Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 57 922
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 110


Добрютру от слънчевия ми хол, който е все още толкова слънчев, защото нямам грам перде.

Диди е разпределена на градина, аз вече напазарувах, поподредих, скарах се с мъжа ми и съм седнала да изготвям едни списъци за пазаруване.

Поздравявам ви с туй парче, което чудесно ми кънти в (повтарям, натъртвам и се фукам) слънчевия хол.

Сънувах, че съм бременна с близнаци ...
Аз пък сънувах, че раждам близнаци. Ама много жив сън - тежкия корем, всички подробности около раждането, даже чух акушерката как крещи мерките на бебетата.

# 601
  • Варна
  • Мнения: 692
Далче, Юхуу, тези близнаци. Joy Ето на прима виста какво ми излезе, на добро е, да знаете:
Раждане на близнаци: http://sanovnik.bg/l-17949-%D0%A0%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD% … D0%B0%D1%86%D0%B8
Бебета близнаци: http://sanovnik.bg/l-18069-%D0%91%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%B0_ … D0%B0%D1%86%D0%B8

Последна редакция: пт, 22 ное 2013, 08:39 от Amica

# 602
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здраствуйте!
Да ви е честит християнския празник, който го ознаменува, Бог да бди над семействата ни! Praynig
А, Юхче, приеми благодарности до твоя "слънчев хол" за поздрава, много го харесвам Андре. Заглавието е много подходящо, тематично и сърдечно.  Hug Стана ясно, че искаме реванш от Вселената, спор да няма, а и тълкуването на Ла Вида мен напълно ме удовлетворява. Вярвам и теб!
Хора не чувам! От вируса, който връткаме у дома дефектирах! Литнах до УНГ днес и ще се лекувам. Въпроса е там, че дете крещи, мъж крещи по мен, а аз в блажено уединение.. Crazy Позачудих се дали да се разхождам до лекар, но викам си, ще ми звъннат на вратата да ми поднесат подарък, я ще ми звънне телефона за голяма награда и няма да чуя... Laughing
Спорен четвъртък!
И нямам слънчев хол, ама усещам как скоро слънце ще се покаже в душицата ми, затова от мен пък, по повод и празника, един поздрав с последно морско придихание за тази година. https://www.youtube.com/watch?v=M3UmCjBE8Po

# 603
  • Мнения: 0
Личи си до тази вечер, че Максо е бил на градина, а аз по улиците и по задачки, докато не се е залепил за мен, което започна от тази вечер с неговото обилно повръщане ииииииии за тази седмица това беше от нас!!! Направо вече незнам! Но няма да се оплаквам- от понеделник до днес съм правила квото ми душа иска, та може да се каже, че леко съм си починала! Днес не го броя, че чистих основно, готвих и други домакински!
Amica, страхотна новина! Много се радвам и едно прекрасно и здраво бебче на финала ти пожелавам!
Далче, искрено се кефя на положителната ти настройка!
Юху, голям кеф е сигурно да имаш такива прозорци, аз незнам, но бих искала да разбера някой ден, евентуално!
Още малко да мрънна, че този път много бързо ми порасна корема и нещо от рано болежките ми се обаждат, че до края да видим!
Имам и една дилема от днес-ама така е, то на мен като ми влезе някоя мъха в главата и край! Та, нали утре в Хиполенд ще има намаление 25% и съм пред дилема дали да не купим количката, защото ще спестим 200 лева! Мислех и кошара, но заради разни неразрешени имотни проблеми, засега кошара няма да се взема и ще видим! Това, което всъщност ме притеснява е, че е рано още за количка! Чудя се и се мая, но бързо трябва да реша, че се оказа че количката е една и друга няма!!! Дано не ви досаждам с моите странни проблеми, ама сега това мисля!

# 604
  • Мнения: 0
Да допълня, че забравих!
Много ви благодаря за имената, чинно съм си записала всички и дори благодарение на вас вече се ориентирах! Смятам да използвам име предложено от вас, но и да не е с точност ще използвам негова производна! Но разбира се следват дебати в семейството и най- вероятно убеждаване, доколкото си познавам мъжа!
Благодаря ви още веднъж!!!   bouquet

# 605
  • София
  • Мнения: 817
Добро утро. Калина е със сопол, аз вкъщи с нея.  Confused
НО не е тежко положение, понеделник звездите ми го говорят, че е на градина, а аз на работа.  Peace
Юхи, честито преместване, много щастие и много здраве в новия ви дом!
Честит празник на християнското семейство на всички, нека всички сме много щастливи със семействата си!
Рали, честит рожден ден и от тука   bouquet
Мерси за поздравеите, кафетата, закуските и т.н.
Девойките с близнашки сънища - стискам палци скоро наистина и двете да се похвалите  Hug
Девилче, за количката е доста деликатен въпроса, наистина. Проблемът е, че ако правилно съм видяла в лентичката си 18 седмица. Тъпото е, че коликите имат гаранция, а твоята ще мине повече от половината без да си ползваш количката. Не знам каква количка си харесала, но твърдо вярвам, че ще има промоции и за напред, аз лично не бих бързала, не знам ... интуицията каквото ти казва, обикновено не греши. Не знам чие име си харесала, но се радвам, ако лелите вкупом сме били полезни.  Laughing
Амика, не помня дали ти честитих хубавата вест, лека бременност с успешен финал желая   bouquet
Сигурно изпускам нещо или някого, но Калина е много амбицирана да пише букви и отиваме да учим О. Струва ми се най-постижимо като сложност  Mr. Green
Хубав ден и ако не се появя пак - приятен и слънчев уикенд!

# 606
  • София
  • Мнения: 110


Далче, харесват ми и буквалното тълкуване, и това на Амика.  bowuu Напоследък сънищата ми са... едни такива дълги като времетраене (не по няколко месеца, както преди ми се е случвало, но по няколко дни, седмица...  Tired), живи, емоционални. К'ви неща ми се случват, не е за разправяне.  newsm19 Добре, че ежедневието ми е сравнително скучно, че на оня стрес, дето подсъзнанието ми го ражда, няма да издържа.  Crazy

Лекувай се иначе, Далче, въпреки блажената тишина, която идва в бонус от болестта.  hahaha

Девилче, какво да ти кажа... Щом имаш някакви вътрешни притеснения, не купувай още количката. Докато дойде време ще се смъкне още цената.  Peace Иначе за кошара бих си предложила услугите, но нали чакате момче, а нашата налична е ярко розАва.  Crazy

Прозорците са ми готини, особено след като ги изчистиха.  Joy Всъщност само в едната спалня има сравнително малък прозорец, но пък тя е западна, та не е голямо страданието. То всичко прекрасно, но се чувствам като в странен експеримент, щото още нямаме пердета и щори.  Crazy

Уф, оня ден си изпуснах телефона в тоалетната. Извадих го, изсуших го и уж работеше, нооо не може да се зарежда. Нещо повече, когато го включа да се зарежда, независимо дали към компютъра или в контакта директно, батерията се хаби по-бързо, отколкото в покой. Та, снощи окончателно умря телефончето (и други бъгове дава, то си беше взело-дало, де), ся използвам някакъв резервен прост телефон на мъжа ми (за който Диди заяви категорично, че не го 'лесва хич, тя беше свикнала да гледа клипчета и снимки на телефона Crazy). Май ще си правя устата за нов.  fiuuuuuu

# 607
  • Мнения: 163
Наопаки, че така ми идва днес:

Уф, оня ден си изпуснах телефона в тоалетната.
Е, как успя? В тоалетната ли говориш? newsm62
Слушай детето и си прави устата за нов. Не е като да нямаш основание. thumbsup
Иначе не знам как издържаш без пердета, аз не бих могла в никакъв случай. no
Сигурно това е сред първите неща, които бих си купила. Smile

Слънчо, оправяйте се и разпределени в понеделник по план! hug

Девилче, не бързай, рано е още. Промоциите нямат свършване. newsm71

Иии, да, петък е! Радвай се, народе! smile3558

# 608
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Много ми е лошо днес, ама ще сгъна една американска мекушка, та дано ми олекне. Blush
Девилче, парите са си пари, печелят се, важно е какво ти казва сърцето. Hug
Слънче, Кали да се оправя бързо и по разписание, както си го наумила! Grinning
Юху, да се похвалиш с новия телефон.  Grinning
Мисля, че черната серия при нас ще отимне. Вчера вкарахме колата в бокса, да лекуват и нея. Ще олекнем с една солидна за домакинството ни сума и добре, че е семейството, че да даде едно рамо, иначе не бихме се оправили. Та ако стори и излекуват и колата днес, и с помощта на Провидението, дано се прибера вече да си видя мама и баба! Heart Eyes
От сега да ви пожелая приятен уикенд и много щастливи мигове.

# 609
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
ДУ, дами  Hug

Малко тематично и отивам да приготвям дрехите, защото днес "Калина ще ни снима"   Joy ... всички "реколти", барабар с един хипопотам в мое лице  hahaha

# 610
  • Мнения: 76
Здравейте момичета.
Ла Вида и аз с това се занимавам,че днес сме на коледна фотосесия. Laughing

Танче честит рожден ден на сладкото Нийче newsm59
Да ви е жива и здрава,весело детство и хубав празник днес.

# 611
  • Мнения: 163
Танче, честит ви празник!  bouquet
Да ти расте малката кукла здрава и да ти носи чудни емоции, както и досега!

# 612
  • София
  • Мнения: 817
Танче, много съм заспала... Честит рожден ден на Нийчето! Да е жива и здрава!


Като споменахте липсата на пердета и щори, ме върнахте близо 12 години назад, когато се сгодихме със съпружието... нанесохме се в ново жилище, почти празно откъм мебели, без пердета. Осъзнах, че трайно липсват, когато забелязах съседа около 22 часа да е плътно на прозореца отсреща.  ooooh! Нямахме пари и преживяхме първата година почти цялата с налепени по стъклата вестници и опаковъчна хартия... мда... но като се преместихме, това беше нещото, без което отказах да се преместя Simple Smile
Хубав ден!

# 613
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Танче, да ви е жива и здрава малката принцеска !  Hug Hug

Пф, в тоз Хиполенд беше някаква небивала лудница, хора, деца, жега, разбъркани етикети, паднали по земята книжки. Ей, миналата година имах нерви да обикалям и гледам, въпреки всичко, но тази година взех "Франклин и Коледа" и заминах бързо, бързо.  Tired

Аз днес ще бачкам.   Crossing Arms

# 614
  • Мнения: 40
Благодарим ви, момичета. А аз даже нямах време да почерпя на деня...  Sad Заповядайте с малко закъснение:



Вчера Ния празнува в яслата и скромно вкъщи, а партито с дечица е днес следобед.

Общи условия

Активация на акаунт