Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 58 076
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 163
Един или два по–точно? Mr. Green
Айде три, един бонус от мен:
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 481
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Стиснати и от мен !  Heart Eyes

# 482
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Наслука! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 483
  • Мнения: 163
Някой знае ли защо логото на BG Mamma има мустак? newsm78

# 484
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Някой знае ли защо логото на BG Mamma има мустак? newsm78
http://mustak.eu/

# 485
  • Мнения: 163
Мерси! Hug
Ама точно мустак ли... Rolling Eyes

# 486
  • До Балкана
  • Мнения: 100
За простата толкова.... друго по-мъжко не ми се ще да бяха измислили Crossing Arms! Grinning

# 487
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Аз пък никъде не виждам мустаци.  Embarassed

# 488
  • София
  • Мнения: 110
Ся кво, мустак ли тряа си пускам?

# 489
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Ся кво, мустак ли тряа си пускам?
Ако искаш да си съпричастна бг-мама, ще ги пускаш. Добре, че, както казах по-горе, не бяха изтъпили нещо по-репродуктивно, че него как ще го пускам не знам! Mr. Green

# 490
  • Мнения: 163
Ся кво, мустак ли тряа си пускам?
Пффф, аз видях само рак и затворих страницата.
Изобщо не видях за какво иде реч. Laughing

Адаш, горе вляво под логото. Peace

# 491
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug


Радвам се да прочета старите муцуни, пишете пак деее!

Бързо отбациляване на всички болни!  Hug

Танче, как мина първия работен ден?  Laughing Няма страшно, аз бях в майчинство по-дълго от теб, и да ти кажа първоначално работата ми дойде наистина като глътка свеж въздух!

Моя първи ден мина чудесно, стартира проекта /нов е/, част от нещата не са ми ясни, въпреки обучението, но всички са ацки точни и ще ме дообучат, пък и практика си требе.  Embarassed

Хелоун грам не впечатли моите чавета, не са искали нищо, едва навих Максето да го изрисува една какичка в МОЛ-а. Та докато чакахме на една предълга опашка, нашия откри масата с лакомства, омете я  до последната троха Embarassed и реши, че не му се чака повече, ми да сме го водели някъде да яде!  Crazy Crazy Та тъй мина при нас - ненарисувани, ненаплашени, но пък сити деца.  Laughing

# 492
  • София
  • Мнения: 110
По принцип това с Movember включва и брада, освен мустаци.  Mr. Green Чакам с нетърпение да отмине тая пуста мода за мъже с бради и мустаци. По билбордове само ме плашат някакви засукани мустаци и бради. Sick

Относно Хелоуин, Диди даже не разбра, че е някакъв празник. Колко е удобно да имаш малко дете и да го държиш в неведение за някои неща.  hahaha

Що не ми стискахте палци? Пак никаква ралта не свършихте.  Crossing Arms

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 17:33 от Юхуу

# 493
  • Мнения: 1 067
Ника радвам се ,че в новата работа нещата са обещаващи  Peace
Юхуу ако още ти трябват fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Относно Хелоуин не го празнувахме.След някоя друга година, ако иска да го празнува нямам против.Нека се радват децата  Blush
Днес водих Явко на кино за пръв път.Малко се бях притеснила как ще реагира, дали няма да се стресне нещо.Много му хареса ,че даже и 3Д гледахме.Спокойно си хрупа пуканки и се хихикаше.На моменти коментираше на висок глас  Joy hahaha
Малко скъпо удоволствие идва ,ама си струваше , много се забавлявахме  Blush

# 494
  • София
  • Мнения: 831
Здравейте и от мен.
Отново съм в безкрайния финалем зор, още седмица и така до април  Mr. Green
Юхи, стискам палци, дано да помогне!  Hug
Танче, как мина първият работен ден?  Grinning
Ники, радвам се, че с работата всичко се нарежда добре, че си развълнувана и ентусиазирана. Също така и че Бо се подобрява, дай Боже  все така да е.
Бременните - на отчет!  Grinning
Мики, Явко е бил повече от образцов. Каката беша на към 4-5 годинки, ама още ми държи влага единственото ѝ водене на кино и не ща да чуя. Crazy 27 пъти ходихме до тоалетната, та искам да кажа, че за Калина не ми и хрумва дори  Mr. Green
Аз съм ужасно уморена, едвам гледам, а като гледам не се задава никакво олабване на фронта.
Аз мустаци хич и няма да слагам баш сега, съпричастна съм с всеки човек с проблеми, но откровено - не ми се занимава...
Хубава вечер ви желая и приятна и спокойна слънчева неделя   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт