Благоевград и/или Гоце Делчев

  • 16 105
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 127
Хайде бе мами!
Каде сте? Къде сте? Никакви ви няма. Хайде да се съберем. Кой знае колко пъти сме се разминавали по улиците?? Thinking Thinking Thinking
Уговорката за понеделник си остава нали?!?!?!

# 271
  • Мнения: 2 085
Мамо Цоцоланке, аз ще съм с детето-нямам избор.В градската, ама къде точно?

# 272
  • Мнения: 11 607
Ох, аз се изложиш на 100%!!!!!!!!  Забравих за срещата - признавам без бой! Просто вчера имах изпит пред ДАИ, сутринта станах много рано, после чакахме над 4 часа за изпита и се чувствах скапана! Излезе ми от главата просто около другите проблеми и неща,които имах на главата! А аз си мислех,че изпита ще мине в нормално време и ще бъда и на работа! А аз дори и на работа не бях!

Така,че винават - ама ако кларис и вени вики са били - да разкажат!Ще се видим момичета, няма страшно! Ама в кое време да стане това незнам!Сега тази седмица май ще имам работа, другата също и май в близките 10 дена съм заета..... за съжаление! Удобно ми е в обедната почивка - от 12-13ч ама тогава е жега! Ако някой ден е по-хладно - без петък,че тогава ще имам работа неотложна!!!!

И моля за извинение за забравянето! Embarassed Embarassed Embarassed

# 273
  • Мнения: 83
Здравейте Laughing

Черпим всики ви с една виртуална тортичка newsm38
Днес Стефи става на една годинка Hug

# 274
Напишете нещо повече за болницата в Благоевград и за д-р Костадинова. ако изобщо успея да го прочета, защото ще раждам всеки момент.Аз съм от Дупница, но пък за нашата болница направо не ми се говори.

# 275
  • Мнения: 83
За д-р Костадинова не ми се говори защото ако трябва да говоря ще ти кажа само лоши неща за нея.Аз съм с толкова отрицателно мнение за нея, че просто не искам да те плаша.А за болницата не е нищо особенно но все пак.

# 276
  • Мнения: 11 607
Напишете нещо повече за болницата в Благоевград и за д-р Костадинова. ако изобщо успея да го прочета, защото ще раждам всеки момент.Аз съм от Дупница, но пък за нашата болница направо не ми се говори.

Може би късно отговарям и с риск всички от Благоевград да ме набият после като ме видят - но аз не ти препоръчвам да раждаш в Благоевград. А не съм чула добри отзиви нито за Костадинова нито за Константинова - често ги бъркат двете,така че подкрепям в тази част  Mariq!!! Ако имаш възможност ориентирай се към друг регион да раждаш - проучи как е положението в Перник и аз не знам,но знам,че за БЛагоевградското родилно не ща и да чуя!!!!!!!

# 277
  • Мнения: 356
Здравейте Laughing

Черпим всики ви с една виртуална тортичка newsm38
Днес Стефи става на една годинка Hug

        Mariq,  да ви е живо и здраво синчето! Само радост да ви носи, да расте игриво, умно и талантливо дете. Много късмет, усмивки и безгрижно  детство му желая! Честит празник на цялото семейство!  newsm51 

# 278
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Честит рожден ден на Стефи!!!/с малко закъснение/[/size][/color] newsm59
Пожелаваме му много весели и безгрижни игри и усмивки. smile3525
Цитат
Може би късно отговарям и с риск всички от Благоевград да ме набият после като ме видят - но аз не ти препоръчвам да раждаш в Благоевград. А не съм чула добри отзиви нито за Костадинова нито за Константинова - често ги бъркат двете,така че подкрепям в тази част  Mariq!!! Ако имаш възможност ориентирай се към друг регион да раждаш - проучи как е положението в Перник и аз не знам,но знам,че за БЛагоевградското родилно не ща и да чуя!!!!!!!
Еййй, Костадинова не я познавам, но  Константинова е единствената лекарка в Благоевград на която имам доверие.  newsm10За съжаление мисля че в момента още не практикува защото и тя си има едно чудесно бебенце. Виж за родилното в Благоевград и на мен не ми се говори.
Какво стана със срещата, няма ли да има нова на която да дойдем и ние. family

