За моментите, в които се чувстваме сами. Има ли ги?

  • 1 886
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 464
В САЩ ми липсваше семейството ми. Съпругът ми доброволства за длъжност в Европа, знаейки, че дойдем ли той ще отсъства от дома МНОГО. Ами, как да ви кажа....сега ми се иска да си бяхме стояли в САЩ. В Европа съм със семейството си(майка, баща, сетрса, баби, дядовци и т.н), но аз съм семейна с дете, тоест моето семейство е съпруга ми и дъщеря ми. НИкога не можеш да имаш всичко, винаги някой/нещо ще ти липсва. трябва да избереш кое би ти липсвало по- малко.......

# 31
  • Мнения: 7 430
Сладуранке, както ти е казала Пупон - ако си имаш детенце, ще си имаш и занимание..пожелавам ти го от все сърце Hug

# 32
  • Мнения: 29
 Heart EyesДетенце много искам, но сме решили първо да си стъпим на краката и едва тогава... Flutter Hug Praynig BlushНо и двамата много искаме едно бебо Praynig
Много ви благодаря на всички за отговорите...беше ми много криво днеска (май както всеки ден напоследък) ,а вие ми помогнахте!!!! Heart Eyes Hug Hug
Поздрави на всички Grinning

# 33
  • Мнения: 86
Sladurano a ti kade si v USA, moje da ima nablizo niakoia mamma Hug

# 34
  • Мнения: 29
Аз съм в Мариленд.....поне в Чикаго да бяхме,там знам че е пълно с БГ Heart Eyes
Ако има някоя мама от моя щат моля нека викне силно,че да я чуя Praynig Hug Laughing

# 35
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Имаш ли Skype? Възможност да си говориш, а и да намериш познати/ приятели в твоята част...  bouquet

# 36
  • Мнения: 11 315
Аз съм в Мариленд.....поне в Чикаго да бяхме,там знам че е пълно с БГ Heart Eyes
Ако има някоя мама от моя щат моля нека викне силно,че да я чуя Praynig Hug Laughing
Ако не ме лъже паметта от регистрираните мами във форума Di Mom  е от Мериленд
Пусни и ЛС за да се разберете

# 37
  • Мнения: 29
Калинка нямам skype,аз съм си инсталирала yahoo messenger и така се чувам и виждам с наште....ама не знам как става врътката така,че да намеря други мами в Мериленд? newsm78 Пратих ЛС на Di Mom ,какво ли ще си помисли милата( Ква е тая луда тука Laughing)! Дано да ми отговори.....Много ви благодаря на всички Heart Eyes Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт