Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 78

  • 64 389
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 3 485
Точно така това е Нурбану султан ,грешката е моя,за което се извинявам и благодаря  и ще  оправя колажа Peace

 Hug Не съм искала да те поправям, само помислих, че аз съм се объркала.  Peace
О не благодаря   Heart Eyes Hug


# 47
  • Мнения: 13 555

Снимката (черно-бяла) е от вчера - от професионален фотограф. Peace

# 48
  • Мнения: 9 776
Надееее hahaha hahaha hahaha и двете чаши ще приватизирам Heart Eyes Joy

# 49
  • Мнения: 13 555

Някой може ли да ми преведе това заглавие? Praynig Praynig

HALİT ERGENÇ'E KANUNİ ÜZERİNDEN ÖYLE BİR LAF ATTI Kİ



# 50
  • Мнения: 3 485
Привет,да не забравите Шекера ей... Wink


# 51
  • Мнения: 9 776
ТИО Hug ти от коя страна на Шекерчо си- веселата танцьорка или ревнивото котенце hahaha hahaha hahaha


И портрета, който ЖУ  Hug постна, без надписи Peace Laughing






# 52
# 53
# 54
  • Мнения: 3 485
Лили как ме разкри? Joy Joy Joy
Котаран Трендафилски  Joy Joy Joy

Скрит текст:


Много хубав тоз Халит... Wink

# 55
# 56
  • Мнения: 445

Някой може ли да ми преведе това заглавие? Praynig Praynig

HALİT ERGENÇ'E KANUNİ ÜZERİNDEN ÖYLE BİR LAF ATTI Kİ


Няма много точен превод, но горе-долу: " Подхвърлиха на Халит Ергенч такъв лаф/дума за ролята на Кануни, че..." В статията режисьора, който снимал филма се изказва, доколкото разбрах, че всеки можел да изиграе ролята на султана... Един вид, за заглавието става дума, неочаквано се казват тия думи, все едно ролята е много лесна и всеки може да я изиграе  Rolling Eyes
Въпросният се казва Юнал Кюпели и пише, че неочаквано избухнал с това изказване и започнал да критикува наред. Изказал се за много сериали и филми. Питали го "В проекти като на Кенан Имирзалъолу и Къванч Татлъту ли искате да работите?" Той казал, че славата не била важна за него, искал да е сигурен в направеното от него. Сериалите били прекалено дълги, а в пиесата всичко свършвало за 3 дни.
И най-отдолу казва, че всеки би могъл да изиграе ролята на Халит Ергенч.

Не съм професионалист, това разбрах от статията със скромните си познания  Embarassed Ако някъде съм сбъркала, моля да ме извините  Embarassed

# 57
  • Мнения: 3 485
*helen*  bouquet  bouquet  bouquet
Защо ли свързвам фамилното име на този човек с една друга дума от българския уличен речник ползвана в софийско? newsm78

# 58
  • Мнения: 445
*helen*  bouquet  bouquet  bouquet
Защо ли свързвам фамилното име на този човек с една друга дума от българския речник? newsm78


 Crossing Arms абе само се чудят как да очернят хората. Нали и разни други там режисьорчета омаловажат труда на актьорите, мислят се за много важни. За Берен Саат се бяха изказали, не помня кой, че на всяка спирка имало момичета като нея, не била нищо особено, а Къванч Татлъту можел да играе само роли на таксиджии ли беше.... То много лесно на думи ooooh! ooooh! ooooh!
Да го видя тоя, дето много знае, как ще изиграе Султан Сюлейман  Crossing Arms Tired ooooh!

# 59
  • Мнения: 9 776
Да ,бе, да  Crossing Arms разбира се ,че всеки артист може да изиграе дадена роля някак си Whistling
но такъв достолепен и великолепен султан като Халит няма Peace ...ама ха !... #2gunfire смешници Mr. Green

*helen*  newsm51

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт