Re: ♥ Güneşi Beklerken - В очакване на слънцето ♥ Тема 1

  • 54 965
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 105
Вани Heart Eyesзатова трябва да ни вземат за помощник сценаристи,да ги пришпорим малко.Стика са ни замазвали очите,направо да ни дават клуб ЗЕЙКЕР.

Съгласна съм,а и какъв сценарий ще им измислим,шапката ще им падне.Само ЗейКер  newsm18  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 12 719
Клюка:По нататък Керем ще се сгоди за момиче на име Йешим само и само да се отърве от чуствата си.

Първо защо момичето се казва Йешим ще ги трепя  #2gunfire
Второ Керем толкова ли кух да прави такава грешка ??? ooooh!

# 692
  • Мнения: 27
Само ЗАЙКЕР!!!!!!!!!
Пожелавам ви хубава вечер.
Аз отивам при мойта мечта,че докато гоня михаля да не ми избяга мечтата. Joy Joy Joy
И утре въоръжени с носни кърпи на линия,часа и мястото на явката са извесни.
Лека момичета с един сладък пинал Керемчо.
  love001  love001  love001

# 693
# 694
  • Мнения: 0
Охх много ми се гледа...... нямам търпение  smile3535
Някои моменти ми напомнят за AFK Thinking , но може и да си въобразявам понеже много го обичам тоз сериал Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 12 719


Керем като малък  Heart Eyes(ясно е било че от малко ще е хубаво детето  Joy)

# 696
# 697
# 698
  • Варна
  • Мнения: 0
Момичета,доста сте изписали бях поизостанала да ви чета,но наваксах. Peace Ето какво открих.

#GunesiBeklerken #party 

http://statigr.am/viewer.php#/detail/531095983598784930_301665691

Изглежда все едно някой тайничко е снимал.Нак-вероятно това е "онова" парти.

# 699
  • Мнения: 12 719
Момичета,доста сте изписали бях поизостанала да ви чета,но наваксах. Peace Ето какво открих.

#GunesiBeklerken #party 

http://statigr.am/viewer.php#/detail/531095983598784930_301665691

Изглежда все едно някой тайничко е снимал.Нак-вероятно това е "онова" парти.
Ася  Hug
Видеото няма ли някъде другаде че от Истаграма не иска да ми тръгне  newsm78

# 700
# 701
  • Мнения: 12 719



Ох най сетне сме вторник ! Party
Здравейте  Hug

# 702
  • Мнения: 12 719
Захи,добре дошла ! Hug сред нас

Клюки много направо да побъркат човек искат
1.Точно когато времето наближава за признаване на истина нещо между Зейнеп и Керем се обърква.
Керем който забелязва начина по който Баръш гледа Зейнеп не се издава,но иска да го чуе от Баръш.Баръш му се доверява и му казва няколко неща.
Всъщност не че е обича , а че я харесва.
Керем разбира всичко това по грешно и след случая със изгубването на Зейнеп решава да я задържи по силно (тук буквално го казва да се вкопчи в нея).
И започва да се държи неуважително с Баръш !
2.Зейнеп научава за баща си
Мелис е на ясно че Джихан и Тюлин не излизат заедно въпреки че са женени.Тя незнае какво да направи защото е безпомощна.
Баръш е поставен между чук и наковалня неможе да разбере какво да избере харесването или любовта.
Зейнеп ли или Мелис ?
Този отговор ще го видим много скоро.
3.Ще има сцена в която Джихан и Демет ще се сближат и Зейнеп ще стане свидетел на това нейна упора ще е Керем.

# 703
  • Мнения: 12 719
Клюка:Керем много съжелява за всичко преживяно заради семейството си заради Баръш,но най-вече заради Зейнеп.Забелязва че е влюбен в Зейнеп.По скоро се опитва да се заблуди че само я харесва.Мисли си как е бил могъл да причини такова нещо на толкова хубаво момиче.Мисли за Зейнеп за кратките,но щастливи моменти които е прекарал с нея.Първият който забелязва това е бащата на Керем колкото и Керем да отрича той много прилича на баща си в много неща.
Съжелява точно като баща си.
Баръш чете всичката болка на Керем в неговите очи.
Колкото до Мелис тя се чуства безпомощна.
Ненужните планове на Джан и проклетата вина съсипват Керем затова че е обнадеждил Зейнеп за баща и.
Зейнеп,Зейнеп,Зейнеп.....
Тя е единствения човек който го накара да съжелява и която го промени.
Всички забелязват че Керем се държи различно със Зейнеп първи са Джихан и Баръш.Баръш се тревожи за Зейнеп и се чуди кой да избере Мелис или нея
За Керем започва нова игра след като приключва с предишната тази игра се нарича ЛЮБОВ.
Сега Керем Сайер е изправен пред война която на всяка цена желае да спечели.


# 704
  • Мнения: 12 719


Сцената в която Керем виждал Зейнеп и Баръш хванати за ръка




Снимката е от преди 10 минути  Peace

Общи условия

Активация на акаунт