Отговори
# 735
  • Мнения: 5 640
Да, наистина, вечен спор Simple Smile  Но няма лошо, той си е част от фолклора на такъв тип групи.  Wink Прилича ми на споровете в едни други общности, не в БГ Мама, във ФБ- музикални. И там от години царят подобни вечни спорове. От най-дългосрочните Wink например е за една знакова група-  дали някой може да замени първата и вокалистка. Grinning
Дами, стигнахме 50-та страница. Това хубаво- реанимирахме темата. А ще има ли нова ? Rolling Eyes

# 736
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А, аз не споря коя е по-хубава, харесвам ги и двете. Ако бяха и двете екранизации по конец, да се сравняват, но сега е просто безсмислено.

п.п. не ми пречи, че актьорите от сериала на ВВС са по-невзрачни Simple Smile

# 737
  • София
  • Мнения: 6 219
Сега ще пусна нова тема.

# 738
  • Мнения: 18 560
joy_r съгласна съм, с теб, безсмислено е да се сравняват толкова, и на мен ми харесват и двете  Simple Smile
също не ми пречи, че са грозновати жените, но предпочитам да гледам на екрана красиви хора  Wink
темата е доста напреднала вече, ще има ли наистина нова, напоследък замря  Simple Smile
иначе и на мен този спор ми е любим  Wink хахах

# 739
  • София
  • Мнения: 6 219
Заповядайте!

Надявам се и новата тема да напълним с интересни предложения http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=831729.0

# 740
  • Мнения: 18 560
хубав сериал за Екатерина, но така го претрупаха накрая, а и тази излагация,която си позволиха, не знам как да я коментирам
Скрит текст:
те още в по-предните серии обявиха и Елисавета Петровна за императрица българска, при което очудено зяпнах
хареса ми сериала, финала не ми хареса  Simple Smile
току що изгледах финалния епизод и още се чудя и мая, сега започвам да се ровя и да чета, че ми възникнаха въпроси  Simple Smile

# 741
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И аз го догледах днес. И аз имам такова усещане - хубав като цяло, но накрая го размиха някак newsm78
П.П Шапката на сериала, музиката по-точно, ми е едно към едно с GOT Rolling Eyes

# 742
  • Мнения: 18 560
И аз го догледах днес. И аз имам такова усещане - хубав като цяло, но накрая го размиха някак newsm78
П.П Шапката на сериала, музиката по-точно, ми е едно към едно с GOT Rolling Eyes
писали сме без да искаме в старата тема, има нова  Simple Smile
да музиката малко се доближава до троновете

Общи условия

Активация на акаунт