Отговори
# 705
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ослепях направо  Joy Joy
Скрит текст:
  Shocked newsm78

# 706
  • Мнения: 0
Ирка ми то няма само ридовна смяна Laughing

Дани smile3521 да пробваме newsm47

От зубите на Бу ли ослепя Laughing

# 707
  • София !
  • Мнения: 1 240
Мале сладурки вие сте изписали темата  Shocked , 1 ден ме нямаше и  Joy . Опасни сте ей  Hug .
ММ е почивка и с него ходим на сам натам , нямам никакво време за компютър ... сядам за по малко , и докато ви изчета трябва пак да стана  ooooh! , даже не смогвам на четене ! Ей сега тая тема , нямам никакво време да чета , трябва да ставам след малко .......

Ааа 50еп. изобщо не смея да го пусна  Joy , 49еп. го гледах 1 седмица  Blush ( то само проблеми на главата ) , та сега 50еп. да видя кога ще съм по свободна да че седна да си го гледам като хората !!

Целувам ви , и ви прегръщам всички  Hug  Hug

Много мил момент  Heart Eyes :

# 708
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ирка ми то няма само ридовна смяна Laughing

Дани smile3521 да пробваме newsm47

От зубите на Бу ли ослепя Laughing
От косата направо какъв блясък има  Mr. Green

# 709
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
За оправяне на вкуса  Grinning

Един тъжен и хубав Ча  Heart Eyes



И един облизващ се Ча  Heart Eyes



Пък ей как го гледа младо и старо  Mr. Green
Скрит текст:

Бай-бай за сега от мен, бягам на зъбар, а довечера идвам в коментарното студио на ОС по БТВ  Laughing

# 710
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Айде и да не викаш много на зъбаря Mr. Green
Буквичките дай Ренка,стига се стиска  Mr. Green
http://www.vbox7.com/play:23dfb5a36a
Влъх,ей го твоя Бу преведен,да знаем  за какво се хилят поне  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 0

От косата направо какъв блясък има  Mr. Green
Свети свети кат крушка Mr. Green

Бъни Hug

Тц не давам Naughty

# 712
  • Мнения: 2 787
Скрит текст:
Ча си оправя перчема,то само ножицата може да му помогне според мен  Mr. Green
Joy Joy
rotfImbo rotfImbo rotfImboЛика прилика Mr. Green

Ма много е убав на първото фото  Mr. Green
Ма къв е суетен,гледайте как се приглажда  Mr. Green
rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo smile3532 newsm62 rotfImbo rotfImao
Мараба,
Цял ден чок тръстика  #Cussing out, и влизам и гледам Ча как се приглажда и вече лягаммм
Ръза Бей  Joy hahaha Joy думата на две не става,  hahaha Joy рече и отсече, ме довърши,ама страхотно, ашколсун,
и продължавате с изнасянето на Ренка  Joy hahaha Joy
Спрете се, все пак съм на работа,  Hug

Дойде си Бабчето  Hug и стана весело в темата, ама има и подгласнички Дани, Габи и сие  Laughing smile3508 smile3508 newsm62 newsm62

Цитат
Какъв дъж ше маа при нас
Рени,  HugЧиновнически  Joy, ама Ша е Буря!, лека работа!

# 713
  • София !
  • Мнения: 1 240

Гуш , гуш   Hug  Hug !
Нещо бурия излезна на вън , та може и да пусна 50еп.  smile3508


# 714
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Джейн  Hug  Heart Eyes ей ма росна,прясна  Mr. Green Ама аз пак бях с вас,ама комуникацията ми куцаше нещо ,да не споменавам пак каква беше причината  Mr. Green
Бъни  Hug

# 715
  • Мнения: 21 201
С чичи се разбира в общи линии смисъла на сюжета на сериала на Хазал, но не ме впечатли. Rolling Eyes
Иска ми се да гледам нещо необичайно, невиждано досега, а то все любови....и пак любови-нещастни, щастливи......кой знае какъв, ще е и сериала на Ча!? Rolling Eyes
سردار صويدان (كاتب السيناريو لمسلسل العشق بطولة هازال كايا غرد عبر حسابه في تويتر بتغريدات تخص المسلسل :
العشق كلمة عربية مشتقة من العاشقة ،معناها معانقة الشجر عند الجفاف وتغذيتها عند موت ثمراتها .
المسلسل يروي قصة شخصيات يقعون في الحب بشكل دائري لبعضهم البعض .
أزرا فتاة سيئة الحظ لكنها قوية وطموحة للغاية عندها ثقة أنها مهما حصل ستلاقي النجاح وهي مؤمنة بذلك .
من أجل الحب ولتخلص من حب كرم ستقوم أزرا بلعب لعبة سثؤثر على الكثير من الناس لربطهم بها .
ترجمة خاصة بصفحة الليالي الرجاء ذكر المصدر عند النقل

# 716
  • Мнения: 0
Джейн Hugтова щото излезнах по къси гащи днес и развалих времето Mr. Green

А така след работа да релаксираш тука Heart Eyesа не да четем чаршафите на Сахерлита Mr. Green

# 717
  • Мнения: 21 201
Героинята на Хазал(Азра) нали, ще е треньорка по тенис, та затова може би взема уроци по тенис. newsm78

# 718
  • Мнения: 0
Героинята на Хазал(Азра) нали, ще е треньорка по тенис, та затова може би взема уроци по тенис. newsm78
По игралния филм да Peaceама нали уж не е по него #Crazyох обърквам се вече ooooh!ще го започна пък да видим Rolling Eyes

# 719
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Героинята на Хазал(Азра) нали, ще е треньорка по тенис, та затова може би взема уроци по тенис. newsm78
Ама тя взима ли,или само ние си мислим,че взима,че аз не разбрах нещо  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт