Какво направих днес за себе си?

  • 66 050
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
купих си обувки, но щерката ми ги взе.
бях в " Св. Неделя"... запалих си свещички... просълзих се от радост и тревога...
купих подарък за РД на баща ми... дано му хареса. мама се обади и ми върна душевното спокойствие.
направих голяма и вкусна салата за семейството и за мен, разбира се...
съвсем случайно срещнах чудесни и приятни хора, мои приятели. задушевно си поговорихме. разтушиха ме Simple Smile

# 31
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Сутринта с кафето четох темата ''Кое прави една жена привлекателна'', или нещо такова беше и набързо си ичегъртах стария лак, махнах 2-3 косъма от носа(за 3 дена имаше за какво да се ''хвана''), малко вежди, и към обяд се разплух на плажа. Ужас-забравила съм да рефрешна педикюра!
Ама четох темата до средата. И утре е ден. Tired

# 32
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Купих си индийска блузка, преди малко направих една млечна салатка и след малко като заспи малката ще си я измезя с една водчица. Crazy

# 33
  • Мнения: 14 654
Успях да отбия 15 лв от цената на един килим, който струваше 70 лв. Не че ми трябва килим, не си го купих, просто исках да докажа на мъжа ми, че мога да се пазаря като циганка.

# 34
  • Мнения: 1 383
Ходих на църква. Купих си няколко нови дрешки.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 561
Направих си маникюр! pletka pletka

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Намазах се обилно с Пантенол и ми е добре Grinning. Ама това, след като издевателствах над себе си и зверски изгорях още първия ден на плажа Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 6 214
Хм, като се замисля, всичко правя все за себе си, угаждам си на душичката, като няма кой.  Mr. Green
Все се грижа за себе си. Ежедневие ми е и ще трябва да пиша всеки ден едно и също.

# 38
  • Мнения: 5 892
Хм, като се замисля, всичко правя все за себе си, угаждам си на душичката, като няма кой.  Mr. Green
Все се грижа за себе си. Ежедневие ми е и ще трябва да пиша всеки ден едно и също.
+1  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 12 473
Отделих си време, за да си направя чудна салата и да си я изям сама и с наслаждение..
Довечера мисля да си сложа най-секси токчетата и да изляза на женска вечер..)

# 40
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Изпратих сутринта детето с дядо си на плажа,мъжа на работа,направих си кафе и необезпокоявана от никой си изгледах последните серии на "Отчаяни съпруги".

# 41
  • Мнения: 2 401
Вкарах две  вицкита.
Иначе яка тема, ама не е като за петък. В петък се отдаваме на пороците, не на себе си.  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 204
Купих си дънки Simple Smile Не се подадох на изкушенията за боклучава храна.

# 43
  • Мнения: 76
Купих си блузата която си бях набелязала със 40 процента намаление.

# 44
  • Мнения: X
Направих страшна манджа. Преядох. Сега се разлагам на дивана с чаша  винце и уж гледам много романтичен филм. За Париж.  

Много съм доволна Laughing

Общи условия

Активация на акаунт