Бял списък на туристическите агенции

  • 451 422
  • 1 416
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 730
Не попаднах на коментар, за Караджа Турс. Разглеждам им офертите за Дубай. Някой да е пътувал с тях?

# 676
  • Мнения: 3 024
За тях съм чела различни отзиви - и положителни, и отрицателни, но нямам лични впечатления. Но, специално за Дубай има по-добри фирми.

# 677
  • Мнения: 2 730
За тях съм чела различни отзиви - и положителни, и отрицателни, но нямам лични впечатления. Но, специално за Дубай има по-добри фирми.
Приемам съвети. Имаш ли лични впечатления ?

# 678
  • Мнения: 6
Бихте ли ми препоръчали ТА за пътуване да Кападокия със самолет?

# 679
  • Мнения: 1 540
Здравейте,
Една дама беше питала по-напред в темата, но няма отговор - отзиви за Одесос Турс? Става въпрос за почивка в Корфу.

# 680
  • Мнения: 3 387
И аз търся добри оферти с агенция до Дубай. В момента съм се спряла на Дари тур. Някой да се е възползвал, за да сподели лично мнеие?
Още нещо - исках да пътуваме през есента, следих оферти и тогава през различни агенции, но поради ред причини пътуването тогава отпадна. Сега ми се иска да резервирам през март. Дали да чакам някакви намаления last minute (тази есен имаше някоко), или шансът е нищожен?

# 681
  • Мнения: 3 271
Някой с отзиви за Бояна -МГ и дестинация Тайланд.

# 682
  • Мнения: 408
      Здравейте. Много спешно ми трябва мнение за RSP Tравел, за пътуване до Дубай. Благодаря предварително.

# 683
  • Мнения: 904
До Дубай сме пътували с Марбро Турс и сме останали доволни.

# 684
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
И ние сме пътували до Дубай с Марбро Турс и останахма много доволни.

# 685
  • Мнения: 4 936
и аз пътувах с Марбро за Дубай - тяхна дестинация е от години - за една НГ  - съжалявам, че не си го организирах сама - ползвахме от тях самолета, хотел и една обзорна екскурзия, която беше включена в цената - бяха организирали и НГ вечер- транспорт от другите хотели до този, в който беше купона  в бур Дубай, странна програма -1 водеща, 1 ди джей, 2 танцьорки и 1 певица, когато за за НГ изпя "хубава си моя горо'  Shocked храна на блока маса извън залата - голямо бутане, храната биваше, и връщане в определен час в хотела - и да искаш по-рано  да се прибереш няма как и НГ купон беше задължителен и солен като цена - цяла маса представители на агенцията, които си купонсваха там.


Други екскурзии си взехме сами с ваучери от етертейнера и ни излязоха под 50 % от цената, на която ги предлагаше агенцията. Ако знаех, че в Дубай престъпността е почти никаква бих си го организирала сама и без този НГ "купон"!

# 686
  • Мнения: 3 024
Е, за Нова Година обикновено става така, особено когато мястото за посрещане не е в твоя хотел. То дори и да е там, програмата може да не е нищо особено, а когато има изхранване на шведска маса..... неминуемо има блъсканица.

При нормална екскурзия за Дубай трябва да се гледа ТА колко хотела предлагат и дали са наблизо, защото разстоянията там са големи и при допълнителните екскурзии, събирането и връщането на туристите от хотел до хотел, отнема време.

# 687
  • Мнения: 21
Звучи сложно сам да организираш в Дубай.

# 688
  • Мнения: 3 024
Всяко едно самостоятелно пътуване в началото изглежда трудно за организиране. Просто се изисква малко повече четене, т.е. събиране на информация, а тук в темата се намира и малко търсене, ползване на Гугъл Мапс. Но, отнема време, разбира се.

Дубай, само на пръв поглед изглежда труден, като всяка една дестинация, която е непозната, но след малко разучаване се вижда, че не е толкова трудно. Но, организираното пътуване е по-лесно, возиш се, гледаш, снимаш:laughing:

# 689
  • Мнения: 3 387
Моля за мнения относно ТА Сенатор травел, някой да е ползвал услугите ѝ?

Общи условия

Активация на акаунт