Априлки 2014

  • 39 798
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте, Надявам се и аз да се запиша кум априлките. Имам дете на 5 години и зная как протича бременността..От половин месец имам същите симптоми (От 2 месеца бебеправим), имам закъснение от 5 дни, което е нетипично за мен.Лошото е, че днес си правих тест, който беше отрицателен, за това не избързвам със записа.Успехи на всички априлки!

# 46
  • Мнения: 43
Здравейте, Надявам се и аз да се запиша кум априлките. Имам дете на 5 години и зная как протича бременността..От половин месец имам същите симптоми (От 2 месеца бебеправим), имам закъснение от 5 дни, което е нетипично за мен.Лошото е, че днес си правих тест, който беше отрицателен, за това не избързвам със записа.Успехи на всички априлки!
Здравей!Надежда винаги има и на мен сега първия тест беше отрицателен,а след 3 дни има 3 положителни теста,така че стискам палци Simple Smile

# 47
  • Мнения: 288
Привет и от мен,
При мен закъснението е от 3 седмици, теста разбира се е положителен. Освен тежестта в гърдите имам малко болки и в корема, надявам се, обаче всичко да се нормализира. На ултразвук съм в понеделник, ще видим ... Simple Smile
Вярвам, че всички ние ще гушкаме здрави бебчета следващата пролет!  baby_neutral
Усмивки за всички!

# 48
  • София
  • Мнения: 26
Pinkaaa, може да не си направила правилно тестовете за овулация. Доколкото си спомням там имаше разни условия - да не си пишкала известно време, да не си се наливала с течности преди това, да се прави в едно и също време през деня. Щом имаш три положителни теста - изобщо не се и съмнявай, че си бременна  Wink
Аз направих първия си тест на първия ден от закъснението, показа се много, много бледа втора черта. След 4 дни, нов тест, чертата беше по-силна от тестовата. Ходих на док миналата седмица (5 г.с.), защото мислех, че тази ще ми се наложи да пътувам и да съм спокойна. Той ми каза следващ преглед - септември. Малко много ми се вижда разстоянието между прегледите, с предната бременност ме гледаха в началото през две седмици  newsm78 Но пък док изглеждаше много спокоен, не ми е назначавал изследвания, нищо, каза че е много рано.
Малко дълго стана, ама се отплеснах.

П.С. Asya80, мерси за съвета с меда, ще го пробвам и върху мен и върху малката.

# 49
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен!Аз направих своя тест след 4 дни закъснение и щом видях двете чертички (след 2 месеца опити) много се зарадвах  Laughing това ми е първа бременност и мисля към края на месеца да ида на първия си преглед.Дано всичко е наред..а относно признаците ми,аз също имам болки в гърдите още 3/4 дни след овулацията ми (а по принцип ме болят само седмица преди да ми дойде),може да се каже и че често пишкам,отделно ми е отпаднало и понякога имам леки болки ниско долу..това е засега,надявам се всичко да върви по вода,както на мен,така и на всички бъдещи майки априлки Hug аз съм с термин 10 април Simple Smile newsm51

# 50
  • Мнения: 182
И аз мисля да поизчакам 3 седмици  закъснение и тогава да ида лекар,за да се види и сърдечна дейност.Първия път отидох много рано,в 5 г.с и видяхме само плодния сак,та се наложи след 2 седм.да ходя пак.Затова сега не бързам.

# 51
  • Мнения: 1 674
Записвам се и аз в редиците на Априлки 2014. Двете чертички са от тази сутрин, термин според калкулатора 12 Април 2014г.
За протокола - първа бременност, години - 27.
Нямам неразположения никакви, ако не бяха двете ярки черти, нямаше да знам, че съм бременна.

# 52
  • Мнения: 43
Pinkaaa, може да не си направила правилно тестовете за овулация. Доколкото си спомням там имаше разни условия - да не си пишкала известно време, да не си се наливала с течности преди това, да се прави в едно и също време през деня. Щом имаш три положителни теста - изобщо не се и съмнявай, че си бременна  Wink
Аз направих първия си тест на първия ден от закъснението, показа се много, много бледа втора черта. След 4 дни, нов тест, чертата беше по-силна от тестовата. Ходих на док миналата седмица (5 г.с.), защото мислех, че тази ще ми се наложи да пътувам и да съм спокойна. Той ми каза следващ преглед - септември. Малко много ми се вижда разстоянието между прегледите, с предната бременност ме гледаха в началото през две седмици  newsm78 Но пък док изглеждаше много спокоен, не ми е назначавал изследвания, нищо, каза че е много рано.
Малко дълго стана, ама се отплеснах.

