True Blood - тема 57 - Кому беше нужно?!

  • 39 086
  • 777
  •   1
Отговори
# 750
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
най-накрая нешо, което да ме просълзи

Goodbye, Eric Northman

# 751
  • Мнения: 3 736
Е, оставаше и тва да не те просълзи, макар че защо? Нали е жив, здрав и прави медийна кариера?  Mr. Green

Ето ви изобилно количество глупотевини от най-високо ниво.

# 752
  • Варна
  • Мнения: 818
Един бърз въпрос от мен, защото почнах сериала миналата седмица и сега съм на 3х03 :д но вече разбрах какво става с Бил и въпреки че не ми харесва особено, пак ми стана тъпо за него. Всъщност не го харесвам заради Суки, защото тя е една от най-дразнещите героини,които съм виждала, а той е толкова обсебен от нея, че чак ми е мъчно за него.. но както и да е.  Да се върна към въпроса -  какво се случва накрая с Джесика, Джейсън, Ерик и Лафайет? Единствените, заради които гледам сериала :д

# 753
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Да се върна към въпроса -  какво се случва накрая с Джесика, Джейсън, Ерик и Лафайет? Единствените, заради които гледам сериала :д

Само хубави неща.

# 754
  • Мнения: X
Ай да са искажа и аз, че още малко и ще затворят темата или аз ще забравя какво беше Mr. Green
Значи: аз пък мразя лош край. ОК, нека е боза, нека е омазано, обичам такъв щастлив американски оптимистичен плосък край, та да се успокоя и аз най-после. Честно казано, според мене и това е част от ироничната нотка, която върви в целия сериал - едно преекспониране на разни шаблони в американския (и конкретно този от Юга) поглед към света.
Според мене всеки си получи заслуженото. Билчо не искаше да живее повече като вампир, много вина, много драма, много морал, непосилна работа вече.
Само не одобрих протягането на някои неща за сметка на други, които действително биха заинтересували зрителя - примерно умирането на Бил в продължение на половината серия. И много малко пръст бяха натрупали отстрани, как Сука успя да я събори с ръце толкоз бързо, ама айде, да не се втелясваме. И сватбата ми се стори прекомерно дълга, очаквах всеки миг Бил да пльосне на пода, а той още колко живот имал! За щастие не се яви духът на Тара Joy Не дадоха нищо за Лафайет, нито Сам, нито Арлийн, освен 5 секунди на масата накрая.
Ерик ма уби с тая оцъклена усмивка накрая, като се рекламираше. Но много малко екранно време! Naughty Много бързо се разправи с японците, някак между другото (да бяха намалили сцената в гроба за компенсация). Правилно предположих, че Якудзо ще даде фира. Обаче Пам беше зашеметяваща! Не видях Джинджър да пърха с влажен поглед около Ерик във Фангтазия. Пък тя си е основен персонаж. И "сексът" в предната серия си беше закономерен - бог Ерик няма как да се чивтосва с простосмъртната си весталка, той си е един такъв недостижим, на трона.
Останалите двойки всеки си намери подходящата половинка, няма лошо!
Не разбрах защо убиха тоя великолепен, расов, добричък Джоджо, за да харижат Сука на някакъв сульо с коремче #2gunfire Тя си остана фея, пък взе обикновен човек, можеше и с вълчо да си остане, щом така и така нямало да има Билуки Crossing Arms И дали оня знае, че тя му чете мислите - нали преди това все й пречеше да си хваща нормални гаджета.
Въобще съм доволна, че не останаха висящи въпроси, както обичат да правят по "модерному" сега, въпреки че екранното време беше доста неподходящо разпределено.
Казвайте сега, в какви филмове ще се явят Джоджо и Сашко в бъдеще, да плакнем пак очи!

Последна редакция: ср, 27 авг 2014, 16:21 от Анонимен

# 755
  • Мнения: 1 517
Ама на мене ми е дерт кой е мъжа на Сука.

# 756
  • Мнения: 3 736
За щастие не се яви духът на Тара Joy

Да бъдем благодарни за тая малка милост.  hahaha

# 757
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
да си припомним най-хубавата сцена от епизода  Mr. Green

# 758
  • София
  • Мнения: 35 110
Ша взема да да гръмна, Джизъс Крайст енд дъ Хоули Спирит!
Как можаха в такъв памук да ни овъртят, захарен!?

Сука да убие Бил -ей това ме изненадА! Ама то мъка, то драма, то, то.......брррррр!
И ми дреме за Хойт, къде бяха останалите?!

# 759
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ами Сашето е снимал Тарзан, за другите не знам  Joy

# 760
  • Мнения: X
Ох, Александъреее, зарад тебе и Тарзан ще прогледам! Heart Eyes

# 761
  • Мнения: 78
Аз гледах този невероятен екшън   Tired заради Джоджката.  hahaha

# 762
  • Мнения: 9 144
Изгледах  bishop

сватбата..., очаквах всеки миг Бил да пльосне на пода, а той още колко живот имал!
И аз...

Другото, което не ми хареса че много евтинко продаваха кръвта на Сара.  Naughty


Радващо е, че не само в Япония имало учЕни, но и в Швеция  hahaha hahaha hahaha

# 763
  • Мнения: X


Другото, което не ми хареса че много евтинко продаваха кръвта на Сара.  Naughty



Ха-ха Laughing
Разчитат на оборота.

# 764
  • Мнения: 1 517
А на Сука децата фейчета ли са? И това ме гложди.

Общи условия

Активация на акаунт