Студенти в чужбина - 4

  • 77 428
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 204
Цитат
Ей сега ще се нахвърлят отгоре ми живеещите там и нехаресващи БГ-храна.
Които незнайно защо се бутат в тази тема с непоискани съвети.

# 721
  • Мнения: 3 242
Защо да ти се нахвърлям Simple Smile плодове и зеленчуци в Бг са по хубави за което спор няма, но само лятото и когато знаеш от чия градина са, а зимата ядете същото което и аз но по ограничено като вид Wink тук можеш да ядеш плодове и зеленчуци от цял свят  и избора е огромен Wink
Колкото за напълняването, това е съвсем нормално за студентите Wink

# 722
  • Мнения: 35
Аз ще те подкрепя!!! Плодовете и зеленчуците само са хубави на външен вид и това не е само мое мнение, а и на сина ми и на приятели, които живеят в чужбина.

# 723
  • Мнения: 3 242
Надявам се осъзнаваш абсурдността на твърдението ти Wink Та за кои плодове и зеленчуци става дума? За ябълките, за ягодите, манго, папая, личи, крушите, марулите, боровинките или гроздето ?  Joy ако говориш за доматите и краставиците, да определено не са като домашните, но както ти казах зимата в Бг ядеш същите пласмасови зеленцучи  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 3 410
Troy, стига спами темата момиче Hug

# 725
  • Мнения: 3 242
Май не ти е ясно какво е спам Wink
Смап е всяко твърдение от сорта на това, което не е подплатено с нищо, освен митове и легенди ...Сякаш аз не живея тук и не ям плодове и зеленчуци...

Скрит текст:
Аз ще те подкрепя!!! Плодовете и зеленчуците само са хубави на външен вид и това не е само мое мнение, а и на сина ми и на приятели, които живеят в чужбина.

# 726
  • Мнения: 3 410
Не само ти си живяла в чужбина, не си единствената.
Последното изследване по темата ,което съм чела, е че ябълките в Германия имат 5 пъти по малко витамин С, отколкото преди 20г, същите са резултатите и за другите плодове и зеленчуци. Айде сега ако обичаш спри да ни занимаваш колко само ти си наясно с храната и колко е хубава храната извън България.
За 5 г в Германия дъщеря ми успя да си запази теглото, само и единствено защото избягваше полуфабрикатите и си готвеше сама. И добре, че имат турски магазини, че да може понякога да си хапва вкусни домати. Иначе всичко холандско си е жива пластмаса. И в сезона и извън него.
Иначе и тук разнообразието е същото, всичко което се продава в Европа, го има и тук,цените може и да са по-високи, но ние да не сме Афганистан, нещо си се самозабравила ми се струва.

# 727
  • Мнения: 3 242
Не само ти си живяла в чужбина, не си единствената.
Последното изследване по темата ,което съм чела, е че ябълките в Германия имат 5 пъти по малко витамин С, отколкото преди 20г, същите са резултатите и за другите плодове и зеленчуци. Айде сега ако обичаш спри да ни занимаваш колко само ти си наясно с храната и колко е хубава храната извън България.
За 5 г в Германия дъщеря ми успя да си запази теглото, само и единствено защото избягваше полуфабрикатите и си готвеше сама. И добре, че имат турски магазини, че да може понякога да си хапва вкусни домати. Иначе всичко холандско си е жива пластмаса. И в сезона и извън него.
Иначе и тук разнообразието е същото, всичко което се продава в Европа, го има и тук,цените може и да са по-високи, но ние да не сме Афганистан, нещо си се самозабравила ми се струва.

 С тази разлика, че аз имам наблюдения както в Великобритания, така също и в Бг , а ти само в Бг Wink
И дали в Бг са правени  изследвания колко витамин Ц има в ябълките Wink и имаш ли представа колко са чисти плодовете и зеленчуците в Бг ?

# 728
  • Мнения: 35
Troy, ще ти отговоря само едно:
Тук си споделяме проблеми и се опитваме да си помагаме със съвети. До колкото виждам успяваме. Поне до миналата година беше така.
Откакто ти се включи в темата за всяко мнение, което е различно от твоето, пишеш безумни коментари и обиждаш хората.
Яж си каквото искаш във Великобритания, а остави нас да си пращаме колетите и да се притесняваме за децата си.

# 729
  • Мнения: 3 242
Я стига превземки моля те! Никой не съм обидила и вие сте тези, които направо ви бъркат в душите, когато някой има по различно мнение от вашето!

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 55
RSGeorgieva

Напълно те подкрепям!!!

# 731
  • Варна
  • Мнения: 3 361
Май не ти е ясно какво е спам Wink




Troy , може да не е спам, но много често се държиш като трол в темата и не казваш нищо по същество . Жалко е , че понякога имаш и смислени постове, с които се опитваш да даваш информация, но когато някой изкаже друго мнение, ставаш настъпателна  Peace Ако се уважаваме едни други ,ще е по -полезно и за нас и за теб   bouquet

Markrit ,  за теб мисля, че мястото ти не е в тази тема , защото нямаш какво да споделиш по нея. Засичала съм ти мнения и по други теми, в Чужбинския форум,  в които питаш и разпитваш за живота в чужбина и в последствие се изказваш съвсем неадекватно и провокативно . Не знам каква ти е целта, но тук няма да вирееш дълго, защото никой няма да си направи труда да ти отговаря .


Всъщност се включих да кажа ,че вече сме на 49 - та страница и трябва да направим нова тема . Ако някой желае, моля да пусне нова такава , само ще е добре да включи информацията от първия пост на тази, и ако има предложения за още полезни връзки да включи и тях. Може да се предлагат и промени в името на темата, преди време имаше подобни питания.

# 732
  • Мнения: 3 204
Веднага ти предлагам - "Студенти в UK".  Laughing
И предлагам да я пуснеш в "Деца в училищна въраст" - немската тема си стои там, а не пишат по-различни по същество неща. Поне мненията да се отчитат.

Последна редакция: ср, 13 ное 2013, 09:08 от cool_witch

# 733
  • Варна
  • Мнения: 3 361
Веднага ти предлагам - "Студенти в UK".  Laughing
И предлагам да я пуснеш в "Деца в училищна въраст" - немската тема си стои там, а не пишат по-различни по същество неща. Поне мненията да се отчитат.

Преди и ние пишехме там  , но ни преместиха с аргумента , че темата станала "отчетна " . Предполагам, че и да я пуснем там, администратор пак ще я премести в този подфорум.

Очаквам и други мнения  и желаещ да пусне новата тема  Peace

# 734
  • Мнения: 5 462
Как и в качеството си на каква ми определяш къде ми е мястото .Дали мога да пиша  тук или не ? Shocked

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт