Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 20 ~

  • 40 832
  • 797
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 766
Тези снимки на Берк и Чаала винаги са ми харесвали. Все едно са снимани на едно и също място - двамата са толкова готини, секси и сладки. Много ги обичам ...   newsm44 smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts txtloves





# 16
  • Мнения: 2 177
Темата е станала страхотно

# 17
  • Мнения: 0
Радвам се, че темата ви харесва. Hug Днес няколко пъти се опитах да променя опциите за гласуване - не става и не става. Някоя от вас ако знае към кой модератор да се обърна, моля да ми пише на лични. Praynig

# 18
  • Мнения: 2 177
Тези снимки на Берк и Чаала винаги са ми харесвали. Все едно са снимани на едно и също място - двамата са толкова готини, секси и сладки. Много ги обичам ...   newsm44 smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts txtloves






Роси благодаря ти за снимките. Уникални са просто......

# 19
  • Мнения: 0
Тук са накачили толкова хора и все нещо за 8 сезон пише, дали им се иска или наистина ще участват, нищо не разбирам ..  newsm78

http://www.facebook.com/arkasokaklarekibiyiz/photos_stream

# 20
  • Мнения: 0
Тези снимки на Берк и Чаала винаги са ми харесвали. Все едно са снимани на едно и също място - двамата са толкова готини, секси и сладки. Много ги обичам ...   newsm44 smile3525 Two Hearts  love001 newsm76 Two Hearts txtloves






Роси благодаря ти за снимките. Уникални са просто......

Хах, наистина в тази слама ..  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 0
Радвам се, че темата ви харесва. Hug Днес няколко пъти се опитах да променя опциите за гласуване - не става и не става. Някоя от вас ако знае към кой модератор да се обърна, моля да ми пише на лични. Praynig

Като не става, не става .. няма за какво да се притесняваш ..  Hug

# 22
  • Мнения: 0
Ако някой може да го преведе ще съм много благодарна

Kanal D, bomba gibi geliyor!

Dizimiz, Arka Sokaklar'ın yayınlandığı televizyon kanalı bu sene bomba gibi geliyor! İşte Kanal D'den açıklamalar..

Ekipten ayrılmış 2 isim.. Zeynep ve Melek, peki ekip bundan sonra ne yapacak? Arka Sokaklar yeni maceralarıyla Eylül'de. | ‪#‎arkasokaklar‬

Fatih Sultan Mehmet ve şehzadeleri Cem, Bayezit, Mustafa ile yükselişe geçmiş Osmanlı İmparatorluğu! Fatih yeni sezonda Kanal D’de. |

Aşkınız için neleri göze alabilirsiniz? Hazal Kaya ve Hakan Kurttaş’ın başrolde olduğu A.Ş.K Eylül’de Kanal D’de başlıyor. | ‪

Özlediğiniz aşk hikayesi Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’le yeni sezonda Kanal D’de… Çalıkuşu Eylül’de başlıyor. | ‪

Bir kaçırılma hikayesi ve gün yüzüne çıkan sırlar!Mete Horozoğlu ve Aslı Enver’in başrolde olduğu Kayıp Eylül’de Kanal D’de başlıyor

# 23
  • Мнения: 11 766
Радвам се, че темата ви харесва. Hug Днес няколко пъти се опитах да променя опциите за гласуване - не става и не става. Някоя от вас ако знае към кой модератор да се обърна, моля да ми пише на лични. Praynig

Като не става, не става .. няма за какво да се притесняваш ..  Hug

Наистина не се притеснявай Джули! Явно е нещо от сайта ...  Peace

# 24
  • Мнения: 11 766
Тук са накачили толкова хора и все нещо за 8 сезон пише, дали им се иска или наистина ще участват, нищо не разбирам ..  newsm78

http://www.facebook.com/arkasokaklarekibiyiz/photos_stream

Прегледах страницата - тук са дали доста нови лица. Но доколкото разбрах май коментират, че биха искали да участват в 8-ми сезон, но все още няма нищо потвърдено за някого от тях ... newsm10

# 25
  • Мнения: 0
Кой от двамата гледа по-злобно?  hahaha

# 26
  • Мнения: 0
Само аз ли си мисля, че е невероятно сладък ...  Two Hearts Two Hearts newsm76 txtloves Flushed Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 11 766
Ако някой може да го преведе ще съм много благодарна

Kanal D, bomba gibi geliyor!

Dizimiz, Arka Sokaklar'ın yayınlandığı televizyon kanalı bu sene bomba gibi geliyor! İşte Kanal D'den açıklamalar..

Ekipten ayrılmış 2 isim.. Zeynep ve Melek, peki ekip bundan sonra ne yapacak? Arka Sokaklar yeni maceralarıyla Eylül'de. | ‪#‎arkasokaklar‬

Fatih Sultan Mehmet ve şehzadeleri Cem, Bayezit, Mustafa ile yükselişe geçmiş Osmanlı İmparatorluğu! Fatih yeni sezonda Kanal D’de. |

Aşkınız için neleri göze alabilirsiniz? Hazal Kaya ve Hakan Kurttaş’ın başrolde olduğu A.Ş.K Eylül’de Kanal D’de başlıyor. | ‪

Özlediğiniz aşk hikayesi Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’le yeni sezonda Kanal D’de… Çalıkuşu Eylül’de başlıyor. | ‪

Bir kaçırılma hikayesi ve gün yüzüne çıkan sırlar!Mete Horozoğlu ve Aslı Enver’in başrolde olduğu Kayıp Eylül’de Kanal D’de başlıyor

Тук пише за новите сериали на Канал Д, които ще тръгнат в ефира на телевизията от септември. Относно Опасни улици пише: какво ще прави сега екипа без Мелек и Зейнеп? Новите приключения на екипа очаквайте през септември ...  newsm10

# 28
  • Мнения: 11 766
Само аз ли си мисля, че е невероятно сладък ...  Two Hearts Two Hearts newsm76 txtloves Flushed Heart Eyes


Не си само ти! Малкия наистина е голям сладур ... smile3525 Two Hearts newsm76

# 29
  • Мнения: 11 766
Кой от двамата гледа по-злобно?  hahaha


Те гледат един от друг !  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт