Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 57 926
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 110
Добро утро!  Mr. Green

Спете спокойно, сложиха щорите!

Танче, да ти е жива и здрава чаровната Ния! Да ви носи много радост това малко слънчице!

Далче, вчера бях в Икеа, но за съжаление комплекта за бонбони не беше наличен вече. Както винаги, служителите казват, че е изчерпан и ми предложиха това, обаче много смотано ми изглеждаше и не го взех. Съжалявам, че не можах да ти услужа.  Blush

# 616
  • Мнения: 0
Танчееееее с малко закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на НИЯ, тази сладка разкошотия!!! Да е много здрава, весела и игрива и само радости да ви носи! Да я нацелуваш от мен и Макси!
Юху,вие вече си живеете във вашия апартамент, нали?! Радвам се тогава, че сте си сложили пердета, че страшни извратеняци има! А да не забравяме, че заради усложняващата се ситуация в тази държава все повече хора полудяват бавно, но славно и трайно си остават зле!!! Предполагам и нашия ден ще дойде  Crazy
Момичета въпреки че се опитахте да ми влеете акъл(но незнам дали в бременно състояние това е възможно), аз все пак бях си навила на пръста и то сърце трае ли?! Количката онлайн я поръчах, че в магазина беше една единствена, а и там всеки я пипа, гледа, не се знае откога стои! А и каквито и промоции да има по нататък, чисто нова количка с три коша на Чико в БГ няма откъде да си купя! Абе не е добре да не ходиш на работа, още повече мухи завъждаш в главата, а и както някой каза, реших да си послушам вътрешния глас! Ходих и в магазина на място, все пак в Русе лудница нямаше и спокойно около 1 час си разглеждах, мислих, премислях, оглеждах и накрая взех и няколко играчки за Коледа, както и помпа на Авент, че предишния път на кумата ползвах, но после тя я стопи на котлона! И то май друго не остана, защото всичко друго си го пазя от Макси и всичко съм фолирала и прибрала! Живот и здраве вече април месец комплект за изписване и това е!
Не се притеснявайте да ми кажете, че съм много зле, аз си го знам! Както казва една приятелка:" Надьо и 5 да родиш, все толкова луда ще си останеш!"
Мислех и кошара да вземаме, обаче се оказа че няма да е сега всъщност, защото февруари-март може и ние да останем на улицата, че да видим! И после пък може да се сдобия с френски прозорци, знам ли  Crazy ама то така е-хората правилно са казали да внимаваш, какво си пожелаваш!
Айде стига съм ви занимавала, че то направо ферман стана!

# 617
  • Мнения: 70
Честит Рожден Ден на Прекрасната Ния!Да е много здрава и все така лъчезарна!
Амика,страхотна новина!Очакваме редовно отчитане за  бебчо,а и за бъдещия батко!
Девилче,аз щях да те посъветвам да купуваш,вътрешния глас така ми говори и на мен!Аз така исках да купувам бебешки неща в Англия,без да се бяхме решили за бебе още и ако бях сама без мъжо щях да го направя,но той ме възпираше Blush

# 618
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Добро утро, дами  Hug


Да ви почерпя за имения ден на "Реколта 1998" Simple Smile
Скрит текст:

 


... И малко разведряване  Joy

Скрит текст:


Последна редакция: нд, 24 ное 2013, 10:48 от la vida loca

# 619
  • Мнения: 163
Ще си го разпечатам и ще го закача на стената. newsm62

# 620
  • София
  • Мнения: 110
Ла вида, честит имен ден на реколтата!  Crazy С гордост да се споменава името ѝ, а тя да си го носи с кеф!

Диди е болна от вчера, вдигна температура и в резултат и аз, и тя сме като парцали.  Mr. Green Снощи ме вдига за какво ли не - вода, тоалетна, да ѝ търся някакви играчки, от 7 сутринта ми обяснява как се е наспала и да ставаме, в 8 се предадох и станах, измих се старателно (заради импланта си мия зъбите много по-продължително от обикновено) и нашата през това време откъртила. Аз вече бях сложила вода за кафе, иначе щях да легна до нея. Още спи. Crossing Arms

Мързи ме, ама трябва да готвя, след малко ще посрещаме гости.  bowuu

# 621
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Hug

Честит рожден ден на Нийчето, да расте здрава и щастлива!
Честит рожден ден и на Раличка!
  bouquet


Девилче, и аз за Максо и Бо накупувах рано-рано всичко, аз нямам притенения от подобен характер. Живот и здраве, с радост да си буташ каляската като му дойде времето!  Hug

Бързо оздравяване на всички болни, ние сме в неква черна серия, вече не помня колко поредни седмици, ама са поне 5. Ту единия кашля, ту другия... ако не кашлят - поне единият ще е с Т, а другия с разтройство, сополите не помня да са спирали въобще. Не знам колко ларингита записахме в отчета вече.  Mr. Green Максо беше ОК точно 5 дни и от тази нощ пак е болен... призовах майка ми да го гледа идната седмица, а аз мълчаливо ще се гръмна просто.

Инак отделно от това всичко е наред, ученика напредва бавно, много е разсеян и уморен. Максо ръси мозък навсякъде, където му се предостави трибуна. Mr. Green

Снощи:
Шляем се из МОЛ-а, нашия блее и съответно изостава. Подвиква след нас:
- Почакайте ме бе, негодници такива!
 doh



Днес:
- Какво готвиш?
- Правя палачинки.
- Браво мамо! Понякога дори ти имаш страхотни идеи!
 smile3506



От тия дни:
Не му е добре на  стомахчето, съответно червата му издават къркорещи звуци.
Информира ме надлежно:
- Аз дрънча!
 Joy

# 622
  • Мнения: 163
Максо ръси мозък навсякъде, където му се предостави трибуна. Mr. Green
smile3532

Пфу, днеска се разбих да готвя, не знам какво ме прихваща.  cook
Да не видя неделя, начи. Rolling Eyes
В крайна сметка има храна за цяла казарма, която сигурно няма да се изяде. perko
Гладни има ли? newsm22

Последна редакция: нд, 24 ное 2013, 16:46 от Xcat

# 623
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Пфу, днеска се разбих да готвя, не знам какво ме прихваща.  cook
Аз май се досещам какво - едно такова звероподобно, дето го видяхме преди около месец нейде.

Никич, много е готин Максето.

Най-ме изкефи как безскрупулно ви нарича негодници (такива). rotfImbo

И аз черпя днес (надявайки се и да бъде почерпена). Сестра ми е именячка. bouquet

Честит празник на Ла Видка!! И чакаме снемки от фотосешъна.

Аз при Калина още не съм ходила, само при Надето.

Наскоро гледах Калина в едно предаване („Предай нататък”, на Наталия Симеонова). Много ми допадна тембъра ѝ, не бях я виждала/чувала на живо, макар че преди години, преди да стане толкова известна, пописвах във фотографската тема, откъдето тръгнаха всички. Тя ми е и наборка, така че... ми се иска да видя как работи. Даже май май студиото ѝ е нейде около нашия район...

Напоследък сгафих с фотоапарата и... окончателно и безвъзвратно ми се отщя да снимам. Така че наистина нямаме никакви нови снимки, както и стари, разбира се. Не съм снимала от векове.

Юхчева, аз си удавих по този начин ТРИ телехона и сега съм се самонаказала... до февруари, когато ще внеса последната вноска за третия. После ще видим, смартфон не ми трябва, тъй че може би ще си продължим в духа на икономиите.

# 624
  • Мнения: 0
Честит Имен Ден на всички носещи това прекрасно име и производните му!
Ла Вида, специални поздрави за каката, да е жива и здрава и да помага повече!
Мяуче поздрави и на сестра ти и дано да е почерпила подобаващо!
Ника, Максо е номер едно просто, мозъка който ръси си го бива определено! Благодаря ти за успокоението! То и аз се самозапитах дали имам някакви скрупули, но всъщност нищо в мен не се обади и реших да действам! То и без това какво друго ми остава?! Някакви дреболии само, няма да е като първия път  Sunglasses
Коте, гладни има-ти кво предлагаш? Но трябва и точно тези гладни(аз), да се по ограничават, за да не заприличат на слон!
Ужас този път раста главоломно, кво ще правя до края незнам  Rolling Eyes

# 625
  • Мнения: 163
Добрютро в тоз' дъждовен ноемврийски ден! cold

Първо една стартова доза кофеин:


После по една китка за всички, които имат (и които нямат) повод:


И накрая малък коментар:
Аз май се досещам какво - едно такова звероподобно, дето го видяхме преди около месец нейде.
Да, и аз подозирам, че има нещо общо.  Grinning
Ще взема да си открия ново поприще. fiuuuuuu

Коте, гладни има-ти кво предлагаш? Но трябва и точно тези гладни(аз), да се по ограничават, за да не заприличат на слон!
Ужас този път раста главоломно, кво ще правя до края незнам  Rolling Eyes
'Ми, вчера предлагах импровизирана мексиканска супа (боб, царевица, печени чушки), пилешки дробчета с гъби на фурна, картофено пюре и крем карамел за десерт. А за още гладните имаше и от Юхувите мъфини. ppp
Колкото до размерите втория път – спокойно, не се свалят. Grinning
Аз още си ги нося.  smile3520

# 626
  • Мнения: 0
Котееее, не думай за размерите, моля ти се!!!  Naughty
Ще ги борим някакси, аз помня как Ника, влезе във форма доста добре и за Сияна се сещам(не и помня вече тук името)!!! Значи може, ама трябва да се мотивирам и воля да си самодам! Ама тогава ще го мисля, още е много рано!
Иначе си вземам от прекрасния букет, обожавам живи цветя и понякога сама си купувам за да ми е готино на душата! От кафето също бих искала да си взема, но леко го ограничавам него засега или поне се опитвам  Whistling
Най-нахално ще си открадна и идеята ти за основно ястие, че ми хареса а е и разнообразие! Супа си правих снощи, крем броколи и много си я харесвам, ама и сама си я ям!
От тази сутрин сме със сополи и кашлица, след като повръщането в събота спря, а дрисъка е само сутрин и вечер! Ей няма край тая мъкааааа, почнала съм го от сутринта с Natrium muriaticum 30, че да видим! Стискайте палци! А мислех в сряда да го давам на градина, а дано, ама надали!!!

# 627
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Със закъснение да честитя именния ден на Ла виденото Кате и на Мяученото сестриче! Да са ви здрави и имената им да им носят много късмет!  bouquet
Девилче, да ти е честита количката - със здраве да се ползва на пролет. Grinning
Ах, Ника, Максето е уникален просто! Да го нацелуваш специално от мен. Представям си тази сладка муцуна как ги изрича тези бисери. Heart Eyes Mr. Green Пожелавам ви черната серия да спре веднага! (надявам се у дома да е спряла вече Praynig )
Юху, благодаря, че си ме мислила, това е достатъчно, не се и надявах да оцелеят дълго.  Grinning Честито да ти е прикритието и бързо оздравяване на теб и Диди! Гостите да са милостиви! Crazy
След като бяха объркали частите за колата и чакахме до събота на обяд, си навих на ината и все пак успяхме да пътуваме и да се видим с родата - доволна съм! Party
Вече стискам зъби и чакам декември! Heart Eyes
Една щастлива седмица ви пожелавам, момичета!

# 628
  • Мнения: 0
 doh

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 20:20 от Лолiта

# 629
  • Мнения: 163
Стискам болните дечица да оздравяват, а бременните (майки) да се разхубавяват! Grinning
Бременни бащи имаме ли сред редиците? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт