ОКТОМВРИЙКИ - Тема 14

  • 24 412
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 297
Фермина, много ми хареса това изречение: "Но като шок ми подейства едно изказване на родителите на ММ, да не се притеснявам, те всичко щели да купят..."  Mr. Green и аз щях да съм в шок при тези думи, с цялото ми уважение към родителите (минало им е времето да купуват на бебета си неща, сега е наш ред) Simple Smile

Шишета - купих стъклено на Чико, с червени сърчица от Jumbo за 10 лв. И аз съм съгласна, че Авент е вече мания (лично аз затова нарочно не купувам, имам мостри от лекции само). Сега съм на вълна Томи Типи (2 шишета, стерилизатор и козметичен комплект), но и това е много "модно". Снощи си поръчах шишета на mOmma - много са сладурски, кръгли и се люлеят, разгледайте ги, на мен ми хареса дизайна (в амазон ги има).

Хайде, аз отивам да слагам картини днес, че смених рамките най-накрая след 1 година от ремонта Simple Smile

# 61
  • Мнения: 70
Ох, да, шок си е, сега е на дневен ред това с помощта след раждането, ще отклоня и това леко и деликатно Stop
P.S. Взех си днес кошарата и ще сглобявам, а си купих и коритото за къпане, така че още малко ми остава Simple Smile

Последна редакция: сб, 03 авг 2013, 12:58 от Фермина Даса

# 62
  • Мнения: 15
Свекър ми пък беше много изненадан, че купувам дрешки. Вика "е ти кога чак ще му ги слагаш тия дрехи нали в началото е с пелени, като проходи тогава..." Shocked Няма да ви казвам какъв изумен поглед направих и прихнах да се смея(не можах да се сдържа) rotfImao. Викам спокойно още на изписването ще ги сложим дрешките и той  #Shocked "Ама ся от там ли още ги обличат... мале ние само с пелени карахме"  hahaha hahaha hahaha Та си представям, ако трябваше на тях да оставям пазаруването с какво щях да се сдобия.... 2 шкафа пелени и това е  Joy

# 63
  • Мнения: 91
Ивчето, направо си го хвърлила в размисъл с тези дрехи Joy

При нас свекървата се натискаше да купува, по-скоро за да си направи удоволствие, отколкото с някаква мисъл и грижа. ooooh! Беше изпонакупила един парижки Пти Бато, ей така за кеф, без дори да ме пита какво ми е необходимо. Не че не използвах повечето неща, но тогава се ядосвах, че дори не ме беше попитала. Лека-полека сложих ред и отдавна се подарява това, от което имаме нужда. Майка ми, слава богу, е достатъчно съобразителна да се консултира с мен предварително и да избираме заедно.

Изобщо, колкото по-малко намеса има от страна на роднини и родители, толкова по-гладко вървят нещата в семейството - това са моите скромни наблюдения Mr. Green

Да ви кажа, кремът с кестен освен много приятен за ползване, е и ефикасен. Нанасям го сутрин и вечер, почти на целите крака, действа и като лосион за тяло. Снощи бяхме на рожден ден, около 4 часа почти само в седнало положение, оток почти нямаше. Днес от сутринта съм на крак, нанесох преди да изляза, отново всичко е наред, а е доста горещо. Предполагам, че с редовна употреба, резултатът ще е и превантивен (ползвам го едва трети ден). Да отбележа само, че моето подуване на вените е съвсем леко и на малък участък, за по-сериозен проблем не знам дали ще е ефикасен. Peace

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 360
И аз днес се сдобих с кремът с кестен и почвам от днес да го ползвам
Относно повръщането ми тези дни-явно е вирус.Малкия беше с повръщане в началото на седмицата и сигурно е лепнало и мен,тъй като снощи свекърва ми взе малкия да го гледа и днес беше с повръщане
Вече се чувствам прекрасно.Малко ме ядосваха от ибей,защото уж бях спечелила новата серия шишета на Авент,а получих старата,даже много съм ядосана,та да видя сега какво ще направя
Колко струват стъклените шишета на Авент?

# 65
  • Мнения: 70
Мануела, ето новата серия стъклени шишета на Авент:
http://www.minimod.bg/6146/philips-avent-natural-%D1%81%D1%82%D1 … D0%BD%D0%B5-240ml
Много неприятно се е получило това да чакаш едно, а да ти пристигне друго, не можеш ли да ги върнеш, аз не съм наясно с e-bay, но в amazon има такава опция да върнеш като пишеш каква е причината.
Този крем ще го запомня, ако имам проблеми, засега за щастие не ми се налага.

# 66
  • Мнения: 3
Привет и от мен Simple Smile Малко позакъсняла,но искрено се надявам да ме приемете във вашето "клубче" Simple Smile Казвам се Деляна,от гр. Варна съм, на 29 години. Имам дъщеричка Натали - на 4 и половина години и очаквам второто си детенце(Отново момиченце ) през октомври,по -точно термина ми е 12.10.2013 Simple Smile През първата си бременност имах доста повече свободно време и бях по-активна в този форум, надявам се и сега да наваксам пропуснатото Simple Smile

# 67
  • Мнения: 190
Цитат на: jane_anderson в Съб., 03 Авг. 2013, 12:39
Фермина, много ми хареса това изречение: "Но като шок ми подейства едно изказване на родителите на ММ, да не се притеснявам, те всичко щели да купят..."  Mr. Green и аз щях да съм в шок при тези думи, с цялото ми уважение към родителите (минало им е времето да купуват на бебета си неща, сега е наш ред) Smile
Изобщо, колкото по-малко намеса има от страна на роднини и родители, толкова по-гладко вървят нещата в семейството - това са моите скромни наблюдения Mr. Green
Peace yes yes определено

момичета, нищо още не съм купила, Blush но то и няма много къде да ги държим. Да не говорим, че трябва време, а като се прибера от работа съм като парцал и не ми се готви камоли да пазарувам. Явно ще е като излезна в отпуск, а до тогава - започвам да си подготвям списъка

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Linka_bubulinka,добре дошла
Ми не,няма как да го върна,защото ползвам посредник до БГ и някак не върви да ми е изпратено до английски адрес,а аз да го върна от български.Много ме хвана яд,веднага отворих диспут и и писха на тази,незнам как може да има толкова нагли хора.Сигурно ще ги продам в продавалника и ще си взема от новата серия Sad

# 69
  • Мнения: 2 850
Добре дошла, Linka_bubulinka:)
Аз пак изпуснах - какъв е този крем с кестен и откъде може да се купи Embarassed

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 360
от аптеките,върви межу 5 и 5.50лв,аз току що се намазах за сефте и охлажда
http://bionat.bg/bg/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC/kr%C3%A4uterhof/%D0 … 1%81%D1%82%D0%B0/

# 71
  • Мнения: 2 850
  bouquetБлагодаря много!

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Моля за съвет - от вчера пия феро фолгама 3 пъти по 1, но днес се чувствам просто отвратително- като бита. Има ли някой да не му понася ? Освен това мислите ли, че притискане от бебето може да е причина за болка при уриниране? Нямам парене,като легна и се намести минава.

# 73
  • Мнения: 740
Здравейте момичета! Моля за съвет - от вчера пия феро фолгама 3 пъти по 1, но днес се чувствам просто отвратително- като бита. Има ли някой да не му понася ? Освен това мислите ли, че притискане от бебето може да е причина за болка при уриниране? Нямам парене,като легна и се намести минава.

Паренето едва ли е от бебето, четох, че понякога се получавал цистит при бременност. Най-добре е да го споделиш с лекаря си. Иначе може да усещаш постоянна тежест и пробождане като рита и се намества. Аз имам чувството, че ще ми пробие пикочния мехур Laughing

# 74
  • Мнения: 205
Привет и в новата темичка! На мен ми пристигна днес помпата + 4 шишета със страхотна термо чантичка на Playtex и си намерих много готин комплект на Мустела с всичко, което ще ми трябва като козметика големи опаковки - измиващ гел, лосион, крем против подсичане и още две.дребни нещица в чантичка, за 45 лева... Доволна съм много. Аз не мисля да мариновам бебето със зехтин, мас, сол и т.н. и каката мазах с Мустела и това е моя избор Peace

Общи условия

Активация на акаунт