отказ от онлайн поръчка

  • 979
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
исках да си взема една книга, поръчах я в местната книжарница, но след седмица още не бяха я получили, защото нямали доставки. ядосах се и я отказах. влезнах в онлайн магазин. пишеше че доставката е 2-3 дни и наново я поръчах от там. само че ми пишат на мейла че в момента книгата не е налична и пак ще трябва да чакам поне седмица - поръчах я този вторник и ми пишат че ще я получа другата седмица в началото, каквото и да значи това. примирих се и зачаках. сега вечерта най после ми се обадиха от тукашната книжарница и ми казаха че книгата ми е дошла, ако още я искам да мина да я взема - демек още утре може най после да е моя.
обадих се в онлайн книжарницата и там помолих да ми анулират поръчката. казаха че няма проблем стига книгата да не е пратена вече. помолих ги да ми пратят мейл за отказа, жената каза добре, но хич не звучеше убедително. а още повече нямам никаква представа дали книгата е пратена. сега се чудя ако ида да си я взема от местната книжарница, да не се окаже че ще ми я донесат и от другата и да се наложи да плащам 2 пъти  Cry
някой друг забърквал ли се е в подобно нещо? имам ли право да откажа да платя ако спиди ми цъфнат на вратата с пакета?

# 1
  • Мнения: 3 157
Уф,едва я изчетох тази многословна драма,едната книжарница,та втората,та първата......та срокове,та чудо #Crazy
 Незнам Спиди да са били някого досега ако откаже да си вземе поръчката.Какво очакваш да ти кажем под ,,имам ли право?''
 Като чак толкова безкрайно се притесняваш пиши писмо на ел.книжарницата,че отказваш поръчката и толкова... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт