Мога ли да забременея

  • 2 155
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте : ) Не мога да намеря тема по този въпрос . Аз съм на 17 години и вчера ми беше първият път с него  .. Та въпроса ми е  - Мога ли да забременея, ако не съм стигнала до оргазъм ? (Този месец ми дойде на 8 и използвахме презерватив ).  Благодаря Ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 337
Оргазмът при жената няма общо със забременяването, но щом сте използвали презерватив (и той не се е скъсал), няма такава опасност.

# 2
  • Мнения: 8 163
Талула, не е съвсем така. Мускулните спазми, които са следствие на оргазъм, прибутват сперматозоидите по-навътре и подпомагат забременяването.

Поздравления към авторката и партньора й, че са използвали презерватив.

# 3
  • Мнения: 6 214
Талула, не е съвсем така. Мускулните спазми, които са следствие на оргазъм, прибутват сперматозоидите по-навътре и подпомагат забременяването.

Да, за това мъжът е "програмиран" да свършва преди жената. За да може сперматозоидите да са вече вътре, когато жената стигне до оргазъм.  Peace

# 4
  • Мнения: 337
Спазмите подпомагат навлизането на сперматозоидите, но това съвсем не означава, че жената не може да забременее, ако не изпита оргазъм.  Peace

# 5
  • Мнения: 8 163
Спазмите подпомагат навлизането на сперматозоидите, но това съвсем не означава, че жената не може да забременее, ако не изпита оргазъм.  Peace
И никой не е твърдял подобно нещо. Само уточних, че тезата "оргазмът при жената няма нищо общо със забременяването" не е съвсем вярна.

# 6
  • Мнения: 593
Да, но все пак жената може да забременее и без да получи оргазъм.

Достатъчно е мъжът да е получил.  Laughing

# 7
  • Мнения: 27 524
Мога ли да забременея, ако не съм стигнала до оргазъм ? (Този месец ми дойде на 8 и използвахме презерватив

При положение, че използвате презерватив, за какво всъщност питаш?
Иначе - да, можеш. С оргазъм или без - няма абсолютно никакво значение!

# 8
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 278
Ако сте ползвали презерватив няма да забременееш .Без значение дали си стигнала до оргазъм.

# 9
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
При положение, че използвате презерватив, за какво всъщност питаш?
Иначе - да, можеш. С оргазъм или без - няма абсолютно никакво значение!

Точно така.Не мога да разбера как правите секс,като нямате никаква сексуална култура ooooh!
Скрит текст:
Блонди,децата са ти много ,много хубави  bouquet

# 10
  • Мнения: 556
Има много информация в интернет. Моля, прочетете и се ограмотете преди да правите секс  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт