Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 57 965
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 307
Здравейте!
Честито на Радост!Да са живи и здрави!
Ники честита ти нова работа и честита нова Пена!Със здраве да си я ползвате!Макси от сега е разбрал,че жените не са като хората Laughing
Далче как е Бо?

Днес почивам и Сияна не е на градина.Уж вчера и бяха намалели суполите,днес пак текат ли текат ooooh!Ходихме малко на разходка,но облечени със зимни дрехи,че е голям студ.После баща и ще я кара на танци.Госпожата каза,че много добре се справя,още повече,че е най-малката.Засега ходи с желание.Всяка вечер изнася вкъщи концерти Simple Smile

# 361
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
То аз тук не съм писала от векове, не че и преди това много съм писала, но след фейсбук дискусията и мен ме обзе желанието да взема да вляза да видя кво става тук!
Пък и сега нали съм вече в болничен, а и трябва повече леглото да пазя и се чудя кво да правя, особенно когато Макси е здрав и съответно е на градина!
Много ми е непонятно това състояние да не ходя на работа и да си седя вкъщи, направо някои дни мисля, че ще полудея! Първия път работи ама доооо последно, а сега.....ама кво да се прави!
И аз по прочетох това- онова при вас и разбрах и другите бременни кои са Laughing и аз съм клюки явно!!!
Иначе за домакинските уреди......то човек като си стои вкъщи кво да прави, та и аз сега започнах да имам силни желания да си закупим някои уреди! Първо ми се иска да си взема пръв помощник а именно iRobot, за да ми чисти! Мъжа ми много се дърпа- кви били тия пари, не бил съгласен! Ама ако много ми се прииска много никой не може да ме спре, такава съм си!
Ох, стига съм писала че станаааа страшен ферман!
Айдеее докато ви пиша, звънна мъжа ми , обадили се от градината да прибира Макси който е с температура и си лежал на едно легло, така го заварил....., Ей не издържа и две седмици това дете без да се разболее!

# 362
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Еха Simple Smile Още едно ли бебе ще имаме  Wink Хайде както каза Котето

Всички бременни - на отчет! Пол и термин на часа! Smile

Joy

# 363
  • Мнения: 163
devil4e, хайде да не се самоцитирам, ами да цитирам la vida loca:
hahaha
Да се оправя бързо Максим! Praynig

# 364
  • Мнения: 7
Добре, че е пуст клюкаризъм та и аз да вляза в темата..  Mr. Green

Леко бременеене, момичета! Не можете да си представите колко много се радвам! Heart Eyes 
За себе си съм казала, че трето може, но от друг мъж, иначе не се давам. Mr. Green

# 365
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
О, Бръм - добре разписала се! Grinning Баш ми е драго да те „сЪкивам”. Mr. Green

# 366
  • Мнения: 163
Я, Бръмбастик, лупа и фенерче използва ли, за да изровиш темата? Laughing

# 367
  • Мнения: 0
Отчета: пол- отново мъжки, термин 25.04.2014!
Максим е мноооого зле! Той температура не вдига, досега за крехките си години едва два пъти, та затова ми е ясно че положението е много зле. Има сериозен гърлобол, само лежи, нищо не иска да яде и най- шокиращото д зеления сопол и кашлицата, които сутринта липсваха а сега са в ужасни количества Shocked Shocked Shocked  Направо е за АБ, досега ни се разминаваше ама като го гледам сега момента е назрял!

# 368
  • Мнения: 307
ДУ!


devil4e леко бременеене!Да се оправя детенце бързо!

# 369
  • Мнения: 163
Добро ви утро! smile3558
Пухче, мерси за кафето! Hug
devil4e, поради обективни причини си зачезнала от февруарския отчетен списък, но те добавих в списъка с очакванията, за да се радваме всички заедно с теб. Grinning
Аз паркирах едното в детската, второто – на училище, а третото – нахраних. bowuu
Време е да се захващам за работа. smile3540

# 370
  • Мнения: 40
Айде и да закусим:


Пух, мерси за кафенцето.  Hug
Наде, бързо да оздравява МаксЕто и дано ти се опазиш!
Никииии, честитооо! Знаех си аз!  Sunglasses
Бръм, ами айде сменяВАЙ го вече тоЗ мъж и действай с третото!  Wink
Аз също се вписвам в редиците на желаещи трето, но определено ще почака, докато каките станат ученички.  Mr. Green Разбира се и финансовият фактор е важен.
Днес заминаваме за Разград, утре цял ден съм в Търговище на фестивал и най-после ще си потропам, та вечерта и на банкет ще ходя. Ехееее! От един месец не съм била в "градска отпуска" даже и за час, а утре цял ден ще си подаря.  Mr. Green Бабчето и леля ще гледат децата.
Хайде, хубав уикенд, дами!

# 371
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Пухи, благодаря, че питаш - вече е добре! Днес бяхме на контролен. Предвиждаше се да пие АБ 14 дни, но след 7-дневен прием гърдите му са вече чисти и спираме до тук. Hug
Юхчева, къде се скри? Ако имаш работа, да е спорна...
Днес мие тъпо!

# 372
# 373
  • София
  • Мнения: 110
Юхчева, къде се скри? Ако имаш работа, да е спорна...


По задачи съм - дося навън, ся и пред компа. Някои задачи бяха успешни, други - не толкова.  Rolling Eyes

Ей, мнол тъпо се чувствам по тез институции понякога.  Crossing Arms В НАП по адрес декларирах едно нещо, после в друг офис на НАП (специализиран) го декларирах пак, като представих копие от първото деклариране и те ми казаха, че другата седмица трябва да им донеса декларация в свободен текст за същото нещо.  ooooh! Просто...

Девилче, честита ти бременност, дано всичко да е наред!  Peace

Далче, браво на Бо! Само лек бистър сопол му отпускам до края на зимата!

Танюша, приятно изкарване!

Айде, бременните да дебелеят спокойно и офицЯлно, трудещите се да го захващат ииии приятен уикенд на тез, които имат невероятния шанс да си почиват тогава (ние сме с по няколко часа и двата дни, все си е почивка)!

# 374
  • Мнения: 163
ние сме с по няколко часа и двата дни, все си е почивка
Няколко часа работа или няколко часа почивка? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт