Трябва ли мъжете да искат тест за бащинство?

  • 19 079
  • 423
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Ами той моят поиска. И го направихме - всичко е точно. Peace

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ако теб не те притеснява, че ти няма доверие - всичко е ок. Всяка двойка приема различни неща за нормални.

# 17
  • Мнения: 2
В днешно време човек може да има пълно доверие само на себе си.

# 18
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Едно от най-ценните неща в една връзка е доверието, това е лично мое виждане, аз не бих могла да поддържам връзка с човек, на който не вярвам или който не вярва на мен. А че винаги могат да те излъжат е ясно, но е тягостно да живееш в постоянни съмнения. Но както казах - всеки с виждането си.

# 19
  • Мнения: 2 216
В днешно време човек може да има пълно доверие само на себе си.
Всеки знае себе си.
..................
Чувала съм за един българин, който на морето се влюбва в германка, забравя за жена си и двете си деца /с които бил на почивка/ и набързо прави дете на германката. След време тя го съди за издръжка. Та покрай това дело той разбира, че нито двете му деца от българката, нито бебето от германката са негови.
Та, да се замислят мъжете, преди да искат тест Mr. Green

# 20
  • Мнения: 0
Едно от най-ценните неща в една връзка е доверието, това е лично мое виждане, аз не бих могла да поддържам връзка с човек, на който не вярвам или който не вярва на мен.

Що се отнася до пари, на една жена може да и се вярва напълно, доколкото и докогато жената има сериозни намерения към един мъж. Но що се отнася до забременяване, това е съвсем друга бира.

# 21
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
По себе си ли съдите, като ги казвате тези неща, не искам да обидя никой, чудя се просто? Защото аз лично никога не бих излъгала един мъж, че детето ми е от него, или пък детето си кой е баща му. Най-малкото, когато излезе наяве ще стане много грозно за всички. И може би защото аз не съм склонна да излъжа за нещо толкова значимо, ми се вижда безумно някой мъж да съжителства с мен, но 9 месеца да тъне в съмнения и да чака с нетърпение да родя, че да види аджеба негово ли или не е, и тепърва да решава иска ли да е с мен и детето, или не.

# 22
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 719
В случая е лесно - правиш теста и готово! Истината лъсва. Замисляш ли се обаче как се живее всеки ден със съмнения, щото щом е прибегнал в този случай до теста, явно си го гризе червея. Ако си нямате доверие и за всяко нещо се проверявате, живот ли е? За мене е обидно.

# 23
  • Мнения: 0
но 9 месеца да тъне в съмнения и да чака с нетърпение да родя, че да види аджеба негово ли или не е,
А не би ли могло още преди да забременееш, да ти обясни, че за него това е много важно, детето да е от него и да ти заяви, че той ще прави ДНК-тест по принцип, а не конкретно с теб?

# 24
  • София
  • Мнения: 4 878
По себе си ли съдите, като ги казвате тези неща, не искам да обидя никой, чудя се просто?

Не, пишат си просто. Според мене темата е пързалка.

# 25
  • Мнения: 2 216
Едно дете се създава, когато и двамата го искат, нали така? Е, ако мъжът има съмнение, че в такъв период /според мен много романтичен/ жена му има друг, защо иска дете от такава жена?!
Или е патологично ревнив, или е супер тъпанар.
От такъв мъж не бих искала да имам дете

# 26
  • Мнения: X
Естествено, че би ми било обидно. Тези, които го намират за нормално, да се замислят що за отношения имат с партньора си.

# 27
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
maillda, може да заяви каквото пожелае, но как това ще се отрази на връзката ми с него и отношението ми към него, не мога да гарантирам. Всъщност почти мога - най-вероятно ще се разделя с него.

Alexandria37, и аз така мисля, но ми е интересно какви мнения ще прочета.

# 28
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Нима на цялото множество от житейски ситуации
отговорът може да бъде само един? Да или не. Е,
никога нещата не са толкова прости.

# 29
  • Мнения: 0

Или е патологично ревнив, или е супер тъпанар.
От такъв мъж не бих искала да имам дете

Тъпанар е този, който приема на доверие. Този, който проверява е хитрец, опитен мъж. А ти какъв мъж предпочиташ за секс: Опитен или тъпанар?

Общи условия

Активация на акаунт