# 279
  • Мнения: 245
Здравейте,
другата седмица сме ви на гости  Grinning .Имам нужда от бърз отговор и съвет - резервирали сме на к-с Барото, но мъжа ми иска да вземем  и малкия с нас, амо че ако го вземем каква почивка ще е това?  Затова се замислих дали да не вземем и нашите с нас. Можете ли да ми дадете инфо за някакви евтини квартири , хотелчета в Гоце Делчев, не повече от 20 лв на стая за двама. Информацията ми трябва до утре  Grinning
А също къде можем да се разходим в района, какво интересно не трабва да пропускаме?

# 280
  • Мнения: 11 607
Цитат
Може би късно отговарям и с риск всички от Благоевград да ме набият после като ме видят - но аз не ти препоръчвам да раждаш в Благоевград. А не съм чула добри отзиви нито за Костадинова нито за Константинова - често ги бъркат двете,така че подкрепям в тази част  Mariq!!! Ако имаш възможност ориентирай се към друг регион да раждаш - проучи как е положението в Перник и аз не знам,но знам,че за БЛагоевградското родилно не ща и да чуя!!!!!!!
но  Константинова е единствената лекарка в Благоевград на която имам доверие. 

Не искам с никой да се конфронтирам,но аз имах много добро мнение за въпросната лекарка в продължение на близо 10г. Апаратура като нейната няма в Благоевград! Но не съм сигурна дали повече ще се допитам до нея,след като благодарениена нея щях да получа сепсис и да си отида заради това,че май не и дадох пари!

Но дано аз да съм единствен трагичен случай на Константинова,въпреки,че май не съм,защото познавам жена,която пък си е загубила бебенцето заради госпожата при условие,че си е плащала стабилно за прегледи!  Но ......

Искам да честитя празника на всички именяци и на Илинка тук от темата - не е влизала скоро обаче тя и на всички весел празник!

# 281
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ейййй, спокойно Мама Цоцоланке, знам че не искаш да се конфронтираш с никой, аз също. И аз съм чувала и отрицателни и положителни неща за нея, както и за  почти всеки доктор, без значение тук или в София. Ам като ми е помогнала жената и като на нея дължа износването на това малко съкровище до мен(а карах трудна бременност, с доста рискове да загубя бебето) как да кажа нещо лошо за нея. Дано и никога не ме разочарова.
Какво стана момичета, няма ли да има среща. newsm78
Цитат
Здравейте,
другата седмица сме ви на гости  Very Happy .Имам нужда от бърз отговор и съвет - резервирали сме на к-с Барото, но мъжа ми иска да вземем  и малкия с нас, амо че ако го вземем каква почивка ще е това?  Затова се замислих дали да не вземем и нашите с нас. Можете ли да ми дадете инфо за някакви евтини квартири , хотелчета в Гоце Делчев, не повече от 20 лв на стая за двама. Информацията ми трябва до утре  Very Happy
А също къде можем да се разходим в района, какво интересно не трабва да пропускаме?
OnkoPonko съжалявам, че не мога да ти помогна, ама тук май всички сме от Благоевград, доколкото си спомям има отделна темичка за мамаите от Гоце Делчев.

# 282
  • Мнения: 11 607

Какво стана момичета, няма ли да има среща. newsm78

Ами хайде - аз например мога след работно време - т.е. 17ч.! Дайте предложение за един ден от седмицата за среща - ако искате напр. и вторинк - 25.07. 2006г. от 17.15ч. в градската градина в района на чешмичката! Само да не забравя обаче като предния път.....  Хайде мами - искате ли и удобно ли ви е това време?

# 283
Здравейте мамички.Аз също съм от Благоевград,но тъй като скоро родих несъм влизала и съм назад с нещата.Е това е за сега.Ще си пишем по често.

Общи условия

Активация на акаунт