Аватарнo - пустинна/ Тема 35

  • 22 110
  • 701
  •   1
Отговори
# 690
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Добър ден! Grinning

Аз съм малко на вилна зона, понаситих се на града. Crazy После на къмпинг и май, май, ще финализирам лятото. Tired

Вие какви ги вършите, нищо не казвате...

# 691
  • Мнения: 2 892
Ние правихме парти на Виктор. На една полянка на Камбаните, с мноооооого деца. Голям купон стана!  Simple Smile Сега героите спят уморени.  Wink

# 692
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Якоо! Party

# 693
  • Мнения: 14 443
Ми,кви ги вършим-малко море,малко пясък,много лежане,много нощни разходки,много жега Wink
Тва е Hug

# 694
  • Мнения: 95
Зеленоочке, да не живееш някъде около Младост? Ние миналата седмица бяхме на  Камбаните на семеен пикник.
Ние вчера си взехме децата от нашите - направихме мини празнуване с торта. Утре пък ще правим рожден ден с баби и лели вкъщи. А пък другата събота, когато се приберат от почивки нашите познати с деца, ще правим пикник до Германския манастир (дано е хубаво времето), та тежка програма ни чака. Ама с детските рожденни дни при нас е така.  Crazy
Иначе на почивка бяхме през юли - на Добринище. Преди седмица пак бях в отпуск, но за да гледам децата, че са ваканция. Сега си бачкам, а децата обикалят по бабите.

# 695
  • Мнения: 2 892
Машонка, не около Младост, а в самата Младост.  Laughing
До Германския манастир сме ходили само на разходка. Идеята с пикника е добра, остава да намерим време да я реализираме.

# 696
  • Мнения: 95
Машонка, не около Младост, а в самата Младост.  Laughing
До Германския манастир сме ходили само на разходка. Идеята с пикника е добра, остава да намерим време да я реализираме.
В кой, ако не е тайна? Ние сме в Младост 4.  Sunglasses

# 697
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Заповядайте в новата тема.

# 698
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Опитах се да сложа линка на Плами с анкетите, но ми дава, че няма такъв файл.

# 699
# 700
  • Мнения: 14 443
Сега пък ти точки сложила ooooh!

# 701
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Е обърках hahaha

Общи условия

Активация на акаунт