П.С. Asya80, мерси за съвета с меда, ще го пробвам и върху мен и върху малката.
Ами честно казано започнах да следя ову от 14-ти ден до 18-ти ден и може да е била ранна или късна ову.Иначе много се чудя как ще ми се определи термина тъ като след спонтанния аборт цикъла ми стана малко нередовен...на 25 дни на 26 на 28 и последните два пъти на 32 дни....по калкулатор ми е на 08.04.2014 термина,а ако сметна на 32 дни цикъл ми е на 12.04.2014 абе най-сигурно док ще каже Simple Smile Момичета стискам палци всички ние да имаме безпроблемна бременност и здрави бебета Simple Smile

# 53
  • Мнения: 571
Здравейте момичета, при мен сутрешното гадене започна  Sick Понеже живея в Англия и тук ако бременността е нормална имаш само 2 скана единият около 12 г.с. а другия около 20 г.с. така че ще чакам до септември да видя бебето  Praynig
Днес съм при личната лекарка да видим тя какво ще каже.
Приятен ден на всички  Hug

# 54
  • Мнения: 21
При мен пък започна вълчия глад Simple Smile а нищо не ми се яде...пак ставам супер капризна относно храната..хем съм гладна,хем като отворя хладилника и всичко ми е едно  Sick Бях така и с предната бременност.Дори сега съм отслабнала,най-накрая възвърнах кг. от преди бременността и сега на ново ще си качвам,ама това да са ми проблемите Simple Smile

# 55
  • Мнения: 43
Момичета кокичета да ви попитам задължително ли е честото ходене по малка нужда?При мен не е толкова често както при други жени!Т.е това не е толкова показателно?

# 56
  • Мнения: 1 674
Момичета кокичета да ви попитам задължително ли е честото ходене по малка нужда?При мен не е толкова често както при други жени!Т.е това не е толкова показателно?

И аз не ходя често, но и нямам навика да пия много течности, а трябва. Планирам да си наливам поне една 2л. бутилка вода на бюрото и да се наливам през деня на работа.
Иначе и аз съм освирепяла от глад, снощи в 22ч. повторих вечерята  Mr. Green .
Искам да ви попитам, тези които вече сте били на преглед, на кой ден от теста/закъснението бяхте и успя да се види нещо? С 3-4 дни закъснение съм, планирам след 5-6 дни да отида евентуално на първи преглед.

# 57
  • Мнения: 43
Момичета кокичета да ви попитам задължително ли е честото ходене по малка нужда?При мен не е толкова често както при други жени!Т.е това не е толкова показателно?

И аз не ходя често, но и нямам навика да пия много течности, а трябва. Планирам да си наливам поне една 2л. бутилка вода на бюрото и да се наливам през деня на работа.
Иначе и аз съм освирепяла от глад, снощи в 22ч. повторих вечерята  Mr. Green .
Искам да ви попитам, тези които вече сте били на преглед, на кой ден от теста/закъснението бяхте и успя да се види нещо? С 3-4 дни закъснение съм, планирам след 5-6 дни да отида евентуално на първи преглед.
Ами аз съм в 5 г.с и си записах час за понеделник,а и ще съм в 6 седмица май...а и като цяло искам да се установи бременноста и вече,когато ми каже док ще отида пак Simple Smile като цяло не бързайте с прегледите... Аз си позволявам заради първата ми неуспешна бременност и сега даже мисля,че избързвам,но вече записах часа....не знам за вас,но аз си държа ръката на коремчето докато заспивам вечер Simple Smile)) искам бебешорчето ми този път да успее!!!

# 58
  • Мнения: 1 674
Пинка, виждам, че май сме с разлика от ден-два, ще те изчакам да споделиш в понеделник и ще си запиша час за вторник/сряда и аз.  Peace

# 59
  • Мнения: 43
Пинка, виждам, че май сме с разлика от ден-два, ще те изчакам да споделиш в понеделник и ще си запиша час за вторник/сряда и аз.  Peace
Мила иначе на теб кога ти е термина?Аз всъщност сега съм 5 г.с и 3 дни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт