране и не е избеляла.
И аз имам един такъв суичър купуван преди много време в магазина в близост до пл.Славейков.....
още си го нося
на сина ми дрехи от преди 5-6 години сега носи друго детенце....като нови са им и цветовете и шевовете
но нещо в последно време не си намирам нищо интересно като нова колекция

# 23
  • Мнения: 6 395
Първо всяка дреха е добре да се пере преди да се облече. Ако ще и Вврсаче да е.
И второ в Турция има страхотно производство и Уайкики не прави изключение за ценовия клас на който отговаря. Това е евтина ежедневна мода. Пък и честно казано аз не съм имала проблеми. Дори не искам да коментирам за какво става въпрос в ''марковите' магазини в центъра на Бургас.

Точно пък в центъра на Бургас, маркова стока- няма.  newsm78 и не е до марка или не, ами да си свършиш работата както трябва. Има си препарати с които се обработват дрехите за да се фиксира цвета....

# 24
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Наясно съм,че не са първо качество,но относно цветовете и трайността им и аз имам оплакване-имам черен дънков панталон от тях,който след 2рото пране с препарат за черни дрехи и на ниски градуси почти стана сив..  Rolling Eyes Един друг дънков летен гащеризон обаче не е мръднал.